Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdés a következő.
Családtámogatás,adókedvezmény,az megvan neked?
Felvetted?
Értem,tehát a véleményed az országról az hogy nincs rendben.De minden jó.
Vágom,skizo is vagy nemcsak szociopata.
De hogy jön össze a kettő?Hát te vagy ostoba,te mosod össze a kettőt.
Az egyik fele az én egzisztenciám,az az amit én magam teremtek elő,ami csak annyira függ a helytől hogy van-e rá lehetőségem vagy nincs,a jelek szerint van mert meg tudom teremteni az egzisztenciámat.Szaharába nem biztos hogy így lenne.
A másik amit te hajlamos vagy egybemosni az előzővel az az ami ma az ország területén zajlik,ami miatt véleményem szerint nincs olyan megmozdulás amire büszkék lehetünk mint magyar nép.
Még egyszer leírom,próbálom másképp fogalmazni,az én életem rendben van mert gondoskodom róla viszont az ország mint magyarorsz egyáltalán nincs rendben.
Blődikén te még mindig gyenge vagy nyakon belül.
Teljesen jó minden magyarországon,semmi sem zavar,minden a legnagyobb rendben és boldogságban van?
Akkor mia véreres lófaszért sorolod a szabadalmakat,gyárakat,lölölandot,a történelmi veszteségeket ilyen nagy elánnal?
Mert nem zavar,és a legnagyob boldogság az az életetben hogy itt lakhatsz?
Na menj a picsába.
Tényleg úgy van hogy kijelentesz valamit és utána szemrebbenés nélkül homlokegyenest mást is.
Eddig úgy gondoltam hogy egy önző seggfej vagy.
De a gyanum az hogy csak simán szociopata.
Egész pontosan, pl-ként megemlítve egy kérdőmondatban.Tehát nincs arra utaló jel hogy engem ez zavarna.
Ismét kérlek, tanulj meg szöveget értelmezni!Többször leírtam,számomra nem a körülmények teszik optimálissá az életet,hanem én magam teszem optimálissá.A körülmények erre csak lehetőséget adnak.
Mert megemlitetted,tehat zavar,ergo mar nem optimalis.
Hát te hülye vagy.Ezek miért lennének okok az én életemben?Ez csak két dolog az elmúlt évtizedek hibáiból.
Nalatod,mar le is irtal tobb okot amiert nem optimalis a hely szamodra.
Huzz a picsaba.
Miért ne lenne optimális?Azért mert azt írtam hogy az utóbbi 100évben nincs mire büszkének lenni?Te mire vagy büszke az elmúlt 100évből?Hogy megszűnt az összes magyar gyár,hogy az összes magyar szabadalom külföldön köt ki?Mondtam,én a szeretteimért és magamért felelek,és ezért én magam meg is teszek mindent.Tehát én magam megteremtem az optimális életfeltételeket.
De az utóbbi írásaidban számos kritkát írtál le,ami szerint most nem optimális.Tehár irány másik hely ami optimálisabb.
Ha nem akarok és/vagy nem tudok megfeleni,akkor odébb állok.Nem ragaszkodom adott helyhez,az optimálisat keresem.Teljesen mindegy minek hívják,csak optimális legyen számomra.És ez a lehetőség adott másnak is.
Te aztán tudod.....
Az itteni jövöre. És nem kell másik.szabályrendszert elfogadnod aminek ugyse tudsz megfelelni mert mindenáron földönfutová akarnak tenni. Jobb esetben. Mondom, ebben a nagy agymosott demokrata libsi elfogadó világban nem mindenki képes megérteni. Mondjuk te meg pipi álveztek árral szemben uszni 😁 legalábbis amig csak szájtépés van
Ott a helyed,nosza rajta.
Ja ja tudom,múltkor jöttem haza Rosenheimből,Bécsbe álltam meg egy mekinél,ilyet még nem láttam.öten voltak a pultba és mind az öt más nemzetiségű volt.
Becsben.Egeszen pontosan tudom.
A becsiektol. 😆
bécsbe? 😅
Honnan tudod?
Azzal ne törődj,lényeg hogy határon túl,ott minden IS jobb.
Nomeg az is dob rajta hogy nincs lölöland.
Azért a három napért nem érné meg,na meg aztán azt sem tudom hol van az a becs.
Mar ezert megene becs melle koltoznod.
Az biztos,mert máshol nincs balaton.Szóval elég nehéz lenne.
Ja,elfelejtettem az aduászt,nincsenek a valasztott orszagban balatonra erkezo harlisok.
majd igyexem(kezeit széttáró)
de az is egy nagy átqrás A neve csongrád-csanád vármegye a megyeszékhely meg szeged mi ez ha nem szándékos összezavarás 😆