Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De akkor nem mutattak volna 10eves fordulóra új specko festést
Őszre igertek.Talan akkor digoban bemutatjak.
Meg csak a bonnville rol beszélnek
Nincs street 800?
Hat nem sok újdonság Kölnben
Ezen még el kell gondolkodnom.
Le akarom szervízeltetni hogy ne szart adjak el.
Speedeseket hátha valami érdekel. Most találtam.
http://www.kepesmotor.hu/motor...
Zoli mi pénzért válnál meg tőle télen?
Igen. Felkerültek imádom őket. Most próbálom aladni a régieket
V4 hondás sem hagyott ott pedig akkor csak 600 as al voltam igaz nem az enyém volt
En meg sosem agonizaltam mit vegyek ,tudtam mit akarok azt bele csaptam a lecsóba
Hornet1990 felkerültek már az Arrow dobocskák? :)
Minden év elején le kellett légteleníteni aztán kész :D Mondjuk Zolinak iagaza van. Lehet ha mennék vele pár kört nem kéne a V4
Mondjuk fura nekem mindig is mikor netes markaforumon dol el hogy milyen motort vegyen.
En elmentem,kiprobaltam,dontottem,megvettem.
Daytona 675,vagyogat,telen kiszedem a motorbol.
Külföldi teszt akkor miert itt kerded???de jol dontottél ,igaz ok csak tesztelik te meg megveszed óriási különbség
Levegosodik a fék es kuplung? Tipikus aprilia betegség ????? Szóval nem veszi. Sebességet de ha igen es ez. Fontosabb nem biztos hogy megalsz,es mörfi törvénye szerint épp akkor lesz levegős amikor nem kellene pl vész esetén
Hát ha a jó hosszú elnyújtott kanyarokat meg az autópályás száguldást szereted akkor van èrtelme a 165 lónak de ha a szerpentinen számít a kanyarsebessèged akkor nincs mert ott a nyomatèk számít így soha nem fogod használni az összes lovat.
Zoli még anno nem te említetted hogy van Street R-hez komplett futóműved?
Köszönöm mindenkinek a választ :) Azt hiszem, tuono lesz...jóval erősebb,és csupa jókat mondanak róla külföldi tesztekben.
A street 6-ot.
A cbr meg 6,9-et.
Hmmm. Jogos. Bocsi A Street meg 6.3 at
A fogyasztás engem sem izgat komolyabban viszont ezt kérdezték lejjebb. A speed 7,5et evett ma
Az RSV-t csak példaképpen hotzam fel :) Nem arra írtam a lóerőt.