Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!!

Emberek mi ez a csömd? És mikor megyünk mulatni?
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlenül TLR-hez K&N szűrőt kevés pénzért?
De irigylem a nénit, hogy ilyen szép TL-je van!
Hamarosan ( max 1,5 hónap ) elkészül a full karbonidom szettem TL1000R-hez és TL1000S-hez is, plusz készítek hátsó sárvédőt hozzá hiszen úgy tudom nincs hozzá gyárilag. Ez így van? Nincs esetleg vkinek utángyártott üvegszál hátsó sárvédője kölcsön, vagy jutányos áron?????
TL 1000 RR ???

hhhhmmmmmmm........
Pohi !
Tipikus garázs mi?!

Sztem legtöbbünké így néz ki
Külömbség csupán a sörösüvegek és a törött idomok számában lehet
hello pohi!

a motor mögötti kupac a satupadom, azért felismerhetetlen mert "rend" van . a kalapácsot a plexi egyengetéséhez használom . azért van annyi csikk szétdobálva mert a haverjaimmal ott szoktunk dumálni ...és takarítani utálok ez szerintem látszik
Hello!!!

Tasi!
Megnéztem az első sárvédőt. Arról nyuggodtan lehet mintát venni, egyedül a jobb oldali fül része tört szét,de azt is visszanyomom a helyére és minden oké,csak össze kell heggeszteni. Szóval ha gondolod majd el tudom vinni mintának.

Ha jön a találkozó viszünk egy ilyen táblát
Itt egy eksönös:


Hi psychoatimaster!

A motor mogötti kupac az az előző motor amit át akartál alakítani És az a nagy kalapács, nem nagy műszer kicsit ahoz a törékeny mocihoz És látom nem szeretsz cigizni sem keveset
Nekem egy ilyen kis TL-em volt!
Tasi! Engem írhgatsz rögtön a listára a TaLálkozóra! A kocsmázás is mehet, csak időpontot mondj
sziasztok!

Ez a képfeltevős szerintem is jó ötlet!

Én is azon galádok közé tartozok, akinek nem tetszik a gép fara és ezért módosítok rajta 1 kicsit... de lehet hogy csak elba**om... most itt tartok
Szasztok!

BerikZ-nek:Mert az enyémmel történt egy kis malőr...erről majd inkább privi-ben!

Én tudok egy jó kis krimót ,ha jó a többi TL fan-nak akkor lefoglalok pár asztalt a Móricz -nál van úgyhogy mindenki könnyen odatalál...még te is!

Nem vagyokm semmi jó ellen...megdumáljuk!

Mindenki aki talál TL-es képet rakjon fel legalább eggyet!

Így legalább közben bővül a képtár is !

Jut eszembe...megnézted? Mit szólsz a mocihoz?

Tasi
Erről jut eszembe. Pesten össze lehetne hozni vmi italozást ,dumálgatni egyet, megbeszélni a TL találkozót,meg ilyenek. Mit szóltok hozzá?
Meg lassan inni is kéne már 1et.. mondjuk gurulás után..
Háj!!!

Tasi!
Hát igen hazaértem. Köszi a banánt. Nem kell félreérteni.
A biztosítós papírba az állt kb,hogy mutassam be a vádindítványt, ami végülis megvan,csak ki kell kérni.
A műszerfal minek Neked?
Húúú mennyi TL állna az udvaron ha ott aludna mindenki
Szasztok!

BerikZ-nek: hasznaltmotor.hu keress rá a TL-re van bent egy olyan mint a tiéd volt csak 99-es évjárat Arrows dobokkal!

Sok Sikert!

Alkudj!!! Még nincs szezon!

Tasi
Szasztok!

BerikZ-nek :-Épségben megérkeztél,akkor rendben van!

Mit ír az a levélke konkrétan? összegben?

Dino:-ne vadulj bírd ki még egy kicsit minekünk sem könnyű!
Dominó_nak:-Üdvözlet a TL találka ügyében létszámot szeretnék hallani,mert ha nem mindenki a BerikZ-nél fog aludni mostmááá!!!

BerikZ:Persze csak vicc volt,de miért ne?!

Műszerfalra is igényt tartanék+komplett hátuljára tudod...ja meg az első sárvédőd megbeszéljük hátha...szerintem!

Meg a gumi! Árat majd beszélünk,cakk-pakk!

Megyünk amint kisüt a nap!

Szasztok!

Tasi
Köszi a linkeket
Oké akkor et letárgyaltuk.
Dimonó!

Akkor megnyertem a légszűrőt, ne add senkinek. Legkésőbb jövő 7 elején el is rángatom tőled!

Tenx: Dinó
A második linkben van 1 kuriózum. Piros TLR...
hello BerikZ!

http://www.hasznaltmotorok.hu/index.php

http://www.motor.hu/motor_slist.jsp?page=1&order=sorder&refr esh=1&sstyle=window&scSorder=%7CSUZUKI&scSorder=TL+1000+R&ar Range=&ccmRange=&evRange=&fajta=&minDatum=