Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem nagyon értek hozzá, de elvekben jó helyen van. A benzint nemrég állítottuk be mert 6 tekerés volt rajta ami most 3,5 a súber pedig középen van...Most meg majd kap teljesen új kipufogót, mert a régi már nem szép na meg a sztender folyton hozzá verődött plusz múltkor gondolt egyet és ledobta a dobot...valahol elhagytam a bilincset csak nem tudom hol :D És Szentkirályon lakok :) Nem éppen közel :D
Karbi szét teljesen, keverőcsövön megnézni hogy a levegőfuratok tiszták-e. Nekem is volt ilyen problémám.
Messze laksz Badacsonytól ?
A gyújtás jó helyen van? Mert ha a henger nincs szarrá kopva , akkor csak az lehet, hogy valami okból kevés benzint kap. Esetleg még az lehet, hogy a kipufogó dob van elkormolódva.
Kollegák, nekem olyan kérdésem lenne, hogy csak az én gépem nem akar többet menni 45-50 nél? 45 kg vagyok, szóval nem lehet az mondani hogy a nagy súlyom miatt; tervben volt a hengerfúrás, de miután néztük meg szakember is nézte, hogy jó állapotban van, így azt addig nem akarom furatni, ameddig nem kell...A blokk széthúzva sose volt. Hangja szép, most kapott új kipufogót, csapszeget, meg tűgörgőt, meg a napokban kap főtengely szimeringet...ezen kívül ötletek hogy miért nem megy jobban? Haveromé egy évvel öregebb, és az mégis jobban megy...gyorsulni ez is gyorsul a kis súlyom végett, csak egy idő után elfogy benne az erő...
No igen az idő is elszállt felette, de attól még a kefének kellett volna, hogy elkopjon, és nem a csúszógyűrűnek .
Meg az a 26 év használat ! Még soha nem volt szétszedve , csak szénkefe cserére ! Eredeti csapágyakkal , nem mellesleg simson főtengely csapágy ! Tehát oldalhelyes a topikban !
Ízlés dolga! Amilyen neked tetszik! Volt egyszer, hogy ment hazafelé roppant mód berúgva a munkatársam, de annyira, hogy alig tudott menni. Mondom neki Te Laci ! Nagyon rondán be vagy rúgva! Válasz: Ízlés dolga szegény Te !
Tudod, a sárga egy jó figyelemfelhívó szín! Mint a rendőr, vagy a közúton dolgozó sárga mellénye!
Ebben az esetben az a bárcás szénkefe az agyatlanul kemény. Arról nem is beszélve, hogy a nyomórugója is túl erős . Ugyanis az a gerjesztő-áram akkor is átmegy rajta , ha nem nyomja ezerrel.
Sárga? Kék? Én maradok a metálzöldnél....
Láttam Józsi nekem sok a sárga rajta.
Hát még ha a páromat engedném hogy ecsetelje ! De ma nem trentyűne , mert megekecseltem az audiját , reggel vittem a generátor forgórészt csúszógyűrűt cserélni , most meg munka után fél hétkor összeszórtam egy zseblámpával , közbe a kutya elhordta a szerszámokat ! A csúszógyűrű úgy elkopott hogy a rézgyűrű középen kettévált a szénkefe alatt .
Én azonnal átfestettem kanári-sárgára, a bili-kékről. Sikerült ugyanilyen sárga üléshuzatot és pár ilyen sárga apróságot! Még sárga biciklis oldaltáskát szeretnék beszerezni .
Már mondták többször , hogy " Neked egy kerékkel több van" ! Igaz néha én is érzem magamról!
Az az !
Ünnepi + baba kék.
Nekem meg a simsonomhoz még egy simson van !
Nekem a Simsonomhoz 1 kerékkel több is van! Igaz nem csak néha , hanem állandóan!
Mekkora street fighternek adtad el , hogy észre sem vette hogy kicsented az első kereket ?! Mondjuk a Mókusnak tök mindegy lenne ! Megint volt szerencsém megcsodálni a hétvégén , és hát mit sem kopott a tudománya , egyben meggyőzött róla hogy közöm nincs a motorozáshoz !
Annak idején a határban én is úgy motoroztam jogsi nélkül.
Én is 20 évesen vettem rá magam a jogsira, azóta 11 éve napi szinten motorozok.
Az autó már kevésbé érdekel, sőt nem is szeretem.
Hali van egy eladó simson kerekem a motort eladtam de ez megmaradt.a képen látható állapotba.5000 ft ot kérek érte.Posta megoldható a vevő terhére. a kerék Dunaharasztin van.tel 06302431813.
Rákapott a játék videózásra már 30 ezer követője van a youtube-on
Van olyan videója amit 140ezren láttak...
A héten csináljuk a zöld hátteret a szobájába, lassan ugy néz ki mint egy kis stúdió
Csak a mikrofont 27ezerért vette
A motor meg le van szarva pedig már a ktm motorról is leérne az összes lába de egy métert se ment még vele
Azok b+ pc Matyik.
Nyugodtan legyél. Majd rájön, hogy Neki is kell az a fránya Jogsi, amikor széjjel fog nézni a lányok között, hogy milyen a felhozatal ! Nem kapkod, mert nem siet sehova!