Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

9.1 végével már én is elégedett lennék.
Igen,én is úgy hallottam hogy leáll a gyártása,sőt a 600- ccm- es motoroké is ,kivéve az R 6- os!!!!! Az új környezetvédelmi előírásoknak köszönhetően.....a 4- tizedet soknak gondolom,de ha sikerül 9.1- végét menni én boldog leszek!
Hallotta valaki, hogy 2017 től leáll a Hayabusa gyártása? A használtautó.hu olvastam egy márka szerviz írta!
Nekem egy dugó csere 4 tizedet hozott! Akkor neked is minimum 9.0.
Remélem is,hogy Kunmadáron végre összeáll a vas,és odavágsz,a 9.2 óta nagyon érik már az a jó eredmény.
Azt remélem tudod,hogy nélküled,illetve a segítségetek nélkül sehol sem tartanék!Köszönöm!
Köszi!:-)
Ezzel a kuplungal Bazsi is megjárta.... Neki is csúszott egész nap....! A lamellákat meg nem vitte magával! Pedig ilyen hátszéllel lehetett volna jobb is!
Viszont az a 9.3 is szép! További sok sikert fiuk! Szurkolok nektek!
9.32 volt most a legjobb időm,szar kuplunggal.... ,kunmadárra kijavítjuk!!!! Van még benne bőven....cocoéval ezredre pontosan egyformát mentünk 200-400 métérem!!! Számomra a nap meglepetése a Maier csaba 9.09!!! és a Maico 9.38- a volt!!!! Gratulálok nekik,szép idők!
9.3-at,de sajnos egész nap technikai hibákkal küzdött.
Elég elszállt árakon mennek még a sérült órák is ahogy néztem de majd lesz valami.
Eccerubb ha vagatsz egyet vaze mert korbeneztem ebayen ott nincs kulon. A serultek meg serultek
Nincs véletlenül valakinek kilométerórához plexi mert az enyém repedt és majd valamikor szeretném kicserélni azt is.
Amire en elmexem az 8.9es ido volt egyszer de a 9.0 koruli idoket szorta ha jol lattam. Szikszaibalitol 8.7re emlekszem. De tegyuk hozza 2-3tizedes hatszel fujt vegig..nem voltam vegig de jol mentek a fiuk
Albi miket ment?
Mondjuk volt osszesen 15motor abbol volt szuperstreetes ami el se moccant az szallitoautoja mellol
Szikszaibalazs jokat ment de kiemelnem patrikot is hayabusaval vagy albi is latszott bitang eros a motorja. S matyi az ezres gsxrrel is az elso 200meteren fogta a hayabusakat..
Az kemény grat az épitőnek meg a lovasnak is
Ismét nyert a volt Busám szuper D1000 be! Mondom én nektek Végh Jani tud motort építeni! Ma 8.72 őt ment a kis gyenge szívó! A szuperstritesek 9 alá sem tudtak ma menni!
Igen ezen agyaltam én is. Vidom köszi a linket 20€-ért nem barkácsolunk. A fém fékcső amúgy se árt!
Ebayen is megkaphatod ha nem akarsz tokolni kb 10 e ha jol emlexem kompletten. En a szogkerben vettem anno a csavarokat es rozsdamentesbol onzaro anyaval darabja 1 e ft..
Aztan a 3centi emelest a kuplung es fekcsovek engedike? Volt amikor annyira feszult abbol is ujat kellett venni nyilvan mar femfekcso lett.
S hogy elegseges e a 3 cm? Nekem nagyjabol erezhetetlen volt. Esetleg a labtartot ha modositod vele egyutt akkor jobban erezheto a pozicio valtas..de az igazi kenyelem komplett turasitas amit persze en sosem tennek de akinek ez az igenye akkor miert ne.
Akinek eladtam a hayabusamat 0 kmes sportsmarttal 18 e kmt ment el vele. Altalaban tapasztalatbol szoktam mondani amit mondok. De nekem mindegy ki mit vesz
itt az oldal közepén...

http://www.ebay.ie/sch/i.html?...

google képkeresés :)
Motorkiszedéshez ha jól láttam csak ez a két spéci kulcs kell vagy van még valami?
http://www.ebay.com/itm/Suzuki...
Jól hangzik.
Kormányt olcsóbb módon is tudod túrásítani. Ezzel a magasítóval 25mm-t lehet emelni. Csak egy esztergályos kell, pár mérés, és négy új csavar. Nem tudom már hol találtam, de én is gondolkozom rajta.