Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Nálam az alu és a műanyag 1 árban van. Mindkettő 12000 ft.
Szasztok!

Igen psychoatimaster...erre gondoltam!

Köszönöm elmentettem...

Szerintetek,mennyit adhatok reális áron egy carbon TL-R sárvédőért elsőre gondolok!

Egy 20-as sok?

Szasztok:Tasi
Ő az a kép?
Hello!!!
I WIN!

Tasi! melyik ikonra gondoltál? Bocs de nem emléxem, vagy nem tudom melyikre gondolsz.

A sárvédőn gondolkodom, megbeszélem faterral a dógot
Szasztok!

-Aggodalomra semmi ok,meg lészen örökítve az első magyarországi TL-Tali minden lehetséges eszközzel!

Amire én gondoltam azt BerikZ,sasolta ki a legelöbb,úgyhogy a No1 matrica az övé melynek a gyártásához hozzájárulhatna annyival hogy átküldi azt a bizonyos közzétett ikont E-mail-ben!

BerikZ-nek:-Előre is köszi!

-Ellenben mindenkit megnyugtathatok hogy aki TL-S vagy TL-R tulaj,annak mindenkinek eljuttatunk 1-et természetesen a gépéhez illő színben,mert reményeim szerint több színben fog készülni a matricából!

Szeretném ha a foglalásokat E-mail-ben is megerősítenétek,még bőven van rá idő,megbeszéltema tulajdonossal,hogyha többen leszünk majd pótágyaznak!

Úgyhogy várom az E-maileket,a névjegykártyán van a címem!

BerikZ-nek:-Mennyiért boltoljuk el az első sárvédőd?!


Lehet hogy a motorkiállításra el is hozhatod ha megállapodunk,érdemben!

Szasztok!

Tasi
Ja, és Valter Moto márkájú, olasz.


Joco, van pirosban és 9.500 Ft a pár.
Csövi!

Köszi srácok nekem piros a gépem. Ugy tudnám megvenni hogy vagy postán utánvétellel vagy április végén megyek haza, mert most külföldön vagyok és akkor majd személyesen!
Tomiboy a tiednél az alufejű ennyi?
dannyboy te milyen gombát tudsz és mennyi?
Bocsi hogy mind a kettőtöket kifaggatom, ha már felajánlottátok.
Tényleg ha már itt tartok ki honna szokott a forumra lépni én Hódmezővásárhelyen lakom!
BerikZ: Ez király ezt szerettem volna hallani valakitől.

Csákány!
Hello!

Nekem is van bukógombám a mocidra. Piros, fekete, citrom, és narancs szinekben műanyagfejű, alufejűből pedig bármilyen színű lehet.
12000ft a pár csavarral együtt.

20/3700966
S és az R-nek homlokegyenest más a váza.
tessék, lássék:
http://www.bikepics.com/members/birodani82/00tlr/
http://www.bikepics.com/members/birodani/00tlr/
Joco, TLS-re tudok neked ajánlani bukógombát, ha érdekel! Milyen színben kéne?
Én ha eljutok viszek kamerát,meg fényképezőt is.
Cső mindenkinek!

Bukógombát én is keresek de "S"-re vagy az egyforma?

Tasi, ki nyerte a matricát a zsákbamacska keresésben? Ha jól látom ezek egy német TL tali képei voltak?
Amit ti szerveztek talit annak a képeit remélem felrakjátok! Sajna nem tudok elmenni a melóm miatt .


HI!!!

Peti!
Bocs, 3-ára gondoltam, péntekre. Csak az agyam másfelé járt biztos.
Sziasztok!

Bukógombát keresek a TL100R-emre. Kezd égetővé válni a dolog a tavasz közeledtével, ugyanis sehol nem találok. LSL sem gyárt erre a vasra, kezdek kifogyni az ötletekből.
Plííz, segítsetek!
Ja és mindezt Budapesten szeretném beszerezni.
Köszi!
Bár a 3.-a jobb lenne, mert 3-4-5 egerben vok bortúrán
Megyünk kiállításra, és ha az idő engedi, motorral
Sziasztok!!!

Tasi!

A TL talira,ha nem lesz motorom vhogy megpróbálok eljutni mindenképpen,ha elvállal valaki egy potyautast... ha addig nem lesz motorom. De remélem,hogy lesz. A kérdésedre válaszolva...megcsináltuk volna a TL-t, sőt kérdeztem fatert,hogy megolható lenne e az,hogy én kölcsönkérek most tőle egy TL-re valót,aztán ha fizet a biztosító akkor visszafizetem neki, de sajnos modta,hogy most nincs annyi

GixxerFeeling az msn címem: berikz@hotmail.com (ált csak hétvégén vagyok fent amíg nincs a koliba net)

Tasi a képen én látok egy RGV250-est

Peti!!!!
Te nem akarsz jönni majd a motor kiállításra 5-én pénteken?
4. Képen is, ha jó látom 2 "idegen van” de ha nem jót mondtam, akkor bocsi
1 kép 4. És 3. Kép jobbról a 6.
1ggy jahama meg talán egy hónnda
Hy

Ha jó látom, van 2 gixxi
Tasi: 2 zsákbamacska is van a képeken