Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen volt és ilyen is lesz!
Tyűű,DEMO! Neked nem lesz a jó! Eléggé törős fajta pláne a te súlyod alatt!
Erős lenne nekem az ilyesmi de brutál mint egy krossz moci csak te vagy a blokk . Jól nézett ki majd akkor nézném meg ha kész lesz de rá leltem a neten. most én is faragom az enyémet bár az szolidabb lesz de a két keze munkája az én igényeimet ki elégíti.
Na oszt mitszólsz hozzá? Brutkó nem?
Te is tegyél szert egy hasonlóra oszt mehetünk!
Én már láttam a bringa boltban ahol megrendelte jártam ott egy két cucc miatt az enyémhez és meg mutatta az eladó jó masszív darab és fekete zöld az tény
Zöld? Az csak a csúnya motorok színe.... Kék a fasza
Oh,igen.és hol? egyébként fekete zöld!
Igen? Én még nem láttam élőbe. Hol láttad?
Láttuk az urad csúnya zöld briga vázát
Jah és még egy kép:
Üdv Srácok!
Ha úgy gondoljátok és nincs saját rendezvényetek Mikulás napra, várunk sok szeretettel!
Arrabona MBK Győr
www.arrabonambk.comeze.com
Széles utat!
Mi ez a csend? Téli álomra tettétek a motorokat, aztán elaludtatok vele?
Úgy néz ki, hogy hétvégére már rendbe leszek, úgyhogy összehozhatnánk megint valamit! Vélemény?
Payerbach után a völgyben megy egy gyönyörű kanyargós út, hatalmas hegyfalak, sziklák, patak az út mellett, nyáron egymást érik hétvégén a motorosok. Itt aztán lehet koptatni a gumi szélét, mert a közepén ritkán kell menni!
Fönt van egy "motoros kocsma" ami inkább étterem, nyáron vasárnaponként ilyen a parkolója:
A túra 356km-re sikerült
10-kor indultunk és fél 6-kor érkeztünk sötétben. Azért sógoréknál koránt sem volt 20 fok! Volt ahol 4 fokot mutatott az út menti mérő a hegyekben. Napon lehetett olyan 12 délben. Azért jó volt!
Ahogy hazaértünk, Szombathelyen volt a legmelegebb, 13 fok.
Ki ismeri fel a képen, hol voltunk? A nyáron is voltunk itt egyszer, akkor dögmeleg volt...
A böszme lámpa egy letűnt kor divatja, de ma este teszteltem, nagyon jól világít! A hátsó is jó tenyérnyi.
Megnéztem, 120-nál forog 5 ezret a gép ötödikben. 10 ezernél kezdődik a piros...
Állítólag 7 ezernél kezdődik a tűzijáték, de én addig még sosem mertem húzatni egy fokozatban sem. Sajnálom, meg az nekem túl hangos.
Korához képest jól is néz ki a géped, csak az a gigantomán első kockalámpa nem tetszik rajta , amúgy fasza kéne .
Azért a 6.-at hiányolnám mint szülők kocsijából mikor fél/egy évente egyszer muszájból autót kell vezetnem
Nekem tetszik az f-es, pont az a jó benne, hogy pufók és nagy a szélvédelme
Holnap megyünk egy 300km-es túrára, állítólag 20 fok körül lesz!
Úgy legyen...
Halihó,volt valaki gurulni? Mert én igen!
Nem volt rossz idő letett billegni,de nem nyár az biztos!
Egyetértek! Nem az én dicsőségem / / de az én motorom blokkját fejlesztgették nagyon sokáig. Levegő-olaj hűtés, 16 szelep. Túl vagyok a 107 ezer km-en is és még mindig nagyon pöpec. Az olajat már kicsit eszi, de ez csak szelepszár szimmering valszeg. Pöccre indul hidegen-melegen, két személlyel 4.7 az átlag fogyasztás. Akkora nyomatéka van, hogy szinte alapjáratról el lehet simán indulni. Azt figyeltem legutóbb, hogy már 3ezernél elváltok és így is jó tempósan lehet haladni. Ha beérek egy faluba, 5-ben kényelmesen végigcsorgok és a végén innen rendesen gyorsul. Mondjuk egy 6.-kat elviselnék. Persze minden relatív, mert én utazok, nem sportolok.
Igen, a banditblokkos letette a névjegyét , én inkább a sima gsx-et választanám, az f, olyan gülüszemű bogárra emlékeztet amit felfújtak, de a segge tetszik
viszont szeretem benne, hogy egyszerű, nekem nem jönnek be az agyoneletronikázott új gépek. Egy jó kis használt gsxf-600 vagy 750-re lecserélném a régi bandit motorosra nem erre az új hegyes orrúra.
Már vettem új akksit
Azért nem sűrűn fogyasztott nálam sem 3.8-at a kawa, csak akkor szokott ennyit, ha sötétben megyek meg esik és semmit se látok
Átlag 4.2-4.4 között de abban benne van város is, meg 120 fölötti utazó és kihúzatások is. Nem erős, nem gyors, méretéhez képest nem könnyű és gagyi futóműve meg 125-ösöknél is szégyent valló fékei vannak, de a fogyasztása az nem semmi
Szelepes , régen fater azt mondta az ilyenre, mikor még kicsi voltam, hogy az a "szelep" azért van, mert ott megy ki az ész... . Szerintem ezeknek anélkül is kiment