Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Van még egy hibátlan váz elado.Érd:06-30-2317920
Hally.Van egy garnitúra használt lengőkarom.De ha érdekel van egy garnitúra szélesített új gömbfejekkel és csapágyakkal.(kb 15 cm-t szélesít a nyomtávon.)Érd:06302317920
Keresek kuplungbovdent illetve kart!

Köszi előre is!
hali! van még bontott alkatrész? váz?
Elsőként szeretnék GRATULÁLNI a 2010-es Suzuki Márka Kupa Quad győztesének az abszolút 1 az az ELSŐ helyezéséért!
GRATULÁLUNK ZSOLTI!
Az egész Tg. nevében
Igen, most hétvégén Somogybabod! Szombaton megyünk lábon! Ha valakit érdekel csatlakozhat! Szfvár
discoshitnight@citromail.hu

Előre is köszi fiúk
discoshitnight@citromail.hu

Előre is köszi fiók
egy eléhetöséget tolj ide,,,a teljes nem kell remélem?!
add meg az emailedet aztán küldök leirást a gépről........
Hello! Látom van LTZ-hez magyar nyelvű kézikönyved. Esetleg nem tudnád nekem elküldeni e-mail-ban vagy valahogy :D
Hello!
Engem érdekelne az ltz műszaki! Adj valami elérhetőséget és jelentkezem!
Szevasztok erdőtiprók!
Most lesz Babod?
Az volt az első,hogy megnéztem a láncfeszítőt,kb.3 rovátkát tol ki.Azért cseréltem le,mivel már teljesen ki volt tolódva.Szerintem a láncal nincs gond.Én is az olajra gondoltam!
Köszi!
Hello!
Valaki tudna LTZ 400 szervízkönyvet magyar legyen és neten valahol letölthető!
Szia!
A kutas faszi biztos ért hozzá.. bazz

A 15W-40 tul sürü bele, 10W-30 és 10W-40 a gyári elöirás.
A vez.mü lánc feszítő jól van benne? Mennyire tolja ki a rugó? Mennyire feszítí a láncot?
Biztos nem hajtanám igy a helyedben, vegyél jó olajat bele, minimum Motul 5100 szerintem, és nézd meg a láncfeszítőt, láncfeszességet.
Szevasztok!
A héten cseréltem vezérműláncot,és most valami hülye tompa csettegő hangot hallok.Ez normális?Az olajtól lehet?Mivel valami MOL-os olajat tettem bele 15-40est,azt mondta a kutasfószer jó bele!
Vagy a szelepek vannak rosszul beállítva?Menni megy mint a barom,nem gyengült.De ha bemelegszik még hangosabb!
tudom!Nem kötekedni akartam,csak nekem is megvan.........
nemkötelező!
Egy kicsit sok érte nem?
Valaki keresett a múltkor ltzre felnit van 2hátsóm utcai gumival 30ért
ART márkájú
sziasztok
ltz-400 műszaki! csak lejárt műszakival !
műszakíztatok. 100 forint
valami fasza kis 220-240es féktárcsád nincs róla jó állapotba olcsóér ?:)

am kérdés még mindig : ltz 250 szimering szettet honnan szerezzek ?
nyugodtan.........
nagyon sokat segittetél! ha nemboldogulok vele akkor még megkeresnélek .. Köszönöm.
Nos,egy kis jótanács...........
Miután levetted a kerekeket,a tengely bal végén lévő csillagot leveszed a lánckeréknél lévő két nagy anyát lehajtod,a lánckereket leveszed /4csavar/,a hátsó féknyerget leveszed /két csavar/ ekkor a tengelyt kitudod húzni a jobb oldal fele,de kompletten is kijön,ha a 4 nagy csavart kihajtod ami a lengőkarhoz fogja a csapágyházat, 6008as 2z-s csapágyat vegyél illetve duplaporfogós szimeringeket..........
remélem tudtam segítteni.:)