Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, én is horgászás közben szedtem össze az idei műtétre valót . Van egy jó kis címem, abban bízom, be szokott jönni. Egyébként meg aki 20 fok alatt lezsírozza a bringát az MŰMÁJER!!!! Remélem esni azért nem nagyon fog, és tudok menni. A gépre vigyázok mint a szemem fényére, bár nehéz megállni, mert 170-nél még igencsak tol a blokk ha megcibálom a száját.

A cím: http://wwwa.accuweather.com/ world-forecast.asp?partner=accuweather&myadc=0&traveler=0&zipcode=EUR;HU;-;NYIREGYHAZA;&metric=1

Válaszd ki a célvárost, és már megy is .
Jó nagy pereceléssel, de nem mocival, hanem foci közben! Sebaj! A motor életveszélyes, a sport viszont egészséges! Próbálom fűzni kaponyát, hogy kerüljünk egyet du, de dolgozik és nem tudja mikor végez. A végén kénytelen leszek egyedül menni! A motorod nagyon pofás, vigyázz, h ilyen is maradjon! Bár azt hallottam, h jövő héttől erős lehülés lesz, ha úgy is bevállalod ezt a túrát akkor szeretettel várunk!
Na ez egy igazi motoros . Hogy sikerült eltörni? Remélem nem perecelés miatt. Itt egy kép a szépségről is, még lehet hogy megyek vele idén felétek is.
Hali! Én túltettem rajtad, ugyanis nekem a kezem sikerült eltörni múlthéten, de ma már kipróbáltam és minden különösebb gond nélkül be tudom húzni a kuplungot úgyhogy holnap azért kerülök egyet A papírok már teljesen le vannak rendezve, természetesen küldöm a papírt, szerintem holnap fel is hívlak, a kicsikédről meg küldetnél egy képet! Üdv!Pp
A Burmi bontó az jó, csak telefonon kell érdeklődni, az a biztos.
Szia, mint tudod megoldódott közben a dolog a papáddal elrendeztük. Csak én azóta is itthon fekszem lázasan, hála a légkondinak . Az adjaveszit elküldenéd majd, mert ki kellene a biztosítótól jelentenem a mocit. A Hyosung egyébként k*rva jó, de még nekem is szoknom kell vissza a nagyobb gépre. Nagyon durván megy! Megyek fel pestre kb. 3 napra a jövő hónapban (konferencia meg kari tanács), remélem akkor majd el tudunk menni egy kicsit sörözni Kaponyával hármasban, a csajok meg úgyis ott vannak...
Sziasztok!

Eladó egy 1975-ös Yamaha RD 250, motorikusan teljesen felújítva, tuningolva, veterán versenyekre alkalmas. Kizárólag pályára! Érdeklődni lehet Bambinál. Kérésre küldök telefönszámot. Mühelye a Gubacsi út 6/B-ben van. A motor ára 150.000 Ft.
Hali!Az az igazság, hogy én csak szerda délután indulok Fehérvárról, így szinte bizti, hogy apummal rendezitek a dolgot! Gyere amikor neked jobb!
Szia, nem biztos, hogy le tudom kísérni, sok lessz a dolgom. Valószínű holnap megyek, vagy szerdán, neked mikor jobb?
Hali! Nem kísérjük le Kaponyát Tihanyba? :) Én Fehérváron vagyok, te meg ha már úgyis Pesten leszel... :)
Sajna Tihanyban leszek. Küldjél képet róla ! És használd balesetmentesen.
300 km -t mentem vele tegnap este óta! Hihetetlenül stabil a moci, és nagyon erős pedig még csak 4500-ig lehet forgatni. Azért egy jó V2 az igazi, nyomatékban verhetetlen. 6 -ban 4500-nál 110, egyelőre ennyit mentem vele, már alig várom hogy meglegyen az 1600km! Viszont városban azért kissé nyűgös a dolog, kényelmetlenebb a CBF-nél lényegesen, városi 20-30 km után már fáj a csuklóm. De olyan szép élőben, meg annyira dörmögős hangja van, hogy ennyit megér. Megyek fel Pestre kedden vagy szerdán, ha gondolod összefutunk és megnézed.
Na mesélj !
FIDO!!!!!!1Kitagadunk!
Na megvan a 650-es, úgyhogy most már azt vesézhetem.
Illetve 5-10 oldal
A 15-17-es oladal körül Cala barátunk szépen kivesézte a CBF 250-est. tekintsd meg.
A 250-es Honda CBF mennyit eszik városban 100Km-en? A menetdinamikája megfelelő? Mennyi a max utazósebessége? Ha jól tudom léghűtéses ugye? Lehet hogy benevezek egyre.....
Szia, a HJC is nagyon jó, én a Nolan-t favorizálom, ennyiért már azt is kapsz, csak jó szoros legyen a fejedre, az az igazi.
Használd egészséggel ! Én éppen sisakokat nézegetek. A minap egy HJC sisak akadt kezembe. Elég korrektnek tűnt, ár/érték arányban. 31 000 pízt kértek érte. Szerinted? Ebben az árkategóriában milyen sisakra voksolnál?
Ne törődj a honlappal! Az nem valami naprakész - való igaz, de én a nyáron voltam náluk, a bontóban, és több RGV cuccot is mutattot a faszi!! A Wolfomra a féktárcsát is náluk szereztem. Fel kell hívni őket és megkérdezni van-e?
Na szia, még midíg nem jutottam fel Pestre a piáddal, de ha minden jól megy a héten megvan a mocim, már csak a r.számra várok. Ilyen lessz:

Akkor szigetszentmiklos :) kit erdekel,az a lenyeg,hogy en odatalalok
Így így. Lakihegy !!! Hajrá Csepel-sziget !
Lakihegy, te Agip Racing szagú 2T őrült, Lakiteleken az MDF-nek a Népfőiskolája van!