Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasztok!

Lefoglaltam a szállást, június 8-9 edikei este 3nap!

12 fő részére úgyhogy tessék jelentkezni!

Szasztok:Tasi
Szasztok!

Azért rakok fel pár képet...nehogymááá...



Szasztok:Tasi
Szasztok!

Berikz-nek és Pfvári-nak:-Azért ez jól esett szerintem sűrűbben ismételgethetnénk!

Ha lehet akkor más TL-fórum résztvevőket is szíves örömest látunk egy ilyen baráti italozgatáson...lehet élni a lehetőséggel...Tessék csak tessék!!!

Bagyipetyá-nak:-Majd valamikor olyankor kellene összefutnunk ha már járóképesek vagyunk...

A képen a te lovad van?

Hogy sikerült lezúznod az oldalát?

Utánanézek hogy mit tehetek értetek!

Srácok a talira neveket kérek 10 helyből eddig csak 5 foglalt.../Torro,Berikz,Dino,Pfvári és persze a Tasi biztosan jön!

bagyipetyára is számítunk,ha rábólint... na és persze boborjan3-ra is csak helyeseljetek ha írhatlak titeket a listára!

Sztem: -Senki ne vigye még a lovát sétálni,bírjátok ki skacok,csalóka ez az időjárás kicsit még otthon gyakoroljatok a hajszárítóval...hasonló lesz a Feeling!!!

Addig is mindenkinek :-Gyüjtögessetek mert 3 napot maradunk!

Szasztok:Tasi

Csak azért mert elfogytak a képeim+hogy nehogy megsértődjön a lovam!!!
Lassan indul a szezon, és még összerakás elött a vas..

Kellene pár alkatrész, és biztos feleslegessé válik legalább annyi, ha valakit érdekel .
Hi Tasi !
....persze csak ha rám gondoltál a hozzászólásodban.
Tali sajnos most pár hétig biztos nem megy, reggel kelek, meló, este haza és alvás.....
Kell a hasasbankó TLR idomra
Hiányos ezért nem javítható.
DE......
...minden megoldás érdekel !
jobbos idom kompletten, szívócsővel, és lehet, hogy a balos is kellene szívócső nélkül + lámpakonzol
Szerinted?? -----reménytelennek tűnik mi?
Tudtommal nem,de ez sem biztos
A kötyüt TRE (Timing Retard Eliminator)-nak/nek híjják, és azt hivatott megoldani, h a motor az alsóbb sebességi fokozatokban is ugyanúgy max teljesítményt adjon le mint pl a 6. fokozatban. A Gyártók t.i. a zajvédelmi előírások betartása végett korlátozzák a befecskendezést és a fordulatszámot az alsóbb fokozatokban, és ezt iktatja ki ez a vacak. A TL ben ez házilag is megoldható, a sebességváltótól érkező fokozatjeladó rózsaszín kábelt kell kikötni, így az ECU folyamatos 6. seb. fokozatot érzékel... Valahol olvastam hogy ezek a 150 Eurós kötyük is ugyanezt teszik, szal így nem naon éri meg megvenni
Sziasztok!

Erről tudtok ti valamit:

http://forums.beyond.ca/showthread/t-72558.html
Hello boborjan3!

A hátsó sárvédőd véletlenül nem egy elsőből lett csinálva?
Hello!!!

Tasi! Kattints a nevére. Majd kereslek délután az italozás miatt.
Sziasztok!Köszönöm a dícsérő szavakat,de nem engem illetnek,már így vettem a Piros barátomtól,Ő volt a szülőatyja a desingnak!Egyedűl a fejidomot cseréltem le,mert a műszerfal nem fért el,illetve szélvédelem nuku volt!A TL talit jó ötletnek tartom,legalább lehetne jó-rossz tapasztalatokról eszmét cserélni,pár korsó söröcske mellett!A konkrét időpontról,és a pontos helyszínről majd érdeklődöm májusban!Mielőbbi jó időt,jó gurulást mindenkinek,hali
Szasztok!

Részemről OK!

berikZ-nek:-Hívjatok majd ha megyünk,valahol majd összezörrenünk!

Hol lehet megnézni Boborján3 motorját? Én is...Én is...látni akarom!

Van rajtam kívül más TL őrült a XI. kerületben és még nem találkoztunk...nosza rajta!

Pontosan milyen idom kellene az R-re?

Az összes?

