Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az a sportcsopper nincs 165 lo.
Én alapvetően imádom az Apriliákat. Kb ugyanúgy vagyok vele mit a Street-emmel. Havernak volt egy parika állapotú 2008-as RSV1000 Factory-ja. A részleteiben el tudtam veszni. Cimbora eddigi kedvenc motorja volt, soha semmi baja nem volt vele leszámítva a tipikus RSV hülyeségeket mint pl hogy lelevegősödik a kuplung, fék. Az hogy többet eszik SZERINTEM eléggé relatív kijelentés :) Egyrészt mert a motorozás hobbi. Másrészt mert 165 lóerő azthiszem és ahhoz kell nyál hogy menjen :D
A tuono jóval erősebb de többet is eszik fék futómű kb hasonló. A szerviz alkatrész kb ugyanaz árban is.
Ja nincs fent már a kipufogócsere óta csak nem tetszik a 2-2 lyuk oldalról üresen.
Többet ér 1jo gumi mint 1 aprilia, nem is figyelem őket, robogó gyár,
ducati tol nem vennék robogót, hd tol sportmotort és japotol csopert ,
Hát ha azt mondanák nekem hogy " Figyu tesó add a Triumph-ot és kapsz helyette egy Tuono V4-et " erősen elgondolkodnék rajta (de ugye ilyen nincs xD ) Gyönyörű bringa, ha a Street-et leváltom valószínűleg Tuono lesz az utód ( lehetőleg Factory )
Na ja,de a tuono akkora mint egy tacskobicikli.Anno benn voltam a millemotornal a robihoz valami alkateszert az ajto mellett allt egy sportbizgere mondom ne de jo az uj rs 125 fiataloknak.Erre bazz egy rsv 4 volt,nem embernek hanem hobbitnak mereteztek.
Vagy festd akar porfestesd le feketére ,akkor nem latni annyira ,igaz nekem nincs fent de télen por festettem elől hátul
Vedd le azt nincs gond az utassal azok csak nyavajognak
Motor ez is az is nemde
Szervusztok! Motorvásárlás előtt állok, és az Aprilia Tuono (4 hengeres) ill. Triumph Speed R között vacilálok. Van valakinek tapasztalata a 2 típus összehasonlításáról: menettulajdonságok, szervíz (megbízhaóság, alkatrész árak), fogyasztás, ilyesmi? Jelenleg egy Hornetem van, de már kicsit unom... Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm!
Fent van az 539 az érződik hogy sokkal több kaját kap főleg alacsony fordulatokon mert lustább lett a gázreakció ma próbálom ki élesben
Ez lesz az köszönöm!
Mert a lenti 1 kipufogóval elég bénán néz ki a két banán oldalt
A daytonaé 30 pénz utánanézek a gixer hogy jönne ki! Köszi!
Lehet nem épp erre gondoltál?
Na meg jött a labtartom ma,igaz 5 és okt7 közé jósoltak,.igaz hogy bayes ember 08 asnak írta de 100an jó a 2005tol.
Köszi még 1 a linket
Ismét a régi díszben pompázik a kicsike speedy ,és a tankot előbb teleraktam levegővel majd benzinnel, holnap is kell
Igen a gsxr et teszik reá,de miért nem jó neked a gyári?
Zoli jól írja, ez inkább Daytonaé szerintem is. A gixeres dolog az Streetre való de ott alulról van felcsavarozva ez meg oldalról. Tök más a kettő.
Rohadt kicsi, rossz kép de talán daytona 675-é.

www.ebay.co.uk%25252Fsch%25252...]https://www.google.hu/search?q...[/url]
http://hasznaltauto.medija.hu/...

Ezen a képen látszik a hátsó lábtartó ugyebár nem az ívelt kinyúlós gyári. Nos a kérdés ilyet honnan lehetne beszerezni? Valahol olvastam hogy gixerét rakják rá?!
Keresd meg szerintem őt jól néz ki amit csinál fényképen. Vmeik fórumban láttam
Lassan minden beer ami rendeles volt,meg az elhagyott valtorudazat biztosito rugos bizgrre ami kell de az angliabol egy het es megvan.
Ami nem fontos és vasárnap rendeltem az holnap itt van ami fontos az ki tudja
Nem tudok senkit ajanlani