Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tudom-tudom, de akkor is vérlázító.. kell magunkkal hordanunk telefonkönyvet. van egy barátom (rutinos játékos ), aki szerint ezzel kiválóan lehet meggyőzni, uis nem marad nyoma. a budapesti az igazi, ha megyeit használsz, akkor kettő kell belőle
Jó lett volna utólérni, de egyrészt ott volt öcsém törött lábbal, másrészt én egy olyan térddel, amit utána úgy raktak össze + egy szarrátört motor
lumbergh!

Vagy ha utoléred elég a kevlárbetétes kesztyű is . Persze csak ha nem látja senki .
az ilyen gerinctelen szarháziakat kellene alaposan megönbíráskodni valami jófajta ólomcsővel meg akáckaróval
Pfvari!

Ez nem semmi! Nekem is csak az a szerencsém, hogy megállt az autós. Egyébként úgy jártam volna ahogy te.
Szomorúan olvastam a történetedet, de még szomorúbb hogy én gyakorlatilag ugyanilyen helyzetben buktam a lepencei szerpentinen, szintén egy átsodródó autó miatt... Erre tanúim is voltak, de a vétkes persze nem állt meg. Mivel a mögöttem utazó öcsém a bukás miatt eltörte a bokáját, így a végén még én kaptam büntetést közlekedés során elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt, illetve relatív gyorshajtás miatt... Az már csak hab a tortán hogy a készült képeken is jól látható volt hogy a sávom külső jó fél méteres része összefüggően sóderes volt végig, tehát esélyem se volt... Ezekután mindketten kórházba kerültünk, majd a motoromat amit elszállítottak a rendőrségi vizsgálat miatt csak 3 hét múlva válthattam ki iszonyat összegért... Mondanom sem kell végig kint állt egy nyitott telepen... Ja, a slusszpoén: A szabálysértési előadóm javasolta, hogy próbáljam meg számla nélkül megkérdezni mennyi, mert úgy olcsóbb szokott lenni
Szia pfvari!

Hát ez nem volt egyszerű. Nálunk az a joggyakorlat ha balesethez hívnak és egyik fél kér rendőri intézkedést (a vétlen) a másikat megbírságoljuk (okozó és persze csak ha elismeri ha nem akkor rajz és feljelentés), írunk egy jelentést segítünk amiben tudunk és viszlát. Na én az én körzetemen kívűl kb. 25 km-el árébb estem el. Hívtam a helyi kollégákat, mert úgy gondoltam, hogy a szomszédos városban is ilyen az eljárás. Közölték, hogy nem ők ha kijönnek akkor feljelentés és akkor várhatok 60 napot pluszban, vagy megoldom magam. Fasza mi? Kezdtem beletörődni a 60 nap pluszba. Mielőtt visszahívtam volna őket kihívtam az autómentőt és az volt a szerencsém, hogy ismerte a biztosítósokat. Rálérdezett az egyiknél, hogy mi lenne a legjobb. Így megúsztam pár fotóval a helyszínen és később még asszem a biztosítósak meghallgatták az arra közlekedő menetrendszerinti buszosokat, hogy tényleg ott volt e akkor a baleset, meg mit láttak és kész. Amúgy a fekvés oka az volt, hogy egy elg jól dönthető balos kanyarban az én sávomba szemből átcsúszott egy laza autós én meg fék meg minden fel egyenesbe tükör lever kocsi oldala végighúzós aztán padka majd onnan árok.
Nem volt rendőri intézkedés? Te miért nem intézkedtél? Hogy sikerült elfeküdni?
Sziasztok!

Én nov.8.-án karcoltam össze az aszfaltot úgy ahogy nem nagyon szerti senki. Nem volt rendőri intézkedés így a 60 nap minimum eljárási időt megúsztam. Nekem dec.10.-e körül már utalták a mociban keletkezett kár összegét. A ruhában keletkezett kárt még nem fizették ki de hamarosan meglesz az is, szerintem hónap vége vagy február eleje. Szóval viszonylag gyorsak voltak szerintem.

