Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként igen, de az másik zsebböl. Persze mindegy mert ezeknél minden pénz eltünik és máshová kerül. A benzinbe is benne van még mindig az utalap egy forinttal vagy mennyi de abboi is igen szar ut épül jo drágán.
Aztán meg arra hivatkoznak.mer nálunk a klima meg a hömérséklet intervallum más azé.megy tönkre hamar.
nőket is soroznak(gondolkodós) Tényleg jó megvannak szorulva(gondolkodós)
de azokat is közvetve az állam finanszírozza nem? Én amikor szakközépbe jártam nem fizettem tandíjat sőt az étkezés is igen kedvezményes volt. nagyjából felét fizettük ki mint amit érhetett(gondolkodós) munkavállalóként az a kb. 2 ezer ft nem sok, nem volt különösebb kiadás a vállalkozónak ellenben 4 millió munkavállalóval felszorzod a 2000 ft-okat kormánybevételi oldalról már egy kézzel fogható összeg ám(gondolkodós)
Hogyne,egyenlore.
Ja,aztán a frissítés tiltása sikerült-e?
Kizart hogy adjak neki gazkart,meg hogy kene neki. 😆
"Felnőttbe" még úgy is lehet - nem vagyok többé barátok és ad vissza gázkaromat 😂 örök harag 😂
Két óra múlva, jössz gurulni 😎
Dedede.Az. 😂
Zoli32 , fireblade105
Ez olyan min kiskoromba
De de de de .............................én egyel többször mondtam én nyertem 😂
Olyan nincs hogy nem.
Hát,nem fognak.
Szerintem siman.4-5 en betuszkolnak egy rendorautoba.
De nem visznek.
Nahát nahát hogy mik vannak 😂
https://www.elemi.hu/az-lmbtq-...
Igen, de a középiskoláknak vagy szakképző intézményeknek. Nem mintha sok pénz lett volna.
tul.kép azt is arra szedték, hogy valamikor aki dolgozik az tanult ugye?
A szakképzési hozzájárulás ide nem ment.
ezt egész rosszul látod és ez biztos(meghajlós)
Megint ostoba vagy. Egy sima számla értelmezése gondot okoz, azt végképp nem fogod megérteni hogy a nem állami iskolák nem egyformán klakulálják atérítési díjat.Azon is csodálkoziok hogy nem ingyen van, mert azért is képes lennél balhézni.
Es ha visznek?
Sajnos ez nem ezen mulik. Elmehetsz bárhová, nem lesz jobb a helyzet. Nem mondom hogy okosabb nem leszel, mert hülye se vagy. Egyszerűen nem normálisan gondolkodsz. Lett egy diplomád, de szerintem azt is csak vették, de ha nincs az indító tőke amit szerencsére jó érzékkel fogadhoz versz már rég hajléktaln szállón tengődnél. 😅
akkoriban 70 ezer felé volt a munkabérem
haver vasszerkezet építőként megkeresett akár 400 ezret is
igaz lényegesebben több munkával mert napi 12+ órát tolták heti 6 nap ottalvással
persze ő megkapta az ingyen kaját a gyereknek mert minimálbérre volt bejelentve
15000 elosztok 22 nappal átlag hónap tanítási napjai az kb. 680 ft/nap/fő ebbe tízórai, ebéd, uzsi benne van. Úgy gondolom a mostani árakon ez nem nagyon jönne ki még gyerekadagban sem. Aztán a tankönyv ingyen van és az oktatás is. (kezeit széttáró) Ha az oktatást ki kellene fizetni szerintem átszámolva átlag családnak az már megfizethetetlen volna. Objektum fenntartás tanárok fizetése stb. Valamikor még nerég vontak a vállalkozóktól szakképzési hozzájárulást ami néhány ezer ft volt mindössze de ezt is eltörölték(kezeit széttáró) Nem tudom a fényes nyugaton hogy megy ez de nem hiszem, hogy ott minden ingyen lenne a kaja is kedvezményes áron azt a fax tudja ott a szociális hálóba öntik a pénzt serényen azért közkedvelt a migriknek az európa fényesebb nyugati fele(gondolkodós)
Na azért.