Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt kép lenne? A teló nem jelenít meg semmit
itt van felszerelt állapotában is a stihl pumpás rettenet :)
Baszki ez kurva jó. Köszi
nekem úgy volt hogy az egyik ág a tartályba ment a másik ág olajozta a láncot
szép lassan felszívta az olajat, persze nem 140es hajtóműolaj volt benne.......
be volt építve egy pumpanyomásnyi puffer tartály és ebből csepegett ki
nekem nem volt tű meg ilynek mert az terepen gyorsan eltömődne
Ebbe bele megy az olaj is?
Sziasztok.
Nekem ez a cobrra módszer nagyon be jön, nincs valami ötletetek a homemadre?
Most egy moci féktartályon gondolkozom, és egy infúziós csőzáróval nyitnám zárnám.
Esetleg valakinek más ötlet? Létezne ilyen kis tartály ami pumpás is?
Amikor kicsit vége a pöcsig érő sárnak akkor adok neki egy keveset
Eddig jó volt de most valamiért mindig zár a fénykürt pedig most már mozog rendesen, lehet szétugrott belül valami
Ja, villogtat, mint egy zárlatos szentjánosbogár.
Fénykürt gombbal adagolod neki, amikor eszedbe jut?
Ilyen az amikor túl van tolva az olajozó
Valami sár beszorult a fénykürt gombhoz aztán kifolyatta azt a maradék fél tartályt
Azt hiszen be kell építeni egy visszajelzőt a rendszerbe....
Köszi! :) nem feltétlen szeretném állandóan ezt venni,nem számít hogy olcsó.Átmenetileg akarom használni,még nem jön meg a másik. :) úgy vagyok vele ha már korrekt kis gépem van csak a legjobbat neki. :) valtó olaj motul.Hosszú távon az adalék ipone,és motul 800 lenne. :) ez a putoline csak a hétre kell hogy tudjak menni. :)
I
Semmi baj nincs vele, olyan mint a többi, ha kipróbálod és nálatok az olcsóbb mint a többi ezután azt fogod használni.
Abszolút nem akarok vitát gerjeszteni!Nyilván egy kérdés volt,amihez irtatok véleményt.Amit köszi szépen,amint mondtam sok szerelőtől hallom,hogy dijjazzák a putoline 2t olajakat.Nem tudom milyen,nem használtam.Jelenleg ipone-t rendeltem de csak jövőhétre jön meg.A hétre nincs olajam,és van egy hely ahol elég nagy kedvezményem van.Ő náluk csak putoline mx5 van.Ami számomra ideiglenes olaj lenne mèg nem jön meg a másik.Ezért is kérdeztem a véleményt róla. :)
Tudom, számtalanszor tapasztaltam már, hogy az olajkérdés heves hitvitákat gerjeszt. De gondoltam csak leírom a személyes tapasztalatomat, nem árt tudni. Még az is lehet, hogy a 2T olajuk jobb minőségű.

Amúgy nem vágom, mi köze a Putoline-nak az Ipone-hoz... Utóbbi egy francia cég, komoly tapasztalattal és jelenléttel a motorversenyek terén, a Putoline meg egy holland cég, ami eredetileg biciklik és pedálos mopedek kenésére szakosodott - csak aztán gondolták ami jó a biciklire, azt el lehet adni a motorokba is, csináljunk még több pénzt. A Putoline-nak kb. annyi köze van az Ipone-hoz, mint a Vénusznak: mindegyik olajat gyárt. ;)
Hát megoszlanak a vélemények nagyon.Más azt mondja hogy a putoline kistesója az ipone-nak. :)
Én már a castrolban nem bízok.Valtó olajnak vagy ipone,vagy motul.Adaléknak most a putoline lenne az ideiglenes olaJ.Még nem jön meg az ipone. :)
Hát én a Putoline-t nem tenném még fűnyíróba se. Nagyon utálom azt a márkát, sok olajjal volt tapasztalatom, messze a Putoline volt a legrosszabb. Egyébként 2T-hez is lehet kapni szintetikus olajat, ugyanúgy, mint 4T-hez, ez önmagában nem probléma.
Köszi! :) volt 4 év kiesésem,és ez idő alatt 4t-vel lovagoltam.Kicsit kiestek ezek a keveréses dolgok.
A szintetikus az = full szintetikus.
Esetleg résszintetikus lehet még ami félig ásványi félig szintetikus.
Köszönöm szépen a válaszokat!
Sziasztok!
Putoline mx5-ről vélemény? :) 2002-es kawasaki kx250-be menne.Csak furcsálom hogy off road olaj de mégis csak szintetikus..Mármint pl a castrol power 1 full szintetikus. :)
Robogó hajtómű olaj 500ft/db áron 12 db van. Posta oké.Érd: zoli_motor@freemail.hu
Nekem 3000 kilómétert mindig elmegy lada tartállyal,és zöld jelzésű tűt építettem be.
Nagyon sok függ az olajminőségtől. Ha olyan olajjal lőttem volna be a rendszeremet, ami kis kiszerelésben a kereskedelemben kapható, akkor mindenkinek azt a fajtát ajánlottam volna, hogy még az olajminőség különbség se okozzon eltérést.
Nekem PD oiler van, az ecsetbe nyomja, nekem kb 1-1,5 centire van a lánc felett az első lanckerek mögötti ágban. A Stihl olajtol nekem az ajándékba kapott 10w40 Mobil motorolaj sokkal jobban bejött bár sűrűbb.