Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zerintem nem egy szerencsés választás....az MZ 250 a legmegfelelőbb...mert a többi 2 ill. 4 hengerest nagyon kell ahhoz pörgetni, hogy kétszemélllyel haladjon...meg ha jön egy emelkedő akkor igen szigorúan vissza kell kapcsolni....a másik az, hogy nincs rajta rendesen hely...azért az utas kínlódni fog elég rendesen...Ráadásul nagyobb sebességnél mindkettőtüknek kényelmesebb lenne ha a menetszél egy kicsit tartana....
Meg sok idő mire odaértek valahova....Ezzel most nem azt akaorm mondani, hogy nem lehet vele túrázni csak nem a leg kényelmesebb...én még kisebbel is mentem túrázni....
Végül is egy 250-es Suzuki Bandittal el lehet szerintem túrázgatni, szépen tájnézegetősen. Miért ne!
nem sietve persze!
250-es rs aprilia, mondjuk kevésbé! :o) de az emberi tűrőlépesség majdnem határtalan.
250-essel túrázni, 2 személlyel?
Várom a véleményeket?
HI!A Kawasaki 250 Baliusról van vkinek vmilyen infója?tapasztalata? Nem a kisbandit blokkját kapta meg ő is?mmhh?
Köszi.Több a semminél!
találtam egy képet a bikepics-en de nem látszik vmi jól...
Sziasztok.Van valakinek yamaha TZR250-3MA? (forditott hengerese)Segitség kellene,itt 1 kép ,mi hiányzik innen?(vákum tartály...?) tudja valaki ?Ha van kép jó lenne!Köszi.
Írj pü-t az Elnök-nek a motorosok.hu-n, hogy adjon jelszót a Szervízkönyvekhez.
Megnéztem, van RGV250-hez.
Ha valaki segítene, hogy honnan tudnék szerezni Rg 250 gammához service manual-t vagy bármiféle nagyobb leírást, azt nagyon megköszönném
Máté
KÖSY!1ébként a suzuki bandithoz 250-hez vki tud szerelésikönyvet?Meg árkatalógust?Vagy honnan tudnám letölteni?Utána járni..Köszönöm!Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Itt tudsz még egy tesztet elolvasni:
Szocimotoros.hu oldalról
Ja itt egy kép róla:
Szóval itt.
Syasztok!Yamhaha fzr 250 es mociról van vkinek infója,tapasztalata?Esetleg van ilyen oldal?
Helóka!

Nem akarok közbeszólni, de énis egy CBF250est néztem ki magamnak elsőkörben, mert olcsó, meg kezdőmoci kell nekem is tavasszal. De aztán átpártoltam a hyosung gt250r-hez. Sztem olvass utána te is
meg még több infóóóót és mégtöööbbb infóóttt
mármint a cbf250esedről!Ha van ,,mertgondolom hogy van..
Tudnál róla képet beszúrni???
Szia!

Én nemrég vettem egy CBF250-est. Kezdő motornak szántam melóba járni, amit olvastam mindenfelé 3-3,5l/100km fogyasztás, max 120-130km/h, 16 literes tank, 1 henger 4 szelep léghűtés, sok mást még nem tudok róla mondani de amiket hallottam nagyon jól lehet vele kanyarodni kényelmes hosszú távon is. Igazából inkább túramotornak tartom.
Syasztok!Tudnátok nekem segíteni indokokkal a választásban?250ccm motorokról lenne szó!Csak 4ütemben gondolkozok!Na akkor ami tetszik nekem!GSF---GSX---ZZR---ZXR--CBR---CBF--.Túrázásokhoz de inkább sportosos motorozáshoz kellene vmelyik tipus... Tudnátok nekem segiteni?Ha már vmelyik motorral voltatok v. vagytok kapcsolatban.Előre is kösy!
fepi, Japán belföldi......
Ha még lesz akkor akkor kapsz Te is ezen az áron
A Honda Hornet 250 japán belpiacos, vagy magyaro.-n is lehetett kapni?
Jövő év elején nekem is kelleni fog fasza pályaidom egy Suzuki Wolfhoz, remélem addig nem emelkednek nagyon az árak...
Ja, és mégvalami. Milyen évjáratú RShez való idomok ezek?