Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem kell, én akkor is értettem, hogy nem tárgyat, hanem hitelcsomagot vesz az ember, tárgy akkor lesz belőle, ha a hitelcsomagot kifizeti és mindenki felelős a saját tetteiért, valamint a klasszikus kommunizmus véget ért és a kenyer sem 3,60 Ft 😂
http://youtu.be/kh1ZGRr897A
4 percben itt foglalja össze a szakértő az egészet ennyit esetleg áldozhatsz rá(kezeit széttáró)

Én már megsemmisítettem a papírjaimat, 5 évre vettem fel 15 misit akkor, mert többet adtak a bankba a pénzemért mint ennek a kamata volt. Minden hónapban fizettem 250 ezret és ezt írták, hogy aktuálisan mennyi chf.(kezeit széttáró) A szar egyik pillanatbról a másikra ütött be maradt még 1 évnyi fizetni valóm, nekem lehetőségem volt ezt 1-ben kifizetni mindenféle büntetés nélkül mint ahogy neked is(meghajlós)
Én lizingelem a céges autót… tudod mikor lesz az enyém? Ha kifizettem 😂 pedig 60% önerőt tettem bele…
Uigy van a lakással, házzal is az ember… akkor vett lakast, ha kifizette a hitelcsomagot, addig hitele van nem háza…
Spec te tuti nyereszkedtel ezen.Te kistersegi oligarha. 😆
Nem vitte el a házát, mert nem volt az övé. Itt is látszik, hogy fogalmad nincs semmiről. Ugyanis az adós nem házat vett, hanem hitelcsomagot a banktól. A hitelcsomagot ha és amikor kifizette, akkor lett háza, korábban nem…
sorold fel a jogorvoslati lehetőségeket légyszi.
Annak a kisembernek aki a bank elvette a házát milyen jogorvoslatai milyen lehetőségei voltak?
A végrehajtás keretein belül nem túl nagy mozgásteret kaptak(kezeit széttáró)
Te 😂
ti 1 húron pendültök a cimboráddal 😁 Jól össze melegedtetek amikor szerelt nálad a klímát(fetrengős)
Gyerekek ti bort isztok és vizet prédikáltok(kezeit széttáró)
Ne meg melyik kormány döntötte be úgy igazán a forintot?
Nem kellett… nem volt 20% kamat, az hogy közben a Ft elértéktelenedett az egy másik tészta, mennyi CHF-t kellett vissza fizetni? Erre adj választ… ne mesélj másról, a szerződés CHF alapon köttetett,azt írta alá mindneki, hogy az mennyi Ft, a kutyát nem érdekli….
és ti pofáztok nekem,hogy én vagyok a pénzéhes(fetrengős)
tök mind1 hogy csavarod rengetegen bedőltek vele mert sajnos senki nem volt olyan okos mint te(kezeit széttáró) Rengetegen elvesztették az otthonukat. Ezek a tények. Még most is qrva sokan nyomják azokat a hiteleket. Akárhogy is na 3-4 szeres összeget kell a végén visszafizetni(kezeit széttáró) Ha én éves 20%-felett adok neked kölcsön akkor meg bilincsbe visznek el. Na erre varjál gombot. (gondolkodós)
Semmilyen frank nem volt ez mögött ezt a tepsiszájú daniék kinyomozták annó. Átbaaszás volt elejétől a végéig amihez gyúrcsójék bőven aszisztáltak. Hol volt a pszáf ilyenkor? Szóvbal tök min1 mit mondasz ez az emberek szándékos nyomorba döntése volt. És azok a csótányok pont azzal védekeztek amit te is írsz,hogy minden szabályos volt alá is lett írva minden papír. erről már leírtam,