Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csütörtökön leszek kint a sulival
Na háj!!!

Tasi! A logót most 7végén elfelejtettem csinálgatni , majd a héten fent összedobok vmit, aztán megpróbálom felrakni ide.

A többiek!

Jön valaki a motorkiállításra pénteken?
Sziasztok!

Ha már a matricáknál tartunk, mivel készítik őket. Valaki tudja. Mindíg kíváncsi voltam. Azt sejtem, hogy a mintát számítógéppel, de mivel nyomják ki? Valami nagy nyomdagéppel, vagy sokkal egyszerűbben működik?
Szasztok!

BerikZ-nek:-Nekem csak a Logó kell róla a felíratot én megcsináltatom rá,utólag,de megvárom mit agyalsz ki...

BerikZ-nek:Nem kell Elenor!?

Mert nekem lenne egy másik igéretes darab,megcsináltatva extrákkal 400000.-+hitelátvállalás 48 hó-s,de már csak 42 hó van hátra!

Így lesz mocid a talira,nekem meg marad egy kis Zsém!

Nem szívesen adom el de a másiknak sokkal olcsóbb lenne törlesztője,relatíve tovább is tartana persze...

havi 30600.-Ft a törlesztőrészlet!

Szasztok:Tasi
Hello!!!

Én itt vagyok.
Szeva mindenkinek!

Mindjárt dél és még senki nincs a fórumon.

Tálán a gépeket hajtjátok?
Hello!!!

Tasi!
Kicsit várj ezzel a matrica dologgal lécci. Megpróbálok összehozni inkább egy normálisabb logót a Gimp nevű progival vmi TL1000 Club feliratot vagy valami, aztán felteszem ide az eredményt. OK?
Szeva dannyboy!

Kellene a gomba pirosba "S"-hez!
Hogy tunánk megoldani hogy eljusson hozzám és a pénz meg hozzád?
Köszönöm a segítséget,remélem minden rendben lesz a géppel!
A beömlő alatt ha a Ram-air csövet érted, akkor az nem lehet a hiba oka... Akkor marad a TPS szenzor beállítása, és a kipu mint hibaforrás...
Ha szervízmódba kapcsolod a mocidat, akkor az LCD-n egy vonalat kell látnod, aminek alsó, felső vagy közép állása lehet... Alap gázálláson középen kell lennie, és ha rátolod a szívatót akkor kell felső állásba ugrania.
Küldök linket videóra ahol elmutogatják hogyan kell belőni...
Ja,lemaradt,az elektronika kapott a Suzukitól egy kis,zöld matricát a vázra:OK!De megnéztem,és ez már részt vett a visszahívásban(Németo.-ban),...1 a vége a cikkszámnak!
Igen,a hibakód kiolvasás megvolt a segítségeddel,az rendben van,a lev.szűrő,mot.olaj,gyertya zsír,maradt a kipuff.,meg a levegő beömlővel próbálkozom,bár mivel inj.-os nem biztos,hogy sokat számítana!?
Szerintem az alábbiak a lehetséges problémák: A nyitott cső, koszos légszűrő/sportlégszűrő, régi, első szériás gyújtásvezérlő(a sorozatszám vége 0, és nem 1), TPS(Throttle Position Sensor) elállítódott. + ellenőrizz egy hibakódot is szervíz módban, keress vissza, leírtam hogy kell.
Pfvari, alu, fekete, sötétkék, ciánkék, piros és arany színekben van az ergal bukógomba a TLS-hez.
Igazából van olyan univerzális Valter Moto bukógombánk is, ami jó a TLR-hez, csak ahoz ki kell vágni az idomot - azt meg senki sem szereti!
Lenne egy kérdésem TL szakértőkhöz,esetleg aki már találkozott is a poblémával!?Kb 6500-as fordulatnál érezni kb 1-2 mp.es megtorpanást a motor teljesítményében.A kérdés az volna,hogy nem lehetséges-e a túl nyitott kipuftól,illetve a jobb oldali levegő beömlő nincs rajta4Hozzászólás,javaslat?
Ehez mit szóltok?
Tasi! Rájöttem h valamit irgalmatlanul félreérthettem! Hol is lesz a TL tali? Én ezidáig azt hittem h a Bükkbe megyünk, de aztán beugrott h mondtad h a szállástól jót lehet gurulni szombathely felé... Akkor gondolom Bük-ről van szó, ami az ország másik végében van Erősíts meg, vagy pontosíts, esetleg küldj GPS koordinátákat
Igazad lehet, most látom csak hogy a csövek a hűtőhöz mennek róla...
Jó reggelt mindenkinek!Szerintem az a fényes v.mi,egy kiegyenlítő tartály,szerintem!Jó megoldás fighterre.
Szasztok!

Pfvari-nak:Lehet...hmmm...szerintem biztosan Önindító,csak szerintem télen is használja a csóka és olyankor ugye minden nehezebben indul...he-he-he ezért felrakott hát egy erősebbet a kert végében heverő ZUK-ét!



De cáfoljatok meg...

Szasztok :Tasi
Mi lenne? Trabant gyújtástrafó
Komolyra fordítva erős a gyanúm h nitrópalack
Dannyboy! TLS-re van kék gombád? Érdekelne!
Szerintetek mi lehet az a fényes izé
Hello Tomiboy!

"R" -re is van gombád? Úgy tudom oda valami konzol is kell, olyanod is van? Képet tudsz ide berakni, hogy hogy néz ki.
A Kép neve legyen stílszerűen...ennyi!

BOGÁRHALÁL

szasztok:tasi