Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az zsír lesz,akarom mondani kolbászzsír!
Majd viszünk egy kis színt bele mi is!
Nincs sehol videó mert kellene a 18 as karika! De a viccet félre téve nem tudok róla!
Szia !
HD vidi van valahol a gyorsulásodról?
Szívesen megnézném.
Hogy is van ez?
Eladó egy 52l méretű kabát ami ebben a méretben már elfogyott
A protektor csak 17 óráig használható
Látom a Facebookon teljesen véletlenül vagy 20 kolbászzsír Busa van a főképen!:)Csak ez a legszebb színösszeállítás!:)Teljesen véletlenül nekem is pont ilyen van!:)
Köszönöm! Én is ott leszek április 2.-án is! Remélem nem sokára találkozunk!!! :-)
Itt leszünk az tuti!
Szia Laci! Beszéltem a szervezővel ZooHayabusával folyamatban van a szervezés egyenlőre az engedélyeket intézi egyenlőre amit tudok, Bp ről indulunk az M3 autópályán llévő Shell kút kivezető szakasz! Az indulás 9:00 kor dátum még nincs az engedélyek miatt. Amit Tudok Bp, Hatvan, Gyöngyös, Mátraháza, Eger, Lillafüred. De Egerbe lesz egy sétáló utca ahol ebéd és a látogatók meg szeretnék szemlélni a Busákat esetleg ráülni fotózkodni stb ezt az ottani önkormányzat szeretné gyerekek részére. Nagyából ennyit tudok! Azonnal kiírjuk ha többet tudunk!
Már hivatalos : Találkozó Április 2. Vasárnap Gödöllő

"Találkozó :09:00 am - Gödöllő, Köztársaság út 85. Spar Parkoló
Indulás-10:00 Spartól---3 as út Aszód---3 as út Hatvan---3 as út Gyöngyös---24 es út végig Eger (Parád-Recsk-Sirok-Egerbakta-Eger) 120 km , 2 óra utazó idő.
13:00 érkezés Eger (még visszajelzés hol táborozhatunk le) Meglepetés
15:00 ig eredmény hirdetés Hayabusa Találkozó Szépe (Motor, nem személy!) Hozzál egy két törlőkendőt, Make Up ot motorodnak,tedd széppé,csinosítsd ki, ha véletlen össze csapjuk útközben )
Képek videók készülnek ,mosolyogni! :)
Ha van ,fedélzeti kamerád ,profi kamerád, Dron-od , hozzad,ás működtesd,ne fogd vissza magad!"
Szia Józsi! Márciusi gurulásról van már információd, hogy hol találkozunk, hova megyünk, stb?
Köszönöm! Intézem! A Haver remélem örűl majd úgy mint én ennek az akciónak?!
Patika állapota, az előző tulaj csak DB killerrel használta..:D Azt mondta hangos volt neki.
Neked akciós..... Egy 100as a vége
Kösznöm! Azért sajnálom hogy már nem leszel , lássuk be te és a motorod egy színfolt a magyar dragsportba! Én meg igyekszem évről- évre fejlődni és javítani az időmön,a legtöbbet kihozni az " öreglányból)!
Szerintem lesz az 1500 ft is
István még lehet enged is egy 1000 Ft ot a régi ismeretségünkre tekintve!
Dehogy futamodtam én meg! Csak mint már mondtam neked, elég volt....! Idén motorozni szeretnék, kirándulgatni annak az árából amit rálocsolnák a versenyekre! B meg majd felnő a feladathoz! Vagy lehet ő is belefárad a 40 fokos melegbe ácsingózni vagy Fertőn dombra felfelé a szemetes, fűtől, gaztól tele pályán versenyezni!

Viszont Albi! Maximális tisztelet a kitartásodért és a rutinodért is! Nagyon jó ellenfélnek tartalak, jó csapatjátékosnak! ( Ez itt a reklám helye volt ) Sok sikert kívánok neked az idei szezonhoz!
Szerintem szep allapotu es jo az ara foleg ha icehawk enged picit
Józsi megfutamodtál....:-) ???? Nem a Te taktikád volt,hogy 200 m után megelőztél,hanem én engedtem vissza a gázt... hogy ne menjen el a kedved a ettől a sporttól! Megsúgom,a "B"- nek nehezebb dolga lesz mint neked .....
Dragot!
Kawa drágítja akartam írni,csak szar a telóm!:(
Lehet,hogy az idén ti 1 tizeden belül lesztek,de az tuti,hogy én meg az utolsó 8-al fogok küzdeni!:))
Mondjuk nem ijedek még senkitől,Fertőn is lerajtoltam a rettenetes ZX12-R drágítja, igaz 60 láb után úgy elment mellettem,hogy majdnem leszálltak a vasról,mert azt hittem megállt alattam!
Az korrekt! Mondom a Barátomnak mert ő keres dobot!