Lehet hogy van rá gyógymód...szerintem...

Akkor este skacok Berikz majd hívjatok,megkaptam az Sms-t ,csak nem tudtam rá válaszolni!

Szasztok:Tasi
Tasi kolléga! Holnap este lesz a sörözgetés-borozgatás, a műegyetem környékén, ha érdekel csatlakozz, BerikZ kollégával ketten már vagyunk
Elmondanék egy miatyánkat azért aki tudna idomot szerezni R-hez !!!

carbonmad ???!!!

Neked ez nem kihívás???

...no persze fizetek is érte...
Referenciamunkát tudsz esetleg mutatni?? Én a XI-ben vagyok, csepelen dógzok . Hétvégén, ill du. ráérek.
Hűazanyja! Gyönyörű a motorod boborjan3! A tali ideje még nem fix, valamikor május vége -június környékén lesz a Bükkben, Tasi kolléga tud valami tuti helyet
OK. Dino.

Repesve várlak.

Ja TL tulajok gondoltatok rá mi lesz ha egyszerre beindítjátok az összes motort.
Ha tudok én is megnézlek bennetek mert ezt nem lehet kihagyni.
Kössetek szerződést valami üveges muksóval, hogy legyen aki megcsinálja a kitört üvegeket a " HANGROBBANÁS" után.

Sok sikert a talihoz
Sziasztok!Pontosan mikorra terveziteka TL talit,és hova?Tudom,hogy írtátpk már,de lemaradtam róla!Köszi,hali
Üdv Földiek!

Tasi tudsz valami linket arról a helyről ahol a TL tali lészen??? Érkezőben a jó idő, remélem nem csak én várom már.

Dominó: nincs elfelejtve a légszűrő, csak a mai napig még nem kaptam meg a fizumat, így a család vegetál, amint megérkezik a töltény már indulok is.

Szreg: merre jársz mostanában? Nem látlak nagyon itt a fórumon.

Az italozáson pedig koccintsatok a nevemben is, lelkileg veletek leszek, s lehet h én is bontok egy kis szeszetes italt!!!!

Üdv: Dinó
Szasztok!

Bocsi,de kötözködtem,mármint hogy költözködtem...na így helyes!

Azt hiszem kicsit szétcsúsztam,de részemről ...oké!

BerikZ-nek:-Sajnos semmire nem volt időm,de arra sem sok vagyis nem tudtam a púppal sem foglalkozni ,ha akarod elviheted és elkérem majd újra...vagy majd megbeszéljük iszogatás után...éljen a Heineken!

Örülök hogy jóváhagytátok a képfelrakásos javaslatomat csak így tovább!

imrufo-nak:-Nekem az utolsó popsi jön be,bukok a gyári fenékre,ezért esélytelen a többi!

Pfvári-nak:-Rajta vagy a listán és ki sem lehet húzni!

berikZ-nek ,ha átküldöd E-mailben a logót méretekkel,akkor egy ismerőssel csináltatok matricát belőle és minden TL-őrült itt a fórumon a találkozóra kap 1-et a lovára,mert úgy szebb!

Mindenkinek aki TL-talira jönne:-ez egy fogadó,2ágyasak a szobák,gondolom ez nem probléma senkinek,viszont összesen 5 szoba van az 10fő-t jelent ,ezeket én lefoglalom!

Viszont a társfogadók is csak pár méterre található ,úgyhogy a többieket szám szerint ott el tudom helyeztetni!

Én eddig 10-főre tutira számítok...rátok akik aktívan résztvesztek a fórumon!

Úgyhogy nem lemondani,mindent félretenni késöbbre a hasmenéstől a házasságkötésig mert ti akkor nem értek rá másra csak a TL-talira!

berikZ-nek:-Hajkurászd azt a lovat,meglegyen mire indulunk!

Szasztok:Tasi
Hello Peti!!!

Én benne vagyok A szerda este nekem jó. De talán még a csütörtök is, mondjuk úgy terveztem,hogy megyek haza,de ha kocsmázunk akkor várhat a dolog.
Elküldöm a számom az msn címedre, majd csörögj esetleg. De sztem Tasi is benne lenne a dologba. Tasi ha látod az itt leírtakat jelentkezz!!!
Szevasztok!
Pár kellemes popó...
BerikZ! A héten valamelyik nap kocsma az egyetem környékén? Ha már senki nem jelentkezik, mi még léphetünk