Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ki tud a ktm exc125röl valamit bövebben ? milyen élettertemra? meg kitartási költségekre gondolok
És még csak annyit szeretnék kérdezni hogy van e valakinek HONDA VARADERO 125 el valami tapasztalata? pl: mennyire erös ? elég nyomatékos a kis V motor? vagy nagyon gyönge?
Valaki tud valamit a HUSQVARNA WR 125-ról? Hogy az mien motor egy kicsit bővebben.
hali mito eladó nagyon bika a gép
irányár 220e bővebben mailon:gyene_tamas@freemail.hu
Csá nekem most egy crm em van de szeretnék váltani!
Husqvarna Wr 125 teccik csak nem tok róla semmit! Aki tud valami infot az vegyen fel msn re :rambo7227@hotmail.com
Aprilia RS 125 ELADÓ ! 2000-es évjárat,
Ár: 480 000 FT
TEL.: 06203909203
Sziasztok lenne nekem egy eladó suzuki rm 125ös kroszmotrom érdekel valakit?
Aprilia RS 125 Eladó !
Ő az !
Kitűnő állapotban van ! Nézd meg megéri !
Sziasztok! Valaki nem akar venni egy Cagiva w8-at?

Itt a hirdetés ha érdekel valakit. Az ára 130.000Ft

Motor
hát jah
Nem lenne rossz ha 2008 tavaszig nálunk is lenne...s kb olyan áron mint a 07-es cbr
sztem arról hogy mennyire tudnak egy gépet a vizsgára lefojtani
Te mi a f@szomról beszélsz?
Lehet hülye vagyok,de fel nem fogom h. mit kérdeztél.
szeptember 29.én lehullik róla a lepel ha minden igaz a párizsi motor sóóóóóón
S esetleg vki nem tudja,hogy mikor fogják forgalmazni nálunk? motor vétel előtt állok,s eddig 125ös cbr a befutó..de valszeg ez az új yamaha jobblenne szvsz...csak hát kérdés mikor...
helo szerintetek a kw t menyire birják leirni? pl egy ktm lc4 et lebirnak e vagy medig birják leirni elöre is kösz
keresgélek 250es robit de eddig 150es volt a legnagyobb
végül is most már tavaszig ráér...
250es robeszek? én ha nem a poénér venném, akkor ilyet választanék. lehet a neten találni 250es burgmant, az szép nagy, honda FES, meg hasonlók. ezek is 20 lóerő körül vannak, kényelmesek , lehet rajtuk utcai ruhában is menni(!), csomagtér..
Ja szóval akkor jó időbe jár majd motorral
Én 250-es négyüteműt vennék(ezért mondtam a Honda nx 250-et)
Ha jól tudom a figyasztása kedvező,fentertási kölcségei is alacsonyak, megbízható mivel honda, 22 Le körül van.
Ára hát olyan 400ezer körül lehet használttan.. Hoszabb útra talán jobb választás mint a kisebbek,
Ha meg nagyobb kell akkor számolni kell az egyéb kölcségekkel a fogyasztáson kívül,Jó h. az én motorom is megáll 6-ból akár h. húzom neki, de nem bír 6000-et se egy hátsó gumi+fékkopás, láncnyúlás.(ez használatfüggő, de a haverod se bírná ki szerintem nagyobb motornál h meg ne húzza neki néhé-néha:)
Mondjuk kiszámolta-e a haverod h. mivel jön ki jobban, ha pl vesz egy új motort, vagy óvatosan nyomja a gázt a kocsibal.

Nagyon olcsó megoldás a 150-es ETZ, de azt rendszeresen karba kell tartani ahoz h. megbízható legyen , de még akkor is van benne elég rizikó.Én nem merném vállalni, de mindenki maga tudja, mindenesetre alkatrész nagyon olcsó hozzá, használtan is olcsó a motor, ás eszik vagy 4 litert ha jól be van állítva.
Hülye vagyok, ez nem is karbis Hát nem tudom +meg kell várni amíg valameik cég gyárt hozzá, ha felkapott motor lesz, bár biztos(mert mit vegyen az ember ha újat akar mindenképp és A1 jogsia van)
Akkor szerintem a megjelenés után egy évvel biztos nagy választék lesz sportkipuffból, sportlégszűrőből,( 125 CBR-höz mejd minden cég gyárt kipuffot) meg ugyis ki fogják találni a cégek h. mien módon van lefolytva és mit érdemes hozzá készíteni tuning céljából. Mindennek csak a pénztárca fog határt szabni úgy érzem:)
autója van már.... csak az olyan 7 körül fogyaszt
nem muszáj 125ös csak arra gondoltunk az talán kevesebbet eszik
125- 150es robogók már többet esznek ugye?
lehet akár 1000ccm is olcsóért kevés fogyasztással....
hát igen...jövőre a Mitoka is 4t lesz powercommander drága?
Szerintem ezt a motort a CBR 125 vetélytársaként készíthették.
4 ütem, 125 ccm, 11 kw, sportmotor. Tehát szerintem az ára is valahogy a CBR ára körül lesz, már csak üzleti megfontolásból is, mivel ki adna jóval többet egy ugyan olyan kategóriájú motorért.
De mindenesetre szép kis motor, De ha jól látom ez 4 szelepes, és csak 9000-en adja le a teljesítményét, biztos lehet rajta növelni, de attól függ milyen módon van lefolytva, mert ha csak a karbiba, kiuffba , meg a légszűrőházba van folytás akkor jó, de ha máshogyan kell növelni a teljesítményt sokba fog kerülni.
nem hinném hogy annyi lesz...a yamaha sehülye...mikor 1,1ért van vadi új mito 1,2ért rs,990ért gtr125,820ért ciberke
ez a pontosan 11kw 9000res fordulatnál miatt nagyon úgy tűnik hogy fojtva van