Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Szerintem sok a benzin, kevés a levegő. Légszürö milyen állapotú? Meg van a légszüröházban a légbeszívó cső ami a tankig megy fel és vissza? Az enyémnek az volt a baja, hogy az hiányzott.
Sziasztok!
Tudnátok segíteni nekem, hogy mi lehet a baja a gépemnek?
Kimentünk ma motorozni, és alacsony fordulaton ha odalépek neki, akkor nem akar kigyorsítani, hanem dadog és fullad. Ha finoman nyomom egyre jobban, akkor felpörög. Magas fordulaton, alapjáraton vagy ha üresben játszok a gázzal akkor tökéletesen működik. Olyan mintha nem kapna üzemanyagot, de a benzincsapot megnéztem, rendesen folyik, a karbi meg 1 hónapja lett kitakarítva.
Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Norbi
Üdv Urak!

Kormányösszekötő kerestetik 2 db!
Szia, Gyuszi! Hívj, fel tudok segíteni.
17X24X25 alsó
17X24X26 felső
17X24X3 szimering
Sziasztok!
LTZ 400 első lengőkar csapágy szimering méretekre lenne szükségem.
előre is köszi a segítséget.
sziasztok! Szükségem lenne arra a műanyag keretre amire a levegőszűrő szivacsot kell ráhúzni. Egy barátom direktszűrővel vette de azt kidobnánk. Ha van valakinek eladó örülnénk! előrre is köszi! P.
Ja meg az a kis tartó is kéne ami csavarozható köszi
Üdvözlöm!
Ma hívtam Magát és szeretnék egy pontos címet kérni. (műanyag patentekről érdeklődtem)
Szia.Nekem van egy bontott ha még érdekel hivj:06302317920.
Szia.A kis hiba az,hogy hengerfejes lett.De idő közben adtam el belőle alkatrészt,de még sok jó cucc van benne.
Hali.Van egy ltz-400-as blokk bontásra ha érdekel hivj:06302317920
Hali.Van egy garnitura bontott gátló rugoval ha érdekel hivj:06302317920.
Szia.Van bontott csapágyház ha érdekel hivj:06302317920.
Köszönöm a segítséget,sikerült melegítés nélkül leszedni,jól rá van ragasztva. Úgy préseltük le.
Csavar szoritja rá, és bordás belül. De nem lesz egyszerü leszedni, gyárilag rá van tépve. Talán érdemes melegiteni, akkor legalább a ragasztó elengedi valamennyire.
Sziasztok!
Érdeklődnék, a hátsó tengelyen a tárcsafék tartó külön vagy egyben van-e a tengelyel? Van rajzom,de sajna nem derül ki.
Előre is köszönöm. Gyula
Olajcsere félévente elég szerintem, bemértük az enyémet 130at tartotta ott szabályzozz 5.be!de már elég instabil akkor!
Azt meg ,hogy mennyit kell szerelni függ a használattól.........
Ez eddig oke,de mennyire szerviz igenyesek? Mennyi km utan kell olajcsere meg ilyenek? Egyebkent mennyit megy egy qvad? Koszi a hozza szolast! Varom a tovabbi hozzaszolasokat!
Akkor csakis olyat vegyél amihez van rendszám,csak ideiglenessen kivan vonva!Én i olyat vettem.........műszaki aztán no para!:)
sziasztok! Egy kis info kene? Mennyire szerviz igenyesek a qvadok? milyen idokozonkent kell olajcsere? Gondolkozom egy ltz400 vagy egy raptor vasarlasan de meg nemtudok roluk semmit es ezert kellene a segitsegetek! Rendszamosat szeretnek es fokent kozuton hasznalnam,neha terep! Minden infot szivesen meghalgatok!
hello ZSÉ!
menyiért adnád a blokkot?
és mi az a kis hiba?
Szia.Van felújitott komplett blokom KIS HIBÁVAL.(440-es hengerrel.)Érd:06302317920
Lámpák,hátsó tengely és szélesitö kivételével komplett.
Hally.Van bontott bovden és kar.Érd:06302317920
milyen alkatrészeid vannak még?
Oké,tolmácsoltam haveromnak, felfog hívni vmikor, köszi szépen...