Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindenkinek szíve joga milyen gépet vesz, és ezt mi alapján dönti el. Én Hyosung-ot vettem, de rendesen szétnéztem előtte, és nagyon sok szempont alapján döntöttem. A japán belpiaci Suzukiban pl. nagy valószínűséggel az annak idején a Hyosung által gyártott alkatrszek is vannak szép számmal...
Hali 100cc te oktatsz engem? (csakvicc)

Azonkívül te eddig nem is tuttál a banditról?Hogy hogy most így érdeklőtsz róla ?
Fogadjunk meg akartad venni a hyosung ot csak valaki azt mondta hogy ő banditot vesz és ez bejött neked is.És tudod mit mondok :igazad van.(Erre válaszolj)
Köszi de tudom:
-Nem gyártják
-És hogy nehéz hozzá alkatrészt találni,de csak márkakereskedésben mert ők nem hoznak be japánból alkatrászeket.Viszon törökbálinton van egy erre szakosodott bolt.
Azonkívül nekem is ilyen gép kell
a 125 meg ugyanakkora mint a 250. suly... csak 4 kgvel könnyebb a 125ös. én néniböl vagyok mégis 3 nap alatt siekrült megszoknom a sulyát és a méretét. és mostmár a kicsi motor tünik furcsának. könnyü a jora rászokni, én aztmondom :) meg ... olyan nagy kárt nehéz csinálni benne hogy az 200ba fájjon... egy az hogy az alkatrészárak nagyon barátiak, kettö, a nakeden nemsérül tul sok idom.. feltalálták a bukocsövet is.
én még nemestem vele, nem is szeretnék..
ja nem egy rossz gépecske! ha már a súlyánál vagy akkor a 250 es-é 155Kg, ami sztem nem olyan sok....sajna még nem ültem rajta és úgy néz ki hogy nem is fogok mert inkább veszek egy 250 es Banditát, mer ok hogy 28ezer egy tank, de sztem nem 1x kéne azt kifizetnem meg a Bandit kisebb is valamivel mint a Hyosung, dehát ez nem egy nagy lényeg! mind a kettő egy super gép, a Suzukiról többet tudok, a Hyosung nem egy annyira új márka de mivel ö is a Suzukihoz méltó a minősége(állítólag) ezért nincs is vele semmmi bajom, és tény hogy gyönyörű gépeket gyárt......negyed áron!!!!
A mérete csak addig "rémisztő", míg rá nem ülsz és el nem indulsz. Utánna csak örülni fogsz neki, hogy nem keskeny a tank, meg kényelmesen elférsz rajta. Javaslom nézd meg a sülyát, nem több mint az optikailag jóval kisebbnek tűnő gépek. A kezelhetősége viszont eszméletlen, és a kisebb súlyhoz a GT650 futóműve és fekjei járnak, csak add össze magadban mit is tudhat. Elcsúszol... hát előfordulhat, de a GT250-re egy oldalidom fényezve 28e forint körül van, egy kuplungkar 1500, és hasonlóak az alkatrészárak a többi törő dologra is. Ja, és van is minden hozzá szinte azonnal.

http://www.hyosungklub.hu/Letoltes/download.php?fname=./Letoltesek//Fájlok/gt650sr-accident-parts.pdf
sziasztok!

simson511s igaz a hír sajnos mert már nem gyátják és igen-igen nehéz hozzá találni! amúgy én is ezt szeretnék venni gyönyörűűű! a hyosungról azért mondtam le mert inkább veszek egy "kisebb 250 est mert egyik nap össze tudtam hasonlítani a kettőt és a bandit kicsit kisebb, de tökéletes ezis! ez az egyik ok! a másik az az hogy ugyis esnék vele az első 2 hétben és akkor már ne egy olyan moccival tegyem amin alapból okozom 200 ezer kárt, hanem inkább veszek egy használtat! amúgy voltam megnézni a 250 es Hyosungot haverral és háttal volt nekünk! tiszta vicc volt mert mondtam neki amikor megláttuk hogy: "nézd itt a 650 es keressük meg a 250 est"....közelebbmentem és leesett az állam hogy mekkora egy nagy DÖG az a 250 es hyosung

de nagyon zsír kis mocci!

üdv
az valoban egy karbon dob és az a GPR amit mondtam. elötte a gyári volt rajta (az meg krom)
OK! Csak a harmadik képeden mintha egy karbon dobot láttam volna... Na mindegy, csak én is motort akarok venni, és kíváncsiskodok.
Mégvalami.Nem felvágni akarok hanem csak kérdezni.(ezt azért monom mert úgy lehetett kiveni az előző írásomből mintha fel akarnék vágni)
Hali.Én most szeretnék venni egy 250 es banditot.Ehez mit szoltok?

Ja és azt hallottam nehéz hozzá alkatrészt találni?ez igaz,vagy meg tudja valaki cáfolni.

Remélem mert ijet akarok!!!!
az enyémen? gpr, ha joltudom olasz dob, és nemtudom mibe fáj, mikor megvettem a mocit akkor még 30ért ajánlották hozzá ("akcio"), de ez nem az.
És milyen kipuff van alatta? Mennyibe fáj egy olyan kipuff?
nekem nagyonbevált, nagyonszeretem, elvisz mindenhova nagy és kényelmes, semmi probléma nincs vele. meg még nemjött szembe egyszerse ugyanilyen moci
Gyönyörűség, bár én a nagyobbat vettem meg, de most néztem a márkakereskedőmnél, centire ugyanakkora mint a nagytestvére, csak a kipuff kisebb meg a gumik keskenyebbek egy picurkát.
Sziasztok! Andika! Neked bevált a Hyosung? Volt eddig valami probléma vele?
az idomos változata is tetszik?
Ha jól látom veled ellentétben ez egy 250ccm-es motorkerékpár. Így több joga van ebben a topicban lenni mint neked....
Jezusom,mi ez?es mit keres itt?
Nekem Renox dzsekim van, nagyon jó. Meleg a bélése és kényelmes is, meg nem is drága. A Shox cuccokkal is meg vagyok elégedve, és baráti az áruk is.
Nagyon szívesen! A plexit szerintem kihagyom, ez így a szép, kár elrondítani! Egyébként 27 000 Ft-ot kértek érte! Nem normálisak! Táskaügyben nem kapkodom, először kabátot kell vennem meg kesztyűt, a többit csak ezek után.
A tanktáska az jó, de ha lehet olyat vegyél ami egyben hátizsák is, nemtom hol láttam ilyet, de nagyon hasznos. A plexi valóban sokat segít, ha szebbet akarsz akkor az utángyártottak közt van sokkal csinibb plexi is, kb. 10-12e. Megjött a levél, köszönöm.
Nagyon tuti az oldal! Még Szigetújfalut is kielemezte rendesen Néztem tanktáskát a mocira, 7000 pénzért adnak egy 20 l-est, egy nagy fakkból áll meg a tetején egy térképtartó. Mágneses és egész tutin néz ki. Láttam egy CBF-et kis plexivel, azt mondta a srác, hogy sokkal komfortosabb a dolog 100 fölött, de írtó hülyén nézett ki.
Szevasztok.
Honda VT 250 Xelvis-hez keresek gépkönyvet. Ha valakinek van akkor az jelezzen kössz!