Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehogymá" a MITO 4 sebességes legyen. Ez szerintem hülyeség. Így "butítani" egy motort szerintem irdatlan nagy baromság.
Én még nemhallottam erről a mito fojtásról... De biztos így van. Viszont a 2002-es mitok még 100% hogy nem 4 sebességesek, és szerintem olcsóbban hozzájutni egy 2002-es mito-hoz mint egy új cbr-hez. A pénz ami meg megmarad, azt ráköltöd egy 160-as hengerre és akkor egy igen ütős motort kapsz....
A Remus dob itthon 87 ropi. Az még húzósabb. De nekem nem is tetszik.
A LED-es dolog házi cucc lesz ! Csak azon filózom épp, hogy nem a gyári búrába rakom be, hanem a topcase-be fogom berakni, kevésbé macerás, meg több is fér bele (KAPPA K26, ~16.000Ft. az Euromotor-ba). A tartó úgy is most jött meg. Minden macera nélkül fel lehet rakni, van fekete meg ezüst színben, ha valakit érdekel a Méray Motor Bt.-nél (www.meraymotor.hu) lehet kapni, elég húzos 25.000 Ft. ! RockandyRoll egyébként az indexes képen lévő motoron is nagyobb plexi van és szerintem nem is csúnya, szal azt kinyomozom hol lehet kapni itthon .
Amúgy az Aprilia RS is nagyon tetszik, de 1,4 milla szerintem nagyon sok egy 25-ös motorért. Az új Mitot meg kb kiherélték 125km/h a vége!!!!!!!!!!
Azt hittem a kipufogót fojtották le, de sajnos kiderült, hogy a 7sebességes váltó helyett 4!!! sebességes váltót tettek bele az ökrök! Azzal meg nagyon nem lehet mit kezdeni... Amúgy köszönöm mindenkiinek a tippeket!
Tegnap este már majdnem eldöntöttem, hogy a fogyasztása miatt a cbr-t választom, amikor megláttam ezt a képet:
Nem tud valaki egy ugyan ilyent szerezni nekem?
Ha nem akkor marad a cbr...
EG/ABE € 226
Racing € 212
55rugó picit húzos nem?
Vagy valamit valamiért?
Hali! A csövekkel kapcsolatban nézegettem leírásokat...
Ha valakit érdekel cbr nek a hangja Remussal, vagy Remus nélkül:
www.phoenix-motorrad.de/fileadmin/soundeditor/Remus_Powersound_2004_5/REMUS_MC/honda/cbr125r.htm
A tükör lemaradt.
Én valami ilyen tükörre gongoltam de eddig sajnos még nem találtam.
Aztán itt van pár szélesebb gumi és az az utasülés takaró se néz ki rosszúl.
Erről a ledes lámpáról tudsz valami konkrét dolgot?
Amúgy meg ha már azt akarod, hogy jól nézzen ki, érdemes a hátsó gumira színrefújt sárvédőt venni (pl. Louis),a fékcsöveket fémre cserénli ha több évig akarod nyúzni stb. Én a hátsó lámpákat lecserélem majd LED-re, hogy a paraszt jobban lássa, hogy fékezem
A tükröt én is leakarom cserélni, a nagyobb gumit sem vetném meg, csak hol csinálják meg mindezt és mennyiért? Tükröt kinézted már, ha igen hol?
Ha nézegeted ezt a cbr125r weboldalt akkor majd látni fogod hogy elég sokan lecserélik a hátsót 110-esre és 120-asra. Még a verseny célra átépített gépeken is le van cserélve, szal én megkérdőjelezem ezt a dolgot. Én lecserélem az tuti. Meg a tükröket is. Nekem megér ennyit, hiszen 2-3 évig őt fogom hajtani és akkor már nézzen ki tökéletesen.
oks köszi!
szerintem 700-800ért megéri, bár ezt nem csak én döntöm el....
Felőlem egyébként mehetünk vizsgaidőszakban is, most 1 nap szerintem nem oszt vagy szoroz, most viszont csak jövő héten 7 ZH+t írok és 2 prezentációt kell tartani... fuck utána meg körül lehet nézni apiacon
én is láttam RS-t 1,3 körül, és persze, hogy annyiért szóba sem jöhet egy 250es...
Na ez a másik amiért hülyének néztek a kereskedésben, másnap amikor elvittem a gépet már felvívtam őket, hogy nem e lehetne nagyobbra cserlni a virslit? Modták mert ez így van kitalálva és közben -tek! Jó lenne nagyobb gumi, csak nem kéne azért szerintem túlzásba esti tuning terén mert annyi pénzből már nagyobb gépet is lehetne venni!
Exon,
Te nem akarod vastagabbra cserélni a hátsó gumidat? Vagy ez csak az én mániám?
Na lelettem szavazva !
Amúgy én valami ilyesmire gondoltam, nem BMW túraplexire, motoros állítással!
cbr125r.online.fr/e107_plugins/coppermine_menu/displayimage.php?album=lastup&cat=10125&pos=0
Én úgy vettem ki hogy nem, mert miután megtudta hogy 4T-és a CBR csak azután pattant fel a székből és kezdte a kezembe adogatni a 125-ösökre való csöveket. De ez nem biztos, majd megkérdezem.
Én is egyetértek windsurfer-rel. Szerintem a menetszél ennek a gyorsasági motorozásnak a velejárója. Én személyszerint élvezem hogy erővel kell tartanom a fejemet nagyobb tempónál. A sebességérzetet is növeli. Én nem fogom lecserélni, esetleg egy fekete színűre de az eredeti méretben.
Viszont a cbf részét nem értettem mert azon még plexi sincs ha jól tudom .
Rock: 2T-re is csinálnak dobot a Vladónál? Esetleg rendszert?
800 körül láttam 2 Rs-t is meghírdetve! Az még egy fasza gép! Veri a 600-asokat! 1x én is szeretnék egy olyat magamnak. Vagy legalább pár karikát menni vele!

