Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezen a képen melyik kormány van fent?
..másnem bogarat fogni jó lesz!
Jó a körömlakkod!
íme a legújabb tuning a mocimon (sufni tuning )
Talán ezzel majd nem néznek Simsonnak éjszaka.
Még nincs bekötve, csak a tartókat tettem fel egyelőre, meg a lámpákat próbáltam fel, hogy hogyan mutat. 55W-osak (asszem), de a papírja szerint valami 85W ig lehet bele a halogén égőt tenni (aluházas).
Az nem tudom, hogy a rendő' mit szól az ilyesmi barkácshoz, műszakin legfeljebb leveszem.
Hja!

És remélem tisztában vagy vele hogy kifutott model után "sóvárogsz"?!

Üdv.

István
Hello!
Szerintem kezd itt az ismerkedést a motorral: http://www.gsx1400.hu/index.ph...
Szerintem minden válaszra kérdést talász!

Üdv
István.
sziasztok.én 4v sportmotoros száguldás után idén úgy döntöttem hogy veszek egy gsx 1400-et.azügyben kérném a ti segítsédeteket hogy elmondjátok a saját véleményeteket,és a ti tapasztalataitokat.minden infó érdekelne mik az előnyei,hátrányai,mi tetszik nektek benne,fogyasztás,alkatrészárak,milyen hibák fordultak nálatok elő.örülnék ha segítenétek nekem,és szivesen veszem mindenki hozzászólását.előre is köszönöm
szevasztok!

ne csak kifogÁsokat
hanem konkrÉt Ötleteket is Írjatok a talÁlkozÓra!

czegle
Üdv Skacok!

Egy apró egyéb jellegű kérdés.
Van-e valaki Győrből?
Hát ja. Én inkább valami tali + közös motorozásra szavazok valami szép helyen (Mátra/Mecsek/Dunakanyar/stb.), mintsem 40 fokban tűző napon egy ringen főni és körbe-körbe menni, mint a mérgezett egerek.
Ja, most látom, hogy neked se melegedne be a géped teljesen mire odaérnél.
Még valalmit kakucsról. Mivel közel van Pesthez, nagyon népszerű lett, simán kifoghattok olyan délutánt, amikor vagy 20 motor kint van hétköznap is. Járnak oda Mz kupás meg robogós racerek, baszott idegesítő, ahogy kanyar közepén 2 centire húznak el az embertől, vigyázzatok. Ha kilöknek, az életben nem veritek le a lóvét rajtuk.
Szia!
Én is támogatom a kerék csárdát!
Dunaföldvár (Kerék Csárda)?
szevasz gábor!

http://www.kakucsring.hu/servi...

jött ellenvélemény is. agyaljunk 1 kicsit aztán hajrá!

czegle
Szia Czegle,

mik a bérlési feltételek a Kakucsringen?
Én Kecskeméten voltam a gokartpályán, nagyon tetszett a hely. 1000 Ft 20 perc.
Igaz, nem gyors pálya, de élvezetes, technikás. max 100-130 at tudsz rajta menni, ha jó vagy.
Ha öszejövünk páran, engem érdekel.
Ha hétköznapra lehetne összehozni, jobb, mert hétvégeken sokan vannak

Gábor
Szevasz!


nekem bárhol jó, csak 1 ötlet, volt.
szívesen veszek más helyszínt.
ha ez nem jó kilőjük.
várok mindenkitől helyszínre ajánlatokat, ami a legtöbbünknek tetszik csináljuk meg!

czegle
Nemakarok beleokoskodni,de a kakucsring nem kicsi az ilyen bálnáknak? Én a hasonlóan bálna motorommal voltam, nem mondom, hogy nem volt jó, de végig 2-ben(igény szerint 3 ban)
, szűk kanyarokban...nem is tudom. Fogok még menni, de akkor már inkább egy osztrák szerpentn
Sziasztok egynégyesek!

Olvasgatom a "tuning" hozzászólásokat és azt szeretném kérdezni MIÉRT?
Gyenge a motor, vagy valakinek a NM kevés?
Én a sportos oldalát használom inkább, mint a túrát, de szerintem még van mit fejlődnünk (nekem biztos ), hogy kimotorozzuk a motorban rejlő lehetőségeket.

kinézhetnénk a kakucsringre, egészen jók a bérleti lehetőségeik és az újjabb találkozót is el kellenne kezdeni szervezni.

czegle
Mivel ebből élnek, feltételezem.
Szerintetek at AgoMOtors-nál belövik a PC-t akkor is, ha nem ott veszem náluk?
(kukk ide)
Én bizti nem tennék mostani beállításom szerint ilyen böröndöket a motorra. nekem tök jók azok a vászon táskán, talán 1x már használtam élesben is. Kibír az többet is a szekrény tetején!
Szerintem egy ilyen vas a legjobban két szögletes oldaldobozzal néz ki, pl hepco&becker junior 40. Nekem ez a 10 éves terv, addigra szerintem lemállik a moto detail cucc
Ő ott volt biza!
A járókeret az én művem, de anyira ne vagyok büszke rá, valahogy nem harmonizál a motorral... , de talán egy fokkak jobb mint a szögletes "gyári rendszerek".
Sziasztok!
Plexi témában köszi a válaszokat és az ajánlott típusokat, utána is nézek. Igen, nekem is egy ezernégyesem van, most lesz négy éves a drága. Elég magas vagyok, aztán a hosszabb túrákon már kicsit fárasztó a sok kapaszkodás, kezdek elkényelmesedni Amúgy nem cserélném le a gépet semmilyen túramotorra, inkább marad a menetszél.
Széles utat mindenkinek, remélem már jön az igazi jó idő...
A kék fehér vasat láttam yamaha tesztnapon. A táskaeltartóból következtettem rá, hogy ismerősöd