Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak vedd le a kis takarast kis deknit azt kiderül ,enyémet vki rosszul rakta össze ezért a kopás es az önindító simára kopasa,amugy nem kell betaraznod
Hát igen, szabsdonfutóból jobb ha beszerzel egyet mert a gyárit valamièrt nem lehet külön megrendelni csak egyben a tengellyel fogaskerèkkel stb... èn már átestem rajta, elèg fájdalmas volt.
Most ennyire gáz a helyzet hogy már tárazzak is be szabadonfutóból meg önindítóból?
Szia! Hát ha új a lánc akkor nem kène így járnia bár a feszessèg sem mindegy de lehet az is hogy bakon áll így nincs ellenállása a kerèknek. Ha nem új a lánc akkor meg az lehet hogy egyenetlenül van megnyúlva. Akkor szokott mèg így beremegni az a szakasza ami jobban nyúlt mint a többi.
Teljesen egyenletes a blokkhang.
Mi a problem?
Lehet buta kérdés, de még mindig inkább kérdezek butaságot
Ez az egyenletlen járás normális? http://youtu.be/UcizbfXC8-M
Az dragabb mint a vitorla.
Sőt ingyen is oda adom, csak szerezd meg a zsupek által közzétett hirdetesbol az önindító és a hozzá tartozó szabadonfuto fogaskereket
Ugy kb a felét ....
30 korül szoktak menni ,te mit javasolsz ?
Csakugyan! A műanyag vitorláért mit kérsz?
Dehogynem csak nálad
Lámpa már nincs meg!
Ilyenek ezek a gyártók
Ha valakit érdekel elado,aproba nem hirdetem meg
Igazából nagyon kevés a szenzorhiba.
Talán egyszer volt ilyenem a hülye O2 szenzor ami ritka szar helyen van letört,a csőre nem a légszűrőházról mert az mindig letörik hanem amire rádugja az ember a gumicsövet.
De spec hogy nem tudnak máig normális lácfeszítő patront gyártani,egyik gyárban sem..........
Régen a karbisorral szívtak most meg majd a szenzorokkal. Ha meg minden hibamentes lenne bezárnának a szerelők meg nekiállnának elhízni a semmittevésben az otthon bütykölgetősök :D
Bontott szenzor meg lesz bőven, mert a maiak is olyan erősek hogy donor vas mindig van a sok tankig döntésből :D
Na majd ha a mai motorok 10 évesek lesznek ,tele szenzor hibával az elvezet lesz szívni velük
Az elektronikát nem tartom alapvetően rossznak mivel szélesebb körnek teszi lehetővé hogy élvezzék a motorozást :D Szerintem a motorok gyönyörűek. Engem pl a CBR1000 SP2 elvarászol :D Kibaszottul kéne csak az a baj hogy az is gondolom törpékre van tervezve mint a előző CBR-ek. Az EURO 4 bevezetés 1 faszság szerintem is.....
Ahogy elnéztem a kölni kiállítás képeit nem jo irányban haladnak a dolgok,sok elektronika sok okoskodás euro4 miatt es minden egyébb mar 2,3rangu, pl ahogy mocik ki néznek
Nem sietek sehova,megvárom.
Egyèbkènt èn is kiváncsi vagyok, biztos brutál lesz a 800as blokkal.
De van egy hondám.
Nyaf, nyaf, nyaf
Hosszú löketű,kevésbé pörgős,inkább endúrós az erőforrás,nem jön be az egyenes derékkal magasan vitt kormányfogás és nem ér le a lábam.
Ha 800ra vágysz ott a tiger