Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért elég szépen beleélted magad
Csak szemleltettem milyen ha janosan esnek neked.
Zokon vetted?
A központi okmányirodát kéne felhívnod, mert a vagyonszerzési illetéket lehet, hogy rádvarrják, mivel a befizetett csekk nélkül nem adják ki a magyar okmányokat és valószinüleg utána a navnál kell fellebbezned, hogy utalják vissza a pénzt
Akkor egy 20-as a tanuló pénzem,hogy nem jártam utána a dolognak míg volt rajta kinti műszaki :(((
Nem tettem és nem is volt szándékomban, ilyen jelzőkkel amiket te használsz nehéz lenne versenyezni!
"Nem a faszt nem.
Mondom. Stílus."

Na erről beszéltem
A történet ugyan az csak akkor 8e helyett 27.600-at kell fizetni az nkh-nál.
Untatsz.
Legyoztel rutinnal.
Tied a terep.
Jó megmozgattam a fórumot a kérdésemmel. Műszakiról is szó volt itt az előbb és tökön is szúrom magam ha úgy egyszerűbb a történet,mert az enyémről pár napja járt le :(
Azért olvasod is amit írsz és érted is? Pár jelző amiket használtál: rühös korcs kutya, tajtparaszt,Gyökér, társadalom legallját, totáltirpákbunkóságtantátárgy, Kiscsaládot is tanítod hogy olyan janósak legyenek vagy azért a kedves nejed finomít rajtuk, Nem túl acélos nyakon felül,ordas gyökérként viselkedsz,Elég mogorva megkeseredett ember, tapló vidéki suttyó még mindíg kikandikál. A saját szavaid itt röpke 1 óra alatt de semmi gond lehet fojtatni!
Ő mondta hogy élvezi.
Há megtagadjam tőle?
A fórum primadonnája felszívta magát
Most komolyan ha ezt konkrétan leírja én elismerem oszt annyi.

De neeeem.
Ezért kár kitölteni egy adatlapot
Nem a faszt nem.
Mondom.Stílus.
Ha ezeket leírod és nem úgy ahogy az elején semmi gond nincs.Én azt mondom te tudod jobban.
És még mindíg nem tudsz kibújni a bőrödből.
Bár finomítottál a tapló vidéki suttyó még mindíg kikandikál.
(Adatlap kitöltés nélkül játssza azt ami nincs neki) Azt tettem!
Megértem Zoli, hogy segítő szándékkal írtál, de a tény az, hogy rossz információt adtál. Az ,hogy bele lovallod magad olyan viselkedésbe amit elítélsz, közben meg ugyan azt csinálod, mert Ő kezdte és Te csak folytatod, az téged is minősít
Nem esett neked senki csak leírtam baromságokat írsz, aztán ki esett kinek írva vagyon! De semmi gond továbbra is tűnj okosnak hisz az vagy és tájékoztasd a még okosabbakat, aztán menjetek regadót fizetni vételár alapján, meg 28-ért vizsgáztatni azt aminek azt sem tudod van e még érvényes műszakija!
A ktm topikban már olvastam.
Elég mogorva megkeseredett ember képét festi le magáról.
Majd akkor szólíts meg ha én szólok hozzád.
Elviszi az agyvérzés! A szövege roppant ismerős nemrég regisztrált újra , és szintén névtelenül.
Papa én azt folytatom amit te elkezdtél!
Fortyog magában és felrobban a képernyő mögött?
Figyel a halál basszki.
Hozzád se szóltam csak nekemestél mint paraszt a disznóólnak nehogymár besértődj egy válasz miatt.
Ha annyit mondsz hogy nem rosszul tudod én annyit mondok rendicsek,jobban tudod.

Ehhez képest ordas gyökérként viselkedsz.

Ezt kikérem magamnak.
Ha így folytatod neked még kevesebb!