Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Tasi!
A lábtartó védőt fel tudod tenni! érdekel a dolog?
Szervezhetünk egy racingot! Még nincs kész a viadalra a kicsike, de ha elkészül.........
mindenképp értesülsz róla.
Tasi!

A szállás hol lenne pontosan?
Szasztok!

Engem érdekelnének a karbon bigyók,de nekem is R-em van!

Carbonmad-nek:-Ha már tapasztaltabb leszek azért én melléd mernék állni Elenor-ral!

Lesz ami lesz!

Mindenkinek aki a Tl találkára jönne...5000.-ft a szoba ár ami 2 ágyas,és fürdővel szerelt,hozzá tartozik konyha teljes használattal+szalonnasütési lehetőség plussz rengeteg motorozás!!!!

Jelenkezzetek mert engedményt attól függően kapunk ahányan vagyunk!

ha valakinek kell olcsóbban kipufogó TL-R vagy S-re akkor írjon,mi az elgondolása mert összeismerkedtem egy kipufogós sráccal aki majdhogynem db/áron hozza a párat!

Tipusmegjelölést kérek,számot azért nem írok még mert elötte megbeszélem vele attól függően milyen az érdeklődés!

Szasztok:Tasi
Akkor az idom nekem kiesik...nekem ha minden jól megy R-es lesz
4e-ben megalkuszunk? (a pár)
És egyébként erre a vasra készítem az idomszettet, de ez egy teljesen átépített "Brutál" gép lesz! Szerdán teszek fel képeket róla: más lengőkar, kipufogó, teljesítménynövelés ... stb. Nem lesz párja sem ellenfele!!!
Hello Carbonmad! Arra a mocira gyártasz idomokat ami a képen van? Mett ha igen akkor úgy látom egy TL1000S-ről van szó... Itt a többség ugyan TL-R tulajdonos, de engem épp érdekelne a dolog, ha épp lesz rá pénzem A két kütyü a lábtartóra, ami a képen van mibe fájna?
Árat még nem! illetve telefonon: 70-560-6900
Hello carbonmad!

Engem majd ha meglesz a másik egy üvegszálas idomszett érdekelne. Esetleg tudnál árat mondani,hogy mennyi nálad egy ilyen?
Hello Carbonmad!

Árat tudsz mondani?
Sziasztok TL-esek!
Legújabb melóm egy TL 1000 komplett karbon-idomzat lesz! Ha vkit érdekelne a dolog akkor jelezzétek, mert így a szerszámkészítés költsége megoszlana,
így mindenki jól járhat!!
Már elkészült a lábtartókhoz a védők. ilyeneket már tudok csinálni rövid határidővel ócsóért!
Fotókat nesokára felteszem a karbon a motoron topicba! Csak még nagyok a képek, le kell butítani öket!
Ez a lista már szóbajött más motoros fórumon is és motoros rendőrök is mondták NINCS ilyen lista
Nekem nem kell semmit lefeszegetnem a dobokról, mert nincs rajta... Anno még az ebay-ről sikerült szereznem egy pár angol ART versenydobot, 10000Ft-ért A kivitel elég ipari (sima VA), de a hangja brutális... Majd úgyis meghalljátok...
Tasi! A tervezett szállásról tudnál még valami infót mondani, meg esetleg egy költségbecslést mondani?
Szasztok!

Boccs berikZ rosszul emlékeztem...de az sincs a listán!

Torro-nak és Psychomaster-nek is igaza van...

Szerintem ha valaki megteheti és szép TL-je van rendeljen hozzá németből NIKKO-dobokat,nincsen párja ezt V2-re fejlesztették!

Németo-bam rengeteg TL-R+S mászkál ilyen dobokkal közkedvelt az olcsóbb BOSS dob és aki streetfighterezik+mókázik azok a MUZZY-t részesítik előnyben!

A kipufogó dologról az a véleményem,hogy mutass egy olyan motorost aki otthon a drágán megvett yoshimura vagy Leovinci titánium dobokra szegecselt márkajelzést e-miatt a hülye lista miatt lefeszegeti a kipufogójáról csavarhúzóval+ pajszerrel!

Gratulálok nekik én akkor is Leofincsi dobot veszek bekap6ják!

Aki részt szeretne venni az első TL-találkán ami valószínűleg 3 napos lesz de minimum 2!!!

Az javasoljon bátran időpontot azt fogjuk választani amelyik a legtöbb TL-esnek megfelel elvégre az a lényeg !!!

Nem kell emiatt kofferrel jönnötök a szobákhoz tartozik konyha is helyben lehet a megvett kaját akár főzni is csak csere alsó kell +jogging fürdőgatya kötelező (Nicht úszósapka nicht nagymedence )...

Minden hozzászólást várok! (syntec@freemail.hu) címen...

