Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És véleményed szerint melyik az ami elmegy 10 000 körül?
Bocsánat a beleszólásért de egy s20-al biztosan nem mész el 10-13-at. Mondjuk a felsoroltak közül szerintem egyikkel sem. Max. az első gumival.
M7rr, sportsmart, s20-s21
Szerintem ezek most az utcai sportok s nagyjabol 10-13-at elmegy
Negyed óra és lent is lennél. Ha már gumi kérdés milyen gumit ajánlanátok a motorhoz ami nem kopik el 2000km alatt normális használat mellett?
Értem ez alatt ,hogy inkább túrázgatni nyugisan. Most ahogy nézem 190/50 van fent Michelin road2.
Koszonom neem lakok messze csak 180km
A felni szerintem 6os es soha nem probaltam a 200as gumit azert gondoltam nekiesek eccer. Egykerekezni nemigen kanyarodni normalisan de gyorsan menni igen es legyen tapadas legalabb mint a gyari 190/50nel
Ja a 15 és 17 a kis lánckerékre értendő !
Attól függ milyen széles a felni amire rakod . A 200 guminak minimum 6 os felni kell hogy kisimuljon . Ha ilyen vagy szélesebb felnit bedobsz kitilod vele a csúszás határt , semmi több , ill ha /55 akkor nagyobb kerület , hosszabb sebességek , és nem emeli olyan könnyen az elejét , mintha tettél volna előre egyel nagyobb lânckereket . Ha viszont csak 5, 5- colosra raksz 200-ast nem terül ki , hanem gömbölyű marad a felnin , nem lesz szélesebb mint egy 180-as viszont extrém kanyarokat produkálhatsz ha nem vagy beszari , de ide viszont csak /55 öt érdemes , mert a /50es oldala olyan alacsony hogy a falc nem biztonságosan ül a peremen és nagyon "hegyes " lesz a profil ami meglepetéseket okozhat . Meg szarul is néz ki ahogy az oldalfal kifele áll a felnin , ìgy már kanyarba is lődörög a moci mert a felnin kìvül van a érintési pont . Ha Győrhöz nem laksz messze nekem egy Racetek K3 200/55 van a pót felninn odaadom szìvesen , kiélvezkedheted magad ! A mocin meg 180/55 K3 van "normâl" lödörgésre ! Ha viccelődni van kedvem akkor előre megy egy 15 -ös kerèk a 17 helyett , hátulra meg megy a 200/55 , aztán mikor màr ùgy èrzem nagyon tudok , akkor hamar vissza a gyári , mert bajom lesz !
Úgy érzem marad a gyári kormány. Még egy kérdés: hátsó doboztartó konzol valakinek akár dobozzal is? (2000-es a Busa)
Sracok
Rakott mar vki hayabusara 200as hatsot? Mennyire lesz mas a hasznalat? Marmint a tudomanyos reszet ertem de napi szinten kanyarodas, fekezes kigyorsitas, esetleg fogyasztas(nem mintha erdekelne csak kerdezem) mittudomen micsoda de van erezheto valtozas a 190-55 -hoz kepest?
icehawk elég sok hayabusát átalakitottmagának, én is egy Xx-et..
Akkor nagyjából mindegy milyen kupakot vesz az ember. Lecseréltem a fékolajat meg a kuplungnál is ,elég érdekes színe volt már meg a tartály alján is ilyen barnás trutyi volt amit sikerült szépen kitakarítanom.Most a fagyállót cserélem éppen csak fel jöttem ebédelni meg kimosni a tágulási tartályt mert annak is retek volt az alján.
Sziasztok ilyen rácsra lenne szükségem méghozzá egy jobboldalira akinek van kérem jelezze!
Sokmindent lehet mondani RRmanra dehogy homok ?
Masreszt a bukosisak kerdeshez is szolnek, valoban huzatos a sisakom de fuldugoval hasznalom mar 160 felett is. Hiaba a premium marka shoei gt-air, de nalam tapasztaltabbak mondtak majdnem minden sisakhoz kell fuldugo. Elvileg ezert talaltak ki a pumpas megoldast lasd scorpion vagy vmi hasonlok de tobb ismerosom hasznalta es ott is voltak huzat gondok
Amúgy milyen bukósisakot használsz? Csak azért kérdezem hogy olyat ne vegyek mert elég nagy huzat lehet benne ahogy látom így 300 felett.
RR idézet :Ne aggodj senkinek sem mondom el. Maradjon ez atitok koztunk

Gondolom ezt privátba akartad küldeni de így mindenki látja hogy homok vagy
Azt tudom hogy volt egy srac aki 2 ujabb busara is megcsinalta nagyjabol 100e lett a vege ha jol emlexem. De ha megnezed a hirdetesek kozt talan mindeketto epp elado a hahun. A cuccokat az xbiketol vette. Es hat egyenes hattal lehet ulni rajta ami jo ha ezt szeretned.
Sziasztok! Agyalok egy túrakormányon a busára. Vélemények esetleg? Valakinek eladó? Köszi
Ne aggodj senkinek sem mondom el. Maradjon ez atitok koztunk
Marmint mit? A buzik seggét nyalni
Bocs ezt nem hagyhattam ki
Te a simán vállalom lecsúszott egy sorral.
Vagy csupasz seggu buziknak kell a segget nyalni
Vagy a rosszkislanyok tangajat kell letepkedni es elfenekelni oket az idok vegezeteig ezt siman vallalom
S ebbol a legdurvabb a tojasfestes ha azt elrontom vege mindennek
És valószínű ott is az lesz a büntetése,hogy csupasz seggel kell csúsznia az izzó parázson az idők végezetéig.