Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen hoki gyerek a többsége
Az enyémet se érdekli a dolog
Tizenpár évesig kente a szimóval nem is szarul aztán inkább a pc-t nyomkodja
Pedig már közel 1 méter magasat ugratott a szimóval....
Én meg a nagy fiam (20 éves lesz) nem tudom rávenni még egy alap B-jogsira sem pedig kiköhögném az árát, de csak néz rám őzike szemekkel, Fater egyenlőre még nem érdekel... pedig az a minimum ("B") a mai világban szerintem.
Akkor lehet , velem van a baj! Mikor én motort szándékoztam venni, akkor első dolgom volt levizsgázni. No természetesen, abban az időben ez is könnyen, és gyorsan ment!
És én eléggé óvatos vagyok egyébként is! Igaz, én segítettem rendőrnek a halottakat kiszedni az összeütközött autókból, hogy ne ülő helyzetben merevedjenek meg, És ez életre szóló "élmény " volt!
Na igen, ez nagy kérdés.
Mifelénk is vannak ilyen elvetemültek és 2 régi ismerőst is tudok aki nem 1X nem 2 X meglógott előlük.
Egyik nagymotor jogsi miatt, másiknak semmiből nem volt még akkoriban......
De egyáltalán minek kell menekülni??! No persze ha valaki a sütnivalóval áll hadilábon??!
Legalább ment volna le valami földútra vagy erdőbe, mit várt, hogy az egyenesbe nem érik utól?
http://totalbike.hu/hirek/2017/02/03/100_km_h-val_probalta_lerazni_a_zsarukat_a_simsonos/
Inkább akkor így az 1/1.5 az nem mérvadó szerintem. http://www.szocimotoros.hu/hu/...
állitsd fel a suber tűt teljesen a levegő csavart 1 1.5 meneten szokott lenni valamelyiknél van olyan hogy teljesen be van tekerve
Csak egy tipp : A főtengely szimeringeket mikor cserélted ellenőrizted??
Felakadó tűszelep, rossz gyertya, gyújtás. Csak pár tipp így elsőre
Hello!
Srácok mit rontok el? Van pár simson-om itthon, kis-nagy súberes karbik, és akármelyiket rakom akármelyikre, ugyan az a tünet, szívató nélkül nem megy, ha megy is érezni ,h szegény a keverék, a következő gázfröccsnél már fullad is. A karbik ki vannak takarítva, ami áll egy kis benzinben ártatásból (szétszedve) majd kompresszorral kifújkálom, és mehet össze, úszószint értéken, falsot nem szív. Mi lehet a probléma?
Még a sajátomra se, nem hogy a máséra.
Igyekszünk hamar összeszokni. Még rá is finghatol az ülésére.
Vigyázni rá nagyon!
Ha már a kis feketét nem láthattam élőben, legalább ezt gusztáljam már meg.
Igen tudom. De nem motor hanem autómotorjába való az olaj. Ha az enyémbe öntenék ilyen olajat kinyírná pikk-pakk a kuplung lamellákat.
Szerintem a váltóba gondolta a rájder
Ha alapból is 10w-40 van benne akkor szerintem baja nem lesz tőle. Értelem szerűen más viszkozitásúhoz nem önteném
Én nem öntenék autóolajat motorba semmiképpen sem még Simsonba sem!
bocs, 1 kérdőjellel több lett
Sziasztok!
Autó olajcsere után maradt pár deci 10w40-es olaj? Simsonba beleönthetem?
Ment egy üzenet.....
Ja és azért adom el mert egy új blokkom van és ahoz ez már kevés nekem nem tudom vele kihasználni a blokkot!Azért irom ezt le mielőtt még félre értések esnek!
Sziasztok!
Eladó sorba került Fásy terves Varga Robi által megvalósított Vrezom!Én személy szerint 50-60-70 ccm-hez javaslom!Nekem egy 70/2-ön volt!2 hónapja lett teljesen tetőtöl talpig felujitva!(lakkozás,karbonzoás,hollanderessé általakitva,kimosva/kitakarítva,és a hegesztések mentén vissza lett varázsolva az "elszineződés")Nagyon frankó kis kipu tényleg csak javasolni tudom,mivel a 70/2 gyári kipuval ment kb 75-80-at és a Vrezoval pedig 94 volt a vége!(gps-el mértem mielőtt belekötnek :) ) Jó hangja a 0.8-as lemeznek köszönhetően ugyhogy ennyit tudok róla mondani semmi hibája nincs.Ujra lett gyapotozva (nem dugig tömve hogy olyan kemény mintha földel tömtem volna ki)Ha megérkezett csak fel kell rakni és menni!Kölcségmentes!
http://www.jofogas.hu/somogy/Elado_Vrezo_50_60_70ccm_hez_61886817.htm
Szép lett a készlet ! Jó legózást !
Sziasztok!

Simson schwalbe kr51/1-est jó állapotban cserélnék kr51/2-re. 4 sebességesre többet is rá tudok fizetni.