Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rohanok!

Tavaly nemcsak a km óra spirált baszták el a T. szervizben, hanem a teló olaj cserét is. A jobb oldali eresztgeti az olajat, pedig vadi új a szimering is.
No leute- ma voltam Suri mesternél Gödöllőn- teló olaj cserére, hát próbáltam lesni de olyan gyorsak voltak semmit sem láttam, teló jobb lett, de közben kiderült be van állva a kormány csapágyam. Valaki ennek a kúpgörgős megfelőjét nem tudná számilag?

HAzafelé jót verettünk, Era mint utas elvolt a hátsó részen igaz ő volt a segédem leszállni a motorról, mert úgy becsípődött a derekam, hogy most is csak egy felé tudok ülni.

Aprópó- maradt egy teló szárba való kb. 3 deci zsír új Fuchs 10 w teló olajam!

Aki a leghamarabb erre jár ingyen elviheti!
Meguin: Ha szeretnéd hallani élőben gyere el hozzám! Élőben más! (szebb)
Megértelek! Mindenesetre ha kelleni fog valakinek valamikor egy gyári dob nekem lesz!
Nekem Hashiru sportdob van rajta már úgy vettem, de brutál jó hangja van.
Ugye ugye?Jó az a kipuff tényleg.
Ha nem tettél volna fel videót a Handó dobról lehet érdekelt volna, de inkább arra gyűjtök
Nekem kellene kipuff, mert az enyém már nagyon "ciripel", de félek, hogy a te gyárid is hamarosan ilyen lesz (ha még nem), mert ez tipus hiba.
Még mindig nem kell senkinek gyári Er-5 kipuff dob? 16.000.--km van benne!
Hála az égnek.Köszi.
sziasztok srácok, nem nagyon van időm írni, csak gyorsan bejelentkezem
tegnap este jöttünk haza, 5 napig voltunk kórházban, de Kisöccá már jól van, köszönjük szépen az érdeklődéseket
remélem, hogy mindenki jól van
puszi mindenkinek
A gyári tartót is rendszeresen jóval hat kiló fölött pakolva használom.Bírja az.
Hát tesztelve még nem volt de szerintem tuti nem 6kg a max terhelhetősége mint ahogy a gyáriakra adják meg. HA sikerül tesztelnem hosszabb úton teli dobozzal, megirom a tapasztalatot róla.
Jaja erre bizony, úgy már szépen fog kinézni meg a platni vele jár a dobozhoz, ma már szépen lefestettem a tartótó már csak egy dobozt kel vennem, és mehet a túrázás. A Givis nekem is tetszik csak elég drága és csak az originál Givis platni mehet rá amit még külön sok pénzért kel megvenni, ezért is nem vettem olyat.
Nagyon helyes! mármint hogy a tapasztalataidat megosztod
Ez van.Így jártam.Azért osztom meg,hogy ti ne copjátok meg ugyanígy.
Nem tudhattam mennyiért vetted de az tényleg nem volt olcsó, főleg ha nem is hozza az elvárást
Oki!

Majd rakj fel képeket!
Átvettem, királyul néz ki, de már visszajöttem Belgiumba, és a repülőre nem engedték felhozni a nagy vasat. Szóval majd amikor a feleségem jön haza autóval (még két hét), ő fogja elhozni, utána tudom felrakni. :(

Most csak legfeljebb arról tudok fényképet készíttettni, hogy néz ki a pukkantós fóliába csomagolva. De ránézésre nagyon szép, minőségi munka! Már alig várom, hogy együtt legyen a motor és a keret.
Jaaj don Quijote, bohóc szelet volt az ebéd ,vagy mi? ?
Mikikèm!


Oszt jó lett e hát az a bukò keret? ? Kép ohne? ?
Ügyes! Letesztelted, mennyit bír? Nekem már sikerült eltörni (megrepeszteni) platnit, pedig elvileg nem volt túlterhelve, és profin lett felrakva.
Jobbulást. :(
Semmilyen tapasztalatom nincs.

Viszont nemrég keresgettem a Ride magazin tesztjei közt, és pont írtak a témáról egy tesztet (másold be a linket, jobban nem tudtam megcsinálni, mert ha linkként próbálom berakni, akkor szétb... rontja ez a béna fórum):

www.motorcyclenews.com%2Fuploa..." title="http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&ved=0CDQQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.motorcyclenews.com%2Fuploa..." target="_blank">http://www.google.com/url?sa=t...

Ez angol újság, ott kapható termékekkel, de talán tudsz valamit használni belőle. Egyik nagy meglepetés hogy az egyik legolcsóbb lett a harmadik legjobb (kb. 17e Ft, ez már nálunk is az olcsó kategória, képzelhetitek, az angoloknak mennyire az...).
Reméljük nincs nagy gond !

Jobbulást!