Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, azé" vagyunk egy páran innen a CSepeli szigetről, Bp alatt...hehe
közös gurulás?
Hali CSUTKA kawasakiét 2005-2006 osét rá kell probálni és lehet látni mit hová merre
A rendszámtádla tartót MOTORSTYLING .HU tőlük rendeltem 6900 ft
Tom, rakj fel fényképet róla kérlek. El sem tudom képzelni, hogy néz ki.
Sziasztok!
Csutkához hasonlóan én is beruháztam (közvetetten...) Bagster-éknél, de én egy dupla ülésbe.
Kezdem érteni miért kerül ennyibe! A kettős ülés jobban passzol a vázra, mint az eredetiek...
Ha valaki gondolkodik rajta abszolút ajánlom, már elsőre is sokkal kényelmesebb, mint az eredeti.
Szia!

Ha Z-re jó, enegem nagyon érdekelne!

.coRo
látom arra még van is
meg köd is vót
szinte egész észak magyarországon havazott
Hol? Nálunk ragyogóan süt a nap, csak egy kicsit fúj a szél.
bazzz hóesés
Hát az oldalkocsim ritkán elégszik meg, akkor is csak rövid időre, de a mai nap pont ilyen volt ! De nem is az az érdekes ,hanem hogy mikor lesz már jóidő,mert az uj bringába nincs még csak 810km lefagyok rólla ! Na de majd 1 hónap mulva! üdv Z
Eladó karbon kormányvégsúly vacsi új, sajna nem jó a kormányomhoz.
3400-ért vettem, annyiért adom.
ilyen csak tiszta karbon mintás
Gábor, azt a rendszámtartót vetted, vagy csináltad?
2005-2006-os Z750-es, vagy milyen kawa? Es mit alakitottal rajta?
Hali Knapet előszőr is kértem kölcsön egy 2005 - 2006ét és ráprobáltam és simán rá íleszkedet aztán szépen vetem egyet a bontóba egy pici alakitá és kész asztán majd le fényeztetem
Apropó.... tekerés vagy dugás témára visszatérve. Tekerés. Természetesen Cápánál a pont. Megtaláltam tegnap a csavart amiről beszélt. 3 mozdulattal belőttem az alapjáratot, és vele együtt meg is szűnt a hidegen való leállás. Érzésre kb ugyanúgy megy ( kurvára... ) de ahogy nézem kevesebbet fogyaszt.

KÖSZÖNÖM a segítsegget...

üdv
knapet
Ola amigosz!
Losz rapidosz puncsosz macsosz , akarom mondani gimi perke tuto kvando Jovanni .
Tisztára összezavarodtam, mán azt se tudom miket írok banyek .
Lefordítom a lényeget: üdv öreg végre h hallani rólad .
Mizu minden OK projekt managger /asszony pajti/ megvan elégedve a felújítással, mer az a lényeg.
Paripa szalad ?
Csá FIGU
Szasz!

Biztos voltam benne hogy van a fórumozók közt olyan aki úgy járt mint mi knapet-tel,de hogy a rendőrség is szóbakerülhet arra azért nem gondoltam volna!Amikor mi ketten voltunk ott reklamálni akkor mindenki másra mutogatott és azzal nyugtattak hogy a felelősöket elküldik a pénzügyről(pedig ez nekem nem vígasz).Ráadásul mikor a pénz amit befizettünk a helyére kerűlt,azután is heteket vártunk a forgalombahelyezesére.Mikor hívtak azzal hogy mehetünk a motorokért én éreztem hogy még valami nem kerek!,nem is volt,mert nem merték megmondani hogy csak knapet feketéje lett kész,az enyém nem kerűlt sorra.Nagyon kellett magam tűrtőztetni,mert linkre mentem be és másnap reggel utaztam prágába úgyhogy még egy hetet csúszott az átadás.

Azóta persze már nem foglalkoztam ezzel,mert a gép elfeledteti a bosszúságokat.


Üdv,

Peti
Gabor, ez milyen sarvedo pontosan? Kellett rajta alakitani?
Hali!

10.000 Ft-os sárvédő érdekelne engem is a 2007-esre... :-)

Üdv
knapet
Szia!

Én is a csikibege-nél vettem. És "Z" ügynök is. A mi esetünk sem volt éppen egyszerű. Nekünk az volt a duma, hogy A Lajos ügyeskedik néha a pénzekkel, ezért van, hogy 5 hétig nem volt kinullázva a készletfinanszírozás és nem tudták átadni a motort nekünk. Közben egyébként szar idő is lett. Akkor én annyit hallottam, hogy állítólag a pénzügyről küldtek el embereket az ügy miatt. És az átvétel utáni napon 4 hasonszőrű motorra váró emberkével találkoztam ott. Valami nem volt kerek az biztos. Ment a ködösítés.

Rendőrség egyelőre nem keresett, de ami késik az lehet eljön. Ők max annyit akarhatnak tudni, hogy mi történt, lehet, hogy valaki feljelentést tett vagy ilyesmi... A te tulajdonodban lévő motorral már gáz elvileg nem lehet, nyugi.

Üdv
knapet
emelő-ültető szettet keres a www.biker-world.hu
háj EFI-motoros!
szasz rotakapás