Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja emlékszem akkor tőled olvastam már ezt a szvitty blokkos történetet.
Ez jó ,kollégám aki megkérdezte hogy a busában is a swift motor van-e bele is szaladt ebbe bár gondolom nem meglepő Lebeszélte az emberrel hogy megy a robogójához idomszettet venni kérdeztük hova megy mondja Érdre utána kiderült Mátészalkai az ember
Nem is veszem legalább ennyire komoly vagyok én is...
Pocses nem kell komolyan venni amiket írunk mert RR Man elmondása szerint mind a ketten sőt ha jól emlékszem hárman denevértejen nevelkedtünk.Csak a harmadik még alszik.
Arról nem beszélve szinte mindent ott árulnak mindig a végén azt írják a hirdetéseknek Érd:
Azt nem is tudtam hogy ,Érden ilyen színű buszok járnak de mondjuk láttam már egy két ilyen kormos sofört ott.
Semmi se leginkább.
Ja gondolod te utána mi lenne itt sejtheted...
Komoly nyomozás folyik itten kérem eccerűbb odatartani a pofikátok.
A jobb oldali az pont Dobogókőn készült
Na jó megnéztem én is ki lehetsz és ez jött ki.
Jujujuj magaslabdaaa
Google kereses serora..lasd a ket képet..melyikre hasonlitasz inkabb
Vagy van egy wikipedia jelentese is de azt megtartom legkozelebbre
Na lecseréltem a felhasználó nevem mától minden más lesz
Mert nem borruhaban kell teee mazoista
Na lépek vinnem kell a jelmezem a szabóhoz remélem a felét fizeted
1235 végeztem na milegyen? sokkal jobb igazad volt csak kiszakadt a térdemnél a börruha.
Ahaaaaa ertem. Akkor nevet kell valtoztassak mert ez kozel semmmm. Igaz nekem a man-rol nem az jutott eszembe de ok az ilyen elvetemultek miatt atgondolomm
Te tenyleg beszivtal teso. szerintem ulj le. Aztan allj fel. Es ezt 1234szer s a vegere kijozanoccc
De az csak akkor ha kivetítik a jelem az égre hobbiból nem használhatom.
Majd ha eljön a lánccsere ideje mindenképp lecserélem mert nem szoktam száguldozni 300 felett meg ott áll a garázsban a batmobil
Racing Rider Kamionos= MAN tudod
Mi fenenek ilyennek hayabusa szerintem 5 ezer felett az a motor nemigen forgott tizenev alatt
2.
A gyári lánc van még rajta amin egyszer feszített a 12 év alatt.
A kamionost nem ertem lehet osszekeversz vkivel elkepzelheto egy drogos vérét szivtad le vmelyik nap es kisse kotyagos vagy
Bizonyára
Igazad volt pont a motorhoz mentem de nem legszurohazat alakitani
De egyebkent nyugodtan csinald meg ezt az atalakitast
De ahogy az oregek mondjak a legolcsobb tuning az attetel modositas kezdj azzal hogy megnezed mi van most bar gyanitom az evi ezer kmt kozlekedo elozo tulaj nem nyult a gyari merethez. Igaz a vegsebesseged csokkeni fog de legalabb hamarabb elered azt