Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Muszáj vele foglalkoznom, olyan aranyos
Ne foglalkozz vele, folyton játssza az agyát a gyerek.Túl nagy az arca, de minek
Ó mindentudó! Taníccs!
Mert olyat írsz, ami nem igaz.
Miből gondolod, hogy fingom sincs a témához?
Jaaa, értem már
Én beírtam az adataim közé, csak ezek szerint nem írja ki.
Mármint mi?
Te mi lenne ha az emilcímed beraknád a bemutatkozáshoz??
Vagy mehet az info@danger-re?
Hogy miért baszná el? Hmmm.
Érdekes kérdés, a válaszért fordulj Carbonmad-hez.
Tomiboy, megint mi a f@sznak beszélsz valamiről, amiről fingod sincs?
A gyártó miért baszná el? Bekeni formaleválasztóval és csókolom, semmi baja nem lesz. Gondolom nem 1-et csinált már...
Carbonmad, a "kereskedő" viszont nem bassza el az idomodat, időre meghozza a cuccot, és még passzolni is fog...
Mellesleg a garancia kötelező minden kereskedő számára.
Szia Bagyipetya!
Ha idomzat után érdeklődsz hívj, mert anyagában szinezett üvegszálas idomot olcsón készítek rövid határidővel, garanciával!!!!! ha gondod van vele visszahozod és kijavítom, vagy ha sérül , akkor is ki tudom javítani!!!!!06-70-5606900
Jobb gyártótól vásárolni, mint kereskedőtől!!!
A kereskedő ráteszi a maga kis hasznát, aztán szik rá.
Viszont a gari sokat számít!!!!!
www.sharkskinz.com/suzukitl1000s.htm
http://www.tcpsa.com/suzuki/tl1000a.htm

Németeknél csak R-hez való versenyidomot találtam. Sztem ezekkel vedd fel a kapcsolatot, hátha vhol közelebb van importőrük.
Németországi idomgyártókat kell keresni esetleg amcsi vagy angol cégeket. Nem olcsó, de itthoni importőrről én nem tudok. Persze lehet, h van.
Ebéd körül majd linkelek pár weboldalt.
szreg milyen gummcsát szeretnél? Szerintm én is tudok occsóért. Az alighasznált Metz Rennsoprtomért 12 libazsíros ezrest adtam. Ha segíthetek csak szólj!
dino77@zipernowsky.hu
Az oldal üzemel csak itt annyira nem látszik h egy végtelen jel van a / után
http://www.zipernowsky.hu/~dino
Azt hisze8m így már üzemelni fog.
Én is kérdeznék a nagyközönségtől: az idei évben ha minden jól megy beneveztem az svcup ra, amihez az S modellemet versenyidommal szeretném ellátni, hogy a szponzoroknak is legyen elegendő hely paripámon. Kérdés pedig a következő vala S modellre Teljes idom létezik e, kitől lehetne beszerezni. Hátsót már sikerült intéznem.

Bagyipetya, a lényeg lemaradt, jogos!
Szóval a fényezetlen üvegszál 28.704 Ft, a gyári színre fényezett pedig 33.504 Ft
Bocs Peti elírtam a neved
Nem akarok kötözködni, de ezt a középretett kipufogót oldották már meg szebben is mások elég gányolásnak látszik eddig az egész... Meg a hegesztés nyoma a hátsó lengővillán... De reméljük ha elkészül leesik az állunk olyan fasza lesz
Szreg! Adj mailcímet, és elküldök neked 8-10 telefonszámot, akik foglalalkoznak 70-90%-os gumikkal. ált 10-20E egy pár belőlük. Postán mind küld, és jórészük vissza is veszi ha nem tetszik.
Hello!!!

TASI!!!!!!

A találkozó nekem,és sztem fpvari-nak se jó,mert pont vizsgaidőszak. Nem lehetne esetleg július elején?
Szasztok!

Dino-nak:A tali valamikor május végén júniús elején lesz 5000.-ft/szoba 2 személyes zuhanyzóval +egy nagy konyha a szállás Bükkön lesz bükkfürdő mellett...fürdőnaci ajánlott!

-Engem is érdekelne az a sárvédő hátra...Árat írjatok!!!

Carbonmad-nek +TL-eseknek:-Bárki bármit mond de a TL-ben az a szép ah átuljában hogy formás és ehhez nagyban hozzájárul a duplakipufogó...szerintem!!!

Én soha nem fogom elcsúfítani az enyémet!!!

Eddig ezek között az 1 kipufogós variációk közül egyetlen egy jött be,de az tisztán látszik hogy azzal nem keveset melózhattak...a Gxxer feeling-et meghagyom a többieknek!

Ki kéne végre tűzni az időpontot a TL-talira+hogy kb mennyien mennénk mert nem lesz szállás ha későn lépünk...

Az enyémhez hétfőn jönnek a cuccok német-ből a jövőhét végén már lehet hogy a garázsban fogok kuksolni és rakom össze a gépet!

Az összes biztosító bekap6ja!!!!

szasztok:Tasi
a lábtartó védő amiről szó volt:
Hali!
ez még csak a nyers változat! max 2 hónap múlva issssszonyt lesz

Szomorú lettem a képektől carbonmad !!!
Azt hittem alkotok majd egy maradandót, és behozom az ováldobt az ülés alá......hát erről már lecsúsztam úgylátszik !

DÖGÖS !!

(a könyökön lehetne finomítani szrtem, ne legyen akkora törés benne amint felkanyarodik)
Sziasztok!
Ígértem néhány fotót a bizonyos átépített vasról.... hát íme!
Lábtartóvédő rendelhető 4e a pár
carbonmad@vipmail.hu
70-560-6900