Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kellemes ünnepeket minden kis és nagy Ninjásnak! És mindenkinek aki szereti!
lehet de jó érzés
Csinalj jo idot, aztan mehetunk.
Ahhoz nem kell tudás, hogy egyenesben gyorsan menjen az ember. Gyere kanyarogni oda ahol én szoktam és meg mutathatod tudásod
Inkabb megtanulok motorozni, aztan majd kerulgetem a kis Ninjasokat, mint a pocsolyat.
Na jó egy az egyben beváltom Csak mert karácsony lesz
Mennyit fizetsz rá?
Kawasaki Ninja 250 R 2008-2012 zsír új füstszínű bubis plexi eladó! ár: 6000 Ft
A méret: 'M'-es!
Eladó Kawasaki nyári protektoros motoroskabát! A kabát egy szezont használt! Szinte újszerű állapotban! Az ára: 22.000 Ft, az ár irányár!
Ha érdekel írj!
Viccelsz? Dehogy cserélem, hisz' jobban megy mint a 10-es!

(Illetve jobban fog, már csak a megfelelő pilótát kell megvennem hozzá.)


Valaki esetleg cserelne egy kis Ninjat a 10-esre?
Látod nem mindig a nagy a jó
Kanyarban es fektavon azert kaptak rendesen az urak.
Odaadod róla külön a dobot?
Szia én is árulom a gépet.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-
6163532
Én is kaptam pecsétet könyv végébe.
Köszi a válaszokat!

Hát akkor... anyjukat.
Nekem be van írva a szervízkönyvbe a visszahívásnál hogy dőlésszenzor tartókeret csere+ pecsét.
Kis Ninjás (lány) társaim!Eladó egy Berik Titanium női L-es bőrruha!Újszerű,keveset használt,hibátlan állapotú,kb. 165cm-175cm magas,55-60 kg-os hölgyre jó. 85000Ft. Az ár irányár!
Szia igen igazad van a szervizkönyv hátuljában ott van hogy vissza hívás bejegyzése, oda a szerviz pecsétjét a dátum és a visszahívás kódját kelet volna be írniuk ezzel tudod(-nád) bizonyítani hogy igenis ki lett cserélve.
Amúgy valaki kapott a szervízkönyvébe valamilyen igazolást arról, hogy kicserélték a dőlésérzékelőt? Nekem azt mondták, hogy nem írnak be semmit, mert az ilyen visszahívásos eseteket központilag rögzítik, ez nem olyan mint a szervíz; szóltam az Ivanicsnak is, tehát tudnak rólam, benne vagyok a nyilvántartásban, de aztán most néztem a szervízkönyv hátulját, ott van külön hely a jótállásban elvégzett javításoknak/cseréknek, oda nem kellett volna beírni valamit? Nálatok sincs nyoma a dőlésérzékelő cserének a könyvben?