Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ekkor ügye felszereled az én motoromra is a láncolajzó szettet és megyünk hekkezni és fizeted a szörpöt ez van a könyv végén.
Kikerestem a padawan mester képző kézikönyvből,elnézést kérek a tartályt akkor kell átadnom amikor én is elérem a mester szintet.
Vagy egyéb kívánság? Esetleg zsiguli tartályt ne vigyek megyek a bardiba úgy is.
Pár hozzászólásból kiderült hogy se sütni se csajozni nem tudsz van még valami amit elakarsz mondani?
Jaaa es melegen kerem szervirozni hazhoz szallitassal
Najo akkor megengedem hogy te susd meg azt a pitet. Rakhatsz bele durvara morzsolt diot is amit elotte mezbe martottal. Termeszetesen a mez csak jo minosegu akacmez lehet csak. A tesztaba pici friss citromhejat reszelhetsz. Ugyesen hajra
Egyébként csak vicc volt természetesen mert nincs már se nagyi se papi se szülők már csak egy bratyó van. És nem azért mert kitagadtak sajnos.
A cukra pont ott van valahol a két érték között.
Nekem az a korosztaly kisse tul tapasztalt es tul erett. szoval legyen 25-35 kozott.
Btw udvozlom kedves nagymamadat es ha csinal egy jo hazi almaspitet arra beneveznek
És még a nedves is stimmel néha pelust kell cserélned majd
Mivel életkort nem írtál nagymuteromra illik a leírás adj egy címet vagy a szépség relatív@gmail.com on tudtok fecsegni
Ne ne utanozzz vaze. Ahhoz hogy a padawanom legy eloszor is kuldened kell egy csinos lany elerhetoseget aki szeret motorozni es maximum 50kg 160cm. Apolt, kedves es nedves szoval eloszor teljesits fiam aztan utonozhacc
Nem állt szándékomban Lehet rosszul értelmezted a mondani valómat és bal lábbal keltél fel és troll vagyok és láncolajzóval több lett volna a mérés is.
Juj de gonosz vagy
Dotka2 hát ez tetszett a szabályos motorral rajthozálló motorosoknak a Máj. 1. gratulációd! Legfőképp a 900+top győztesének szólhatna a gratulációd azaz Búzás K.-nak, a tavalyi bajnoknak! K7 1000 első teleszkópja hát az több mint sokkkk, biztos eltört mind 2 telóban a rugó és azért ül annyira össze! Nem értem a gépátvevőket, de a tavalyi 900+top versenyzőket sem vakok azok, csak 1 mérőszalag kellett volna hozzá, és megmérni a telók alját és össze hasonlitani pl. egy köz. 954+ k7 1000 el, és nem a blokkjában keresni a hibát! De mondják hogy már volt ott versenyző aki szóvá tette ott is neki a telóját, de B.K. elhajtotta a pi.ba! De azt is mondják hogy a 2. Kunmadarason mérőszalaggal várják majd a kék K7 1000 et a gépátvevők, és összehasonlítsák egy Köz. 954+ K7 1000-el!
Egyébként meg aki úgy kezdi el a szezont hogy profinak érzi magát könnyen megütheti a bokáját de még nem is mentünk egyet sem szóval majd ha sor kerül rá figyelni foglak hogy kell csinálni.
De legalább tudok gyakorolni mert megy a motorom
Igaz mar csak meg kell tanulnia vezetni igaz sero mester?..
Most már megnyugodhatsz,jól motort választottál.
De most megyek kiskunlacházára gyakorolni.....
Csak halkan megjegyzem, hogy nem a görög lánytól kaptam ki,hanem a mitorjától, mivel a reakcióidőm a 60 lábam és a 200 méterem us jobb volt....ezek a versenyzőn múlnak a 200-400 métetig ,pedig a motorerőn!!!- igaz megverhettem volna,mint ahogy az időmérőkön meg is tettem! A motorom pedig a második leggyegébb még mindig a mezőnyben,ehhez képest 9.30- alá csak 2-4 ezreddedel,tudtak jobbat menni,kivéve a Majer Csabi ,aki trljesen más dimenzióba motorozik a 9.16- os legjobb időeredményével. Ja,még valami az enyém a legöregebb(1999)- es évjáratú motorka....
De Te biztosan jobb időket tudnál kihozni belőle.....bocsi
Sracok,
Semmi szemelyes nincs ebben a dologban. Lehetne ez a motor kis pista vagy nagy jozsi tulajdona de tortenetesen nem az. Sokan varjuk azt mikor merkozik meg a kompresszoros a turbossal es latunk szep csatakat..
Megkérhetném az Úrakat, hogy engem hagyjanak már ki ebből az egészből!!!
Nem tudom ki kicsoda - mellékesen nem is érdekel -, de szerintem marad annyi más, akikkel tudtok foglalkozni!!!
Már nagyon unalmas évek óta.

RR Man: Ha ennyire figyelmes voltál, akkor azt is látnod kellett volna, hogy kereket se melegítettem, a motor nem volt se leültetve, se lehúzatva, stb...
De neked van igazad, sosem fog összeállni, vagy nem merem húzni a gázt, vagy valami más... majd te mindig megmondod ... :)

Actros: Most nagyon mellé fogtál, mert nem én vagyok Dzsingisz. Nekem csak egy nick-em van, ellentétben itt sok emberrel....

ui: kár válaszolni erre. Hosszú ideje már nem olvasom, most is csak azért mert mások jelezték, hoyg téma vagyok. Ezután sem fogom olvasni
További jó motorozást nektek... meg további jó fikázgatásokat... :)
Sracok
Ez egy orok vitatema lesz ugyhogy ebbe nem is szolnek bele de ha mar ago neve felmerult..miert nem ment ma pl a ragacson es miert nem ment 9es idot? Ez a kompresszoros nem akar osszeallni vhogy vagy csak huzni kellene a gazt
Albi egyebkent ma is jol ment geci jo meg van csinalva az a motor es a padolas sem lett elrontva kunmadaron az az allitolagos brocks motor a 20kilos gorog csajjal pedig nem konnyu ellenfel