Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régebben írtam már, hogy egy bejáratós GS500 motor tulaja leszek, hát, a mai napig még mindig nem jutottam a motorhoz. :-(
Közben letettem a különbözetit az A korlátlanra is. A motor használaton kívül volt, 3 éve a szerelő boltosnál volt a sorban, de senki nem vitte, én meg mivel jó barátságban vagyok a tulajjal, ezért hát megvettem. Nem ez volt a szívem vágya, nekem a magas építésű motor a jó, ha fekszem a motoron akkor mindig zsibbad a kezem - ez igaz a biciklire is - a Supermoto-m az majdnem jó is volt, de azt eladtam, a vizsgán a Horneten majdnem megdöglöttem olyan szar volt. Csak hát az a 4 ezer valahányszáz kilométeres motor nagyon tetszetős volt nekem, hogy nem kell szerelnem, mert azt már nagyon unom. Szóval szeptember óta "készül" a motorom, mert ki van fizetve, a szerelő a belerohadt benzint szutykolta, meg a lejárt műszakit intézte meg ilyenek. Azt hittem, hogy ebben az évben még gurulhatok vele, de ennek már vége.
A hangját már hallottam alapjáraton. A célegyenesben vagyok amúgy, mert a múlt héten megírtam a adásvételit és hát a 15 nap szorít mindenkit, igaz, nem nálam pattog a labda.
Érdekesség, hogy nem az eladó nevén volt a motor egyéb ok miatt ő csak az üzembentartó volt, úgyhogy mennem kellett a papíron szereplő tulajhoz a szerződéssel, de pont aznap költözött új címre, a forgalmiban még az eredeti cím szerepelt, szóval 2 nappal vissza kellett dátumozni az adásvételit, szóval a 15 nap az valójában csak 13.
Zalaegerszeg Keszthely táv végig szinte tökéletes szakasz ", jó kanyarok egy két egyenes, jó minőségű út és szép táj
remélem max 2órát...
Zalacsánytól Zalaegerszegig nagyon jó minőségű és kanyargós az út, motorozni ideális. Nyáron voltunk arra a családdal, igazán szép vidék.
Igen? Meddig maradsz?
émd megyek majd kedd reggel...
Basszus már egy hónapja nem gurultam... A mai napom eufórikus, tiszta extázisba estem végre motor
Igaz reggel olyan tejköd volt az orromig alig láttam de dél körül szépen kitisztult az idő..
Megismertem egy Keszthelyi motoros gyereket, holnap valószínűleg megyünk motorozni egyet Zalaegerszeg Keszthely környéke
Valaki esetleg csatlakozni? Fasza idő lesz
Valaki 25.-én Eger felé? Délután 20 fokot jósolnak
Urak valaki Nagykanizsára?? Gyönyörű napsütés van és jó idő.... :)
Vagyunk páran :D
jaja...van neked olyan??
Na akkor azért.. Én 22 és nekem drágább jóval...
Hány éves is vagy??
Öööö... az igaz, 48 és vidéki suttyó. :-)
Ennyit számítana?
(Persze hazudok, mert on-line meg mindenféle mailcím megadási kedvezménnyel -45%)
Ja persze ha olyan idő lesz én biztosan előveszem a motort.
Ezt helyi motorosok szervezik amolyan "közösségi" programként.
97 ló? :D
Nekem 9 ezer a kötelező Igaz, hogy ez az első gépjárművem.
ja,mert te nem taknyos 20éves vagy...
az svre nekem is vmi 7e ft egész évre, budapesti lakcimmel.
Ne haragudj, hogy beleszolok, de amit vettem Suzukit, arra az evi kotelezo az 3200 huf meg a baleseti ado.
elég vad kis paripa az...vvti...

1.4 ideges
Nem kockáztatok...
menj az 1,4es corolláddal...
attol még mehetsz,csak rizikós...
Ki vonatom a forgalomból mert tavasszal eladom és októberben volt a forduló és így majdnem az egész éves biztosítást vissza kapom ami 18000..
Úgyhogy biztosan nem megyek vele tavaszig