Szasztok:Tasi
torro-nak igaza van!!!
Imerős érzéseket írtál most le Ezért imádom a V2 öt
Hát nekem eltart egy darabig, mire odáig jutok hogy lesz mocim. Ebben az évben már nem sok esélyt látok rá. A főcsapás iránya most hogy meglegyen a térdműtétem, mert anélkül nem tudok dolgozni. Aztán jó lenne ha már lenne rendőrségi határozat is, mert már kezdek feszült lenni. Jobban aggódom ezügyben, mint a térdem miatt...
De már most olyan motorozhatnékom van, mint az állat. Fú, és ha eljön a tavasz, nem tudom mi lesz velem. Veszek valami füldugót, hogy ne halljam ahogy a többiek motorznak az utcán.
Hehe, amikor a TL-S-emre anno vettem MIG karbon dobokat amiket kicsit át is variáltam mivel német TÜV-ös szal fojtott verzió volt. 1 szezont így mentem vele, aztá miután bekrepált később csak a gyári dobbal használtam.
A MIG dobjaimat azóta is emlegeti aki hallotta egyszerűen feledhetetlen volt, mikor egy-egy benzinkúton beindítottam és elsőre akkorát dörgött, mint egy ágyúlövés és persze minden autóriasztó beindult a 20-30 méteres körzetben.
Tudom ez faszjancsiként hangzik, de az a hanghatás kegyetlen volt és nem azért mert hangos volt hanem a hang mélysége volt egyedi és ahogy elsőre robbant.
Lényeg a lényeg, utána a gyári dobbal használni egyszerűen kiábrándító volt.
Sosem éreztem azt amit előtte, mikor 2ben alapjárattól odakentem neki ahogy a V2 elkezdett dorombolni...és nyúlt az alkar...ahányszor ezt megcsináltam mindig röhögtem a sisak alatt.
Asszem aki gyári dobbal használ TL-t (vagy egyéb V2-t) az nem tudja, mit hagy ki.
Szal a rendőrség bekaphatja, majd ha az ezerötös ládákat meg a tuningszubarukat is csekkolják akkor ugathatnak.
Hali!
Úgy látom, nagy gondot okoz mindenkinek ez a kipufogó mizéria. Szerintem le kell venni már otthon a dobot, akkor nem köthetnek bele... Én már próbáltam, és mindenkinek tetszett, (majdnem). Mondjuk 10-15 TL gyári dobokkal is ott lenne a szeren.
Firestorm: Ismerős voltál, tuti összefutottunk már valahol... amúgy ha összeszedtük magunkat, Mátrázhatunk akár együtt is. Én két éven keresztül szinte minden vasárnapomat ott töltöttem.
Hello!

Tasi: Nekem Shark dobok vannak ...most akkor szedjem le a matricát? Most ez komoly ez a kipuff izé egyébként?
Nekem annyi bajom van a májussal és a júniussal,hogy vizsgaidőszakkörüli időpont sajnos....és mivel jól elcsesztem az első félévet alakítani kell vmit,hogy bent maradjak. De hamarabb meg később elméletileg bármikor jó. Még lehet,hogy jó lesz ez az időpont is,nem tudom pontosan,hogy hogy fog alakulni,csak gondoltam szólok.
Szasztok!

Hagy legyek kivétel...

Én nem tettem le csak a kötsög wagonr+ belémszállt hátulról,úgyhogy no comment!!!!

Szerencsére megfogtam úgyhogy csak a hátsó része plasztikázódott át kicsit!!!

Na akkor most komolyan megkérdezem a szállást,én szerintem május vége júniús eleji időpont lenne ideális de még várok javaslatokat illetve ellenjavaslatokat (remélem ezek kevesebben lesznek) ...

BerikZ úgyis miskolcról jön vele meg a Tura+ környékiekkel M3-ason a fóti Corá-nál lesz a tali a többiekkel majd szépen fokozatosan!

Hát skacok mindenki jöjjön,szerintem TL-S-es haveroknak is szóljatok minél többen vagyunk annál jobb...

+Hát ugye úgy vannak bizonyos kedvezmények is!!!

Olvastam az új SuperBike-t ilyenek vannak a kipufogó listán 75%-osan biztos :

-Yoshimura
-Leo Vinci (én akkor is azt veszek)

A többire most nem emlékszem pontosan de az biztos hogy a drágább és jobb kipufogógyártók szerepelnek rajta!

Finster nem...BerikZ-nek!!!

Szerintetek melyik durrant nagyobbat?
-
A 2005-ös év nem a motorosoké volt, az tuti. Nagyon sokan elpereceltek. És nagyon sokan nem a saját hibájukból. Suck Cars!
Hát srácok, ahogy nézem itt a statisztikát... ahogy számolom, magamat is belevéve, a tavaji szezonban mindenki letette a gépet... Ezek után hidd el ha törésmentesnek árulják a "98-as TL-eket
Hello!!!

Úgy látom gyűlnek az emberek a TL találkára Ez jó...csináljunk jó kis hangzavart

Imrufo!
Szamárlétra nekem is kb olyan volt mint Neked nekem egy Cagiva Prima 75 volt előtte
A hozzászólásodból ítélve, eléggé küldöd neki. Jobbulást kívánok neked és a mocidnak! Ha jól látom te Turán laksz, én is a környéken lakom, Kartalon. Itt nálunk is van (vagy volt) 2 TL tulaj. Sokat járok Bagra, a menyasszonyom ott lakik. Nem tudom hallottál e arról a balesetről ami a bagi ÖMV kútnál történt. Na az én voltam. A VFR-em tropa, komplett első futómű gatya. Nekem meg a jobb térdem. Egy turai hülyegyerek gázolt el.