És miért ne jöhetnél???????
Így se vagyunk sokan!

Nekem is vizsgaidőszakom lesz, meg úgy néz ki, hogy júni végén az Rs tanfolyamra megyek. De jöjjenek ötletek, javaslatok és majd lesz belőle valami!
Én a Bécsi út-i ATI-ben vizsgáztam 2 hete. A kipufogókat a gyárak oldalain találtam (Remus, Micron, Devil stb.) a hazai áraikat pedig a MaxxPower-esek nyomozták ki nekem. Mindegyik kb 100 ropiba kerül . Ezek után az első CBR találkozón (melyet a Vlado-nál tartottunk, Üllői út 298.) derült ki hogy 125-ösre is készítenek csöveket (Akrapovic koppintás) és kb 30-ból kijön. Utána bementem a MaxxPower-be, megemlítettem nekik a Vlado márkát mire ők elismerően bólintottak és nálam ekkor dölt el a kérdés. Amint meg lesz a jogsim, tépek és felrakatok egyet (NAGYON BRUTÁL HANGJA VAN ).
Ja és Jack,
Megkérdeztem a garancia dolgot és azt mondták hogy ez nem befolyásolja csak az elektronikán ne változtassunk.
Ha gyorsasági jellegű géped van, akkor el kell viselni a menetszelet. Vagy 100-nál rádölsz a tankra, de az meg kicsit vicces! Marad az, hogy vagy veszel egy jó bukót, ami kb. 150-200-ig nem zajos, vagy a cbr-t lecseréled cbf-re! De én a sisakot választanám, vagy még azt se. Ez vele jár!
Hi RockandyRoll!

Egyértelműen csatlakozom a klub-hoz! A suli nevét nem is tudom , amúgy én nem vizsgáztam ma csak körözgettem, Jack meg ment chopperezni. Amit viszont én már hajtok egy ideje, az a nagyobb plexi! Én 175cm körűl vagyok és eléggé zavar a szél 100 felett, beszéltem már pár motoros bolttal, de mosojogtak rám amikor túra plexit kerestem a kicsikémre ! Vágom a dobot, de hol nézted ki?? Cím, teloszám stb.?
Plexi ügyben meg valaki mondjon már valami okosat, egy csomó sajtó foton láttam már nagyobb plexit, de hol lehet kapni????
Hi bencce,
Hát persze hogy jöhetsz. Legalábbis részemről OK.
Nézegettem a használt-motor árakat. Szerinted nem túl drága az RS ahoz képest hogy csak 250 ccm-es? Ennyi pénzért már 600-as motort is lehet kapni. Mondjuk nem tudom hogy Te mennyiért veszed, amiket én láttam azok 1,4 körül voltak.