Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

And még pár kép
Szerintem is a kavics dobhatta meg a tl-eket.
Kár értük!
Sziasztok!

Tasi bocs,hogy legutóbb nem válaszoltam. Itt van pár kép, mivel hiányoltad .
Úgy néz ki,hogy kedden megyek fel , úgyhogy sztem cseréljünk telszámot majd ha leszel msn-en (én minden este fent vagyok) és megbeszéljük majd,hogy pontosan mikor és hol találkozzunk.

Keressétek meg a két kép közti különbséget
én anno kikockáztam... volt ott valami útmunkákat jelző tábla mielőtt estek, meg odébb asszem munkagépek álltak. lehet hogy friss volt még az aszfalt, vagy kavicsos...
Szolidalitásból mi?
Láttam egy kis port az úton a kanyarban vagy megcsúsztak vagy csak bemajréztak,az utolsó meg szolidalításból hevert el.
Én is láttam azt a vidit!
Elég furcsa, én sem értem mi lehet vele, de valahogy mind a négyen elestek!
Szerintem elbénázták, elég gyorsan is mehettek.
A hosszított lengővilla merevítésére. Ahogy látom ott figyel a Nitro úgyho szükség is van rá. :)
Szasztok!

Valaki segítsen már nekem...

A videók rovatban van egy videó TL-R 1000 címszó alatt.

Azt mondjátok meg miért esik el a csávó,megcsúszik vagy csak elmajrézza!?

Köszi:Tasi
szasztok!

A hosszított tengely miatt van szerintem stabilizátor lehet vagy csak a nitrós palack miatt csinálták!?
A hátsó kerék elött az a cső mi célt szolgálhat?
Szasztok!

Szerintem nincs semmi baj a torziós rugózással,minden motorba bele lehet kötni!

Én például szeretem hogy jó meleg az ülés...

Az új Gixxer meg uralhatatlan felesleges ekkora erőt kirakni az útra,na sebaj a haverok majd olcsón vesznek alkatrészt a motorjukhoz,mert szerintem idén sokan eldobálják majd az ezreseket meg a hatszázasokat hétötvenest azért nem írok mert abból alapban is kevesebbet vettek...

Az a baj hogy akinek van pénze nem mindig van esze is!

Csak a lovakat sajnálom!

Na mindegy...spongyát rá !

Azért szerintem ezek az amerikaiak már nem normálisak!!!

Szerintem...
Szasztok:Tasi
Köszi torro !!
Hát pl. az ilyen véleményekre..
Sztem jó ez így (-250.000.- ft ért !)...
Majd óvatosan megyek vele !
Mire vagy kíváncsi? Ismerősöm kicserélte a komplett rugós tagot és elöl a villarugókat Wilbersre. Állítása szerint ég és föld a különbség. Nem imbolyog a motor, nem pumpál...sokkal pontosabb és precízebb. Kb 250eft volt.
Hello Mindenki!
tasi képén látni, hogy nem mindenki örül ám a torziós rugózásnak kint sem...
Várom az evvel kapcsolatos tapasztalatokat.
Szasztok!

Dino-nak: Sikerült?!

Megszerezted,vagy megtaláltad?

tasi
Szasztok!

Bár úgy veszem észre ez a Topic nem nagyon érdekel senkit!

De azért én szeretnék segíteni a TL-S -es kollegáknak,ezért felajánlom hogy tudok szerezni nekik kék és vörös MRA plexit a gépükre akit érdekel írjon mail-t a névjegyemen rajta van!

Szasztok:Tasi
Szasztok!

Dino-nak:-Ebay.de bejön az oldal a hosszabb bal oldali mezőbe beírod hogy yoshimura és utána Finden link nem kell... első lesz mert mostanság jár le!

Sok Sikert!

Tasi


Köszi Tasi!

Tudatlanságom folytán viszont sajnos nem találom! Ha tudsz linket sokat segítenél.
Tenx: Dinó
Szasztok!

Nem tudom hátha valakit érdekel!

A Német E-bay-en van fönt még cirka fél napig Yoshimura komplett rendszer RS-3-as dobokhoz.../Dino figyelmébe!/

Most áll 123 Eurón---Én megvettem volna de csak TL-S hez jó!

Sok sikert! Tasi

Azt hittem ilyen TL-ek csak a Vad motorosok-ban voltak...tévedtem!
Sziasztok!

Tasi!

Hazahoztam a púpot, sztem az lesz a legjobb, ha felveszel msn-en (ha van), és ott normálisan meg tudjuk beszélni a dolgot.
berikz@hotmail.com az msn címem.
Szasztok!

sajnos,előfordul velem ilyesmi néha...

Nézd meg a púpot,azután beszélünk!

Szombaton érkezik a komplett hátulja a mocimnak...alig várom!

Szasztok:Tasi
Tasi jó korán keltél ma!
Hello!

Tasi!

Lehet,hogy lesz egy bökkenő. Mert nekem is eláll egy kicsit a púp és nekem is a tartófülek már voltak műanyagosnál, mert egyszer a motor gyorsabb volt mint a púp . Úgyhogy majd leszedem,mert meg se néztem még a füleket rajta, aztán írok,hogy mi a helyzet.
Szasztok!

BerikZ-nek:-nekem csak az a fontos hogy rendesen fel lehessen rakni a helyére,bepattanjon,mert az enyémről letörtek a tartófülek sajnos!

A többit már a fényezőre bízom!

Szasztok:Tasi