Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali BerikZ Örülök a jó híreidnek Láttam eladó TLR eket a http://www.fullgas.hu-n nézd meg
Sziasztok!!!

Egy napot nem vagyok itthon és tele van a topic. Helyes...

Mostmár közelebb vagyok ahhoz, hogy részese legyek a TL találkozónak, megkaptam a levelet a biztosítótól,hogy mindenáron fizetni szeretnének Úgyhogy indul a keresés. Ha bárki hall, lát eladó TL-R-t akkor megköszönném ha szólna nekem róla.

mielőbbi tavaszt már végre!!!
Remélem nem baj ha rakok be mindig egy-egy képet
de szép ez a TL

Na akkó a választ kérném.

Dino üzletelünk, vagy sem. HA nem kell akkor is írj akkor küldöm póstán BP. re.
Beszéltem Dinó-val, abban maradtunk, hogy ha neki kell a szűrő, akkor vigye ő, vele úgyis egyszerűbben elboltoljátok a dolgot. Ha mégsem kell neki, akkor én szívesen megszabadítalak tőle
Még igazán nem mivel Ő BP-en leledzik.
Csak akkor tudom vele nyélbe ütni, ha megyek Bp.-re.

Így egy kissé húzódik az ügy.
Téged amúgy érdekel még.
Domino!

Nem a képen szereplő gép az internet szülöttje, csak ilyen full idomot keresek hozzá, természetesen eredménytelenül, vagy horror árban. Péter megvette a légszűrőt??

Dinó
Hali Dino!

Az elvonási tünetek nem csak nálad jelentkeznek.
A bazi hideg ellenére én mikor motorindítási napot tartok mindíg kiviszem az utcára pár körre a gépet. Ennek olyan ideológiát találtam ki, hogy a váltóban az összes fogaskereket meg kell mozgatni.

Az előző képen ez a Te mocid? Ha igen akkor történt néhány dolog a télen.
Jól néz ki én is sokat gondolkodtam alsó idomon amíg nálam volt.
Üdv Mindenkinek!

Kezdek depressziós lenni a sok kimaradt gurulás miatt, azt hiszem most érkezett el a tűréshatár amit motorozás nélkül töltöttem el. 6 réteg ruházatot magamra aggatok és mék egy lájtos karikát ami akár még 20 km is lehet. Komolyan mondom h belebetegszem ebbe a fos időbe.
Péter: a légszűrőt megvételezted???
szreg: merre dorombolsz, rég láttalak itt??!!
BerikZ: kiválló a TL beállítása, nálunk a család ki is volt akadva, ha a fenyőfa alig fért el a nappaliban a kedvencem miatt.

És akkor a TL találkát kellene kicsit tüzetesebben áttekinteni, pontosítani.

Szobaszán: Dinó
Üdv Tasi újra! Van már valami konkrétum a TL-tali ügyében? Már úgy vagyok vele, hogy mindegy mikor csak menjünk mááááár!! Még max egy hónapot adok a télnek, aztán lesz ami lesz, engem nemérdekel, én megyek motorozni!
Szasztok!

Fúúú.végre zajlik az élet!

Az a Hayabusa arany fényezésű az nagyon ott van!

Az egy dobnál azért jobb a kettő...szerintem,nekem nem jön be a Gixxer fara a legszebb Ass a TL-eké!!!!

Hát nem mindenkinek adatik meg hogy betolja a konyhába a TL-jét mint BerikZ-nek!

nekem pl elég nehéz lenne felcíggelni a másodikra mert lift sincs!

Szasztok :Tasi

ja ja...miért van a sárga TL-R-en elöl csak egy tárcsa?

Ki tudja...
Látom sokaknak nem tetszett az eredeti hátsó idom. Sokra rá van téve a GSX-R-é. Az enyém is járt így.
Na, még találtam párat mára :
Pár képet én is
Meghallgatnám ezt az egy dobos rendszert
Ha esetleg valaki Tl-re szeretne ülni ólcsón..

http://crashtoys.com/Inventory.asp?Location=s&cookiesupport=

..nemrég volt egy fönt, a leütési árat nem tudom, de elnézve a többit nem lehetett több 1500.-USD -nál !
Ütősek voltak ezek a képek !!!
Még....még....még..... !
.........hmmm, most meg összenyálazódott ez a ro..adt monitor !
ju akkor kapsz gerincszurit meg egy pár nap korház
+ ha minden jól megy (holnapután kiszerelik a vasakat a bokámból), jövőhéten elkezdem összerakni a kis blackmachine-t
Tavaszra már motorozható lesz, úgyhogy ha lesz valamikor TL tali, szigorúan ott leszek!
mivel valaki vagyok, ezért írok.
Inkább csak megosztom az én kedvenceimet:
Hello!!!

Emberek mi ez a csönd itt?? Valaki írjon már valamit!

Akkor kérdezek....
Jön majd valaki az éven Hringre vagy a Pannónia-ringre motorozgatni?


Valakinek állt már így a kedvence a konyhában, mint az enyém?