Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!

Berikz-nek:-Nem elkeseredni,nem betolyni...lesz ami lesz ha mást nem viszünk a hátunkon!

Bagyipetya:-felírtalak ...a 3 nap az 2 éjszaka le tudsz jönni DU-tán is nem vagy este mert lesz ám éjszakai tivornya szalonna sütögetés meg korsósörök stb...szerintem jönni fogsz te mihamarabb!

Mindenkinek aki lemaradt: Bükkre megyünk!

panzió,2 ágyas szobák ,4000Ft/szoba,este szalonnasütés meg sörözgetés igény szerint +rengeteg csapatás!

asszonyt is elhozhatod,ha van állandó...de csapatásra nem visszük,maximum fürdeni...de inkább hagyd otthon és találj ki neki némi házimunkát...csak vicceltem!

BerikZ-nek egy fogas kérdés,más is mondhat véleményt ha van:-Ugyanebben a felállásban,ha ilyen macerásan menne a biztosításod,de csak annyira törted volna a vasat össze mint én,megcsináltatnátok Önerőből? Kérdezd már meg Jóatyád?Csak kiváncsiságból!

Pfvari-nak:-Nem semmi ennyi S-modell!?

A 690-es képek között van egy zsákbamacska ,na TL-fanok ki találja meg elöször?!

Az első helyes válasz jutalma egy TL-talis matrica első példánya!

Sok sikert!

Szasztok:Tasi
Én nekem kellene az MSN címed!!
Léci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Always Suzuki!!!!!!!!!!!!!!!!!
USA-ban nagyon közkedvelt a mai napig, sztem a V-motor miatt.
TL-eknek semmi baja!
Enyémbe csak a főtengely állt be, beszart a váltója, meg ugye össze is tört.
Ezek után, haver mindenáron rá akar beszélni a gixxerre, de nincs szivem megválni a vastól.
Inkább összerakom... Júniusra (TL tali) legalábbis gurulni fog.
TL az TL
Mint az sokunk példájából kitűnik, könnyen törnek
A TL-eknek vannak hibái?
Azért mekkora már, hogy ezen, az újságírók által sokszor lehúzott és vitatott típus(ok)nak a mai napig mennyi híve van a vélt/valós hibái valamint gyártásának beszüntetése ellenére...
Ezek a motorok igazi egyéniségek!
Köszi mindenkinek!!

A tanácsokat és a képeket is. Biztos állat hangja lehet ennyi TL-nek .

Itt egy kép tőlem is:


Ez meg csak úgy
Hello joco!

Hirtelen ennyi:
Íme:
Szeva mindenkinek!

Köszi az ötleteket!
-pfvari ha fel tudnád rakni a hibakódok táblázatát az nagyon megköszönném és ugy látom mást is érdekelne a dolog.

- bagyipetya köszi a tanácsot valószínű a tieddel kezdek mert az elektronikáz k**ra nem értek semmit. Azt rábizom egy szakemberre,de megvárom a hibakódtáblát.

Ha valakinek van olyan képe amin több TL van egyszerre az tegye már fel nekem.
Köszi, mindent.
a kép lemaradt bocsi
HI joco !

Nézd meg az összes vákumcsövet, főleg ha már egyszer le lett szedve a tank.
Vagy elöregedtek és valahol farsot szív, vagy lecsúszott valamelyik.
A hibakeresést ott kell kezdeni, ahol bárki is korábban matatott /hatott.
Ha ez nem jön be, pfvari instrukciói alapján juthatsz tovább.

Szerintem pillants rá a #28-as vakumszenzorra, ez a tippem..
.......utóírat......

Persze ha saját TL szervízed van.....az más!
akkor elég egy mobilszám is...
HI pfvari !
Szerintem ha csak érdekeket nem sért, felteheted ide a fórumra a hibakódokat.
Úgy gondolom erről szól egy fórum: megosszuk egymással élményeinket, véleményeinket, tapasztalatainkat.
Ezt az oldalt csak a márkarajongók olvassák, így legalább valóban tartalmas lehet, és méginkább látogatottá válhat.
Persze ez is csak magánvélemény, ami lehet, hogy helytelen........
Az FI led felvillanása a befecskendező rendszer elektromos hibáját jelzi. A hátsó ülés alatt található egy szervízcsatlakozó. Ezt rövidrezárva a műszerfal led kijelzőjén kiíródik a hibakód Cxx formátumban. C00 esetén nincs hiba. Ha kell elküldöm a hibakódok táblázatát. Mivel időszakos jellegű a hibád, valószínű h valamely szenzor kontakthibájáról van szó szerencsés esetben...
Hali!

Egy szakmai kérdésem lenne "S"-el kapcsolatba.
Tavaly nyáron 3-4 alkalommal kivillant az FI hibakód a gépemen. Miután leálltam vele és ujra indítottam minden fasza volt.Tudja valaki hogy mi lehet az oka??
Nekem foggalmam sincs.
Szia Tasi!50%-ra meg tudom ígérni,hogy megyek a TL talira,de az sajnos azt jelenti,hogy vagy megyek,vagy nem! Viccet félretéve,kb 80% részemről,ha nem tudok elszabadulni melóból,akkor csak szombaton tudok csatlakozni hozzátok!Addig még úgyis sok víz lefolyik a Dunán,remélem megérem a talit!Sziasztok
Hello!!!

Tasi! ha nem lesz motorom a TL taliig én megőrülök az tuti. Mostmár szinte minden a biróságon múlik. Ha hamar lezárják az ügyet akkor talán már március végére ráülhetek vmire, ha nem ...... abba belegondolni is rossz.
Csak tudnám miért történik ennyi szar dolog velem.
Tasi!

Jelentem én jelentkezek 100%, remélem egyben maradunk addig....

Dinó
Cső mindenkinek!

Mikor és hol van a tl tali?
Tegnap elég jó idő volt. Valaki megjáratta gépét??
Szasztok!

Érdemes megnézni a Videók között a Csapatás Bandában Videót!

A srác kicsit lefüstöli a gumit egy R-es jószágról!

Jó Videózást!

Szasztok:Tasi
Szasztok!

Ez az időpont jobban tetszik? Nekem is...

Sajnos mostanában 3:40-kor kelek és 4:00-kor már húzom az igát,kell a pénz a yoshi dobra mert megjött németo-ból és még nem tudtam kifizetni,kértem egy kis haladékot ez van...

BerikZ-nek:-Nem elkeseredni,megoldjuk!

Neked TL-talin ahelyed +Pfvari-nak is! Ez a Minimum!!!

azért szeretném ha jelentkeznének még egy páran hogy tudjak valami nagyjábóli szám adatot,hozzáteszem 50%-ban csak tudjátok már...

Na rendben legyetek jók!

torro,bagyipetya dino,imrufo és az új jelentkező...rátok is számítunk,ez most nem baráti motorozás hogy hárman menjünk Berik-ékkel hanem típus találkozó úgyhogy rajta minden fanatikus készüljön...szerintem...