Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Különösen farmerban csuszok mindenhova.CBR-en ugyanaz a helyzet de az lom,megbocsájtható,bar cserélni fogom azt is.
Ezért jó az R-es.Olyan finom szürke matt anyag hogy ráragaszt az ülésre.
Szóval az olcso műbőr jégpálya akkor lehet mas anyag utan nézek ,kosz a tippet
Persze!
Egyik ismerősömtől megkérdezem, hogy érdekelné e
Persze,este megküldöm a fényképezővel.
De jelzem stree-é így egybeülés daytonára nehezen rakható fel.
Ha streetre kell nem szóltam.
Az ülésről tudnál feldobni képet, ha megkérlek?
A gyári sima street ülésemet a büdös macskaevő kinyírhatta mert egy olcsó csúszós műbőr ment rá,Így mivel hamarosan sima lesz nem R-es vettem egy darab carbon utánzatú műbőrt és rálövöm,csak mg varrni kell.Nem lesz teljesen gyári de már hasonlítani fog.
Így az R-es cucc megy fel ebaye ha itthon nem kel el.
Sok agyalas draga lehet
En lehet athuzatom műbőrrel olyan cafe raceresre
Regen en is nappaliba tartottam de utánna kellett a garázs ,3 moci nem fért mar el
Ápropó ha valaki vágyik gyári street R ülésre az vehet egyet tőlem.
Az enyém csak lesz
Oh, az boven jo. Nekem csak egy teto van, oldalt nyitott, es itt mar ejjelnte fagyott...

Ki is neztem egy ugyanolyan arany szinu szetett (kuplung-,fekkar,talpallok) mint a villa
Technikailag nekem sem fűtött.
KB 12-15 fok azért mindig van.
Sok a teendő.Az elmúlt 6 év minden apró vackát gyáriasra visszamókolni.
Nekem nincs futott garazs, igy ez maradt, plusz dekornak sem utolso plusz igy elmelkedhetek azon, hogy telen mit csereljek ki rajta, es vegre nem mukodeset kell igy javitani, hanem dekoralni
Én speciel a garázsban tartom,fene nézné állandóan a nappaliban.
Pláne hogy miszlikben ban.
En is elraktam mar. Tavaly december 20ig sikerult mennem, bar mar feltem az izuleteimet, igy inkabb betoltam a hazba
Idén ennyi volt a gurulas ,melltartó átment macimodba március 13 ig ha az időjárás is ugy akarja ha nem hat várunk kb 160 nap
Rizoma lsl es tarsai de olcso es kinaival tele van az eBay
Amit kihagytam, hogy kompletten cserélném (nem csak a foot peg, hanem tartóval együtt), és érdekelnének a szürkétől eltérő színek is
Sziasztok!

Új első, és hátsó lábtartót szeretnék a téli alvás alatt beszerezni a motorra.
Miket nézhetek? Gondolok én itt a kompatibilitásra, hogy pl ne csak daytona675 pegs-re keressek, hanem akár picit tágabban. Olvastam itt ott CBR-ről stb, de rákérdezek azért itt, hátha kapok pár jó tippet
Nem csináltam kb 2-3mm-t lóg túl az önindító fogaskereke.
jogos jol mondod
tökeletes
amugy mennyire log tul az önindito?masuk iranybol nem csinaltal fotot?
Csak a teljes km marad meg de azt beleírja az óra memóriájába.Különben oracserekor a saját km-t irna ki,de nem.