Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most látom csak a kommented. Akkor ez nagyon jó hír ha nem hónapokig húzódó a dolog.
Kösz
Amit belinkeltél azt elolvastam,de nekem annyiban más a helyzet,h én vagyok a tulaj a külföldi forgalmiban,meg,h az egészet meghatalmazással akarom csináltatni és a legfontosabb számomra,h max 3-hétbe bele fér-e az egész történet.
Na átolvasgatom az utólsó oldalakat.
Kösz
Az utolsó 10-15 oldalt visszaolvasva mindennel képben leszel.

Ez kiegészült egy vagyoszerzési illetékkel.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Legrosszabb esetben 2 nap, először elviszed a lakóhelyed illetékes nemzeti közlekedési hatóságához, majd elmész a nav.-hoz befizeted a regadót, aztán okmányiroda és a kezedbe nyomják a rendszámot és a forgalmit.
Akinek van tapasztalata leírná,hogy pontosan mennyi időbe kerül teljesen magyarosítani egy külföldi papíros motort és,hogy mi a folyamata?
Udv!

2000-2001-es Honda VFR 800 vasarlasat tervezem, azonban az itthoni kinalat eleg gyer. Az olasz es nemet oldalakon rengeteg szep motor van, 2000-2500 euro koruli aron.
Tud-e valaki olyan ceget ami kulfoldi motorbehozatallal foglalkozik?
(es nem tobb 100ezer forintert...)
Ja, kertek alatt húzhatod neki.
Helló!
Egy hülye kérdés.
Ha a motornak nincs semmi papírja de le szeretném vizsgáztatni akkor kúrhatom az egészet igaz?
400fzr tudnák 70e aksim kell bele meg 2db tűszelep pöcre indul jó kompreszióval semmi csörgés
Forgalomba helyezés napjától.
Még mielőtt a Magyar földet érintené!
Biztosítás megkötése a behozatal napjától (kinti adásvétel) szükséges, vagy csak forgalomba helyezés előttől?
Köszönöm
Udv!

Olyan problemam lenne, hogy egy motort kineztem, amely 200ccm-es, de anno mikor behoztak nem 125ccm-kent helyeztek forgalomba, es igy is hasznaltak evekig forgalomban. Most ki lett vonva, es erdeklodnek, hogy megkaphatja-e igy is a muszakit.
Ebben sajnos nem tudok segíteni, nekem úgy hozták be tavaly onnét.
Köszönöm, te voltál kint érte? Pontosabban merre található? Padovát pont érinteni fogom.
Hy!

Enyém Padovából való, ha megteheted oda kanyarj el, van egy nagy motorcentrum több emeletes, rengeteg a használt motor.
Sziasztok!
2 napra ki kell mennem Olaszországba és arra gondoltam, hogy hoznék be magamnak egy Ducati Monster 600ast, szóval szinte a legolcsóbbat. Néztem a magyar piacot, már 400.000ért lehet venni olasz papírost, ennél fogva remélem jóval olcsóbban találok majd kint egy olyan amivel azért kell foglalkozni. Mit ajánlotok, hol keresgéljek? Neten vagy már ott a helyszínen? Előre is köszönöm!
Ha rendben vannak a papírok, no para. Én is inkább a többi kulcs + immo. kódért aggódtam jobban, de küldték pukkancsos borítékban az összeset, a motor után.
Én is gondoltam már erre (van is ismerősöm, konzultálni is fogok vele), de nem szeretnék úgy motort venni, hogy nem láttam és nem próbáltam ki előtte. Egyébként szvsz kissé túlzásba vitték ezt a szigorítást. Már értem is, hogy miért mondta eddig az összes olasz eladó, hogy inkább olasznak adná el...
Nekem anno 50 papírért hozták be, de ugye vagy 8-10 másikkal együtt. Nem rossz kereset annak aki ezzel foglalkozik.
De így is megérte bőven digóból...
Ja igaz! Nem ide való téma.
Írj mailben a a bimmer fórumon...
Szevasz Krinyó!

Mi lesz az M6-al?
Szeva koma!
Majd erre a címre küldök egy képet, ha elkészül az e46
Két hét múlva viszem karosszériáshoz, mert nem fér be a neue felni De már felpróbáltam, brutális lesz
Bocs az offért!
Szia!

pocseskukaccitromailponthu
Ja és még annyi, hogy kp. fizetésnél max. 1000euro lehet tehát vagy ennyi van az adásvételin vagy mész az olasz postára vagy bankba ami megint nem egyszerű.
A megoldás az, hogy olyantól kérsz ilyet akinek erre jogosultsága van és imátkozol , hogy olasz rendőr hazafelé ne igazoltasson.