Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vamold meg le a svajci osztrak vagy nemet hataron. Giga szivast uszol meg. Maskepp ugyanaz
Milyen koltsegekkel jar egy null km-es, meg forgalomba nem helyezett motor nevre/forgalomba irasa ? Kiserolapja van.
Hö, nyomban de mán

Mene székelni fehér vár/arjú hoz és ottan lát és fog vala közö keze be ma de puh
inkább igyál, az jobban meglátszik
rúgjonmegastrucc...

inkább vegyél fel valami GÖNCöt és ugorj fel a GÖNCöl szekérre

cuccozol? Mi az Deka, szuszta?
+vámkezelés

(most hozattam cuccot Svájcból)
Igazatok lehet.
Bocs, nem szóltam. Jövő szerdán vizsgázom az Európai Unió fejlődéstörténete és politikáiból, és mégsem tűnik fel, hogy Svájc nem EU tagállam.
Akkor viszont most már, hogy indokolatlanul beleokoskodtam, azt kell mondjam, hogy bocsi, de nem tudom.
Én is így tudom, hogy mivel nem eu, van némi többlet költsége is a dolognak.
tuti?
mert egy időben baszakodtak a környezetvédelmi besorolással
mert az euban xxxx óta nem lehet x besorolásnál rosszabb gépet forgalomba helyezni
és mivel svájc nem eu így onnan újként jönne be a gépjármű
Szia!
Ha rendezettek a papírjai, és minden szükséges dokumentum megvan, akkor semmivel sem macerásabb forgalomba helyezni a svájcit, mint bármelyik másikat. És semmivel sem kerül többe. A származási országnak nincs jelentősége.
Sziasztok!

segítsetek már ez van az olasz forgalmiban mit jelent ez?
Üdv! Svájcból behozott motort mennyire macerás forgalomba helyezni? Rendezett Eu-s okmányokkal rendelkezik! illetve sokkal többe kerül mint pl egy németből származót megcsinálni?
Köszönöm a választ!
Senki nem fog vele foglalkozni, az kerül az itthoni forgalmiba ami a kintibe volt!
nünberg vagy a környéke, ott van egy nagy telep, keress rá a neten tuti van info róla
Sziasztok! Egy kérdés ami nyomaszt! Ha mondjuk osztrákbol vagy németből behozok egy Gsx-R 600 at ami folytott papiron, 25kwra a magyarra papirozas soran mernek teljesítményt? Illetve papirozas egyaltalan lehetséges? Mert a magyar torvenyek szerint 92lóerő alatti motort szabad lefojtani, markaszervizben! Válaszotokat köszönom!
ez engem is érdekelne, ha megtalálod mindenképp juttasd el hozzám is:) én a moto.it-n szoktam nézelődni

moto usato
keress rá a neten, egyszer egyik ismerős mondta hogy akkora telepen volt hogy több mint egy óra volt átsétálni az egyik feléből a másikba
nem tudom hol mondta mert nem is érdekelt annyira meg már régebben volt
köszönöm, ha időm engedi szét néznék 1-2 ilyen telepen. van rá esély, hogy megtalálom ?
kezdőként szinte esélytelen hozzáférned jó cuccokhoz, a kupecek lecsapnak minden elérhető jóra. ha meg piacozni akarsz akkor meg az időd kevés, itt-ott vannak akkora telepek mint egy kisebb város
interneten
Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni. Lesz egy külföldi utam a napokban(ausztia, németo, olasz), s szétnéznék a külföldi piacokon milyen a kínálat motor terén. Tudnátok e segíteni ez ügyben, hogy hol lenne érdemes motorokat nézegetni?

Válaszotok előre is köszi