Lehet nektek azért késik, mert rendőri intézkedéses volt és bonyolultabb a bukás, de ezt nem tudom.
Hello Peti!!!

Nálam még sajnos semmi.

TAVASZT ÉS MOTORT AKAROK!!!
Üdv srácok! Valakinek a szorgos újjáépítők közül van már valami fejlemény a biztosítók felől? Haverom is szeptember elején törte össze a gépét egy autósnak hála, és még mélyen kussol a biztosító ott is... Tasi kolléga! Van valami plusz info a tervezett szállásról? Esetleg helye, 1-2 kép, link, max kapacitás, ilyesmik...
LEGYEN MÁR TAVASZ!!!
Köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot, és linket .

Azon felesleges vitázni hogy miben külömbözik egymástól: a gyártás és a kereskedelem......
Erre tartjuk a politikusokat, meg a közgazdászokat, meg mittommég kiket !!


MI motorozzunk elvtársaim !!!!
Hali Mindenki !
Na jó nagy csata volt itt.... a portol még mindig alig látni !

Lehet, hogy nem is TL, hanem inkább "bikaviadal" lehetne ennek a topic-nak a neve???
Tasi!!!

Egyetértek pfvari-val,hogy az az időpont (májustól júnis 30-ig) nem a legjobb,mivel nekem is vizsgaidőszak van,és elég bizonytalan,hogy mikor lesznek a vizsgák. De utána elméletileg egész nyáron szabad vagyok.

Veszekedni meg van másik topic sztem

Na üdv mindenkinek!
Fuú ha.. micsoda viharos hangulat uralkodik itt!!?

pfvari: szreg@freemail.hu a mailcímem. Köszi a tel számokat!

Dino: szép a géped! nem gyári fény nem? Te dobted el? Majd rakok fel képeket az enyémről is csak még le kell fotóznom! Majd írok mailt a gumik miatt!

A TL tali időpont nekem elvileg jó, de én is úgy igazítom hogy jó legyen!!
buzi aki vitázik!


LX szerencsére nincs itt!
de Ő így is meleg!
:o)
Ezt pont Te mondod?!
zsubaby, mondták már,hogy vegyél vissza az arcodból?
Annyira autómata kéne, hogy csak gondolsz rá, és már ott is van?
Van erre 1 jó szólás: "a lehetetlen dolgokat azonnal teljesítjük, a csodákra 1 kicsit várni kell."
Szasztok!

Szerintem---senki ne ítéljen elsőre!

Tommyboy a bevállalós típus ilyen is van...remélhetőleg ezeket pályanapon rendesen ki tudja élni!

Kawagirl-nek: nem tehetek róla a motoros lányok a gyengéim...szerintem

dino-nak akkor ikább legyen június vége az sem jó?!

H a már így belejöttünk a témába ki csinál nekem TL-R-re hátsó sárvédőt de olyat hogy ne keljen semmihez se nyúlni hogy felrakjam!

Tasi
Dzsudittka??? Nem szoktál így hívni

Dannyboyról nem tudok sokat... sorry csak hallomásból valamit, de ha már itt tartunk, mindját kifaggatom a pasit, vagy Zsuut

Neked meg jövöre tutira sikerülni fog az, ami idén nem
Csak arra vigyáz, nehogy megelőzzelek valamelyik ringen!!!
Mondták már hogy k...va vicces gyerek vagy?
Nem lehetne az egymás csesztetését máshol folytatni? Ez a fórum nem ezért jött létre elsősorban...
Tasinak: Részemről is megfelel bármikor, de a vizsgaidőszak alatt (május 29- június 30-ig) kellemetlenebb a dolog, de megoldható. Létszámban mennyien férünk el ott max?
Dzsudittka nem pontosak az információid.
Dannyboy felvette magát, ha úgyteccik.
Én meg nem azért estem mert peches voltam. Sokat akar a szarka, de nem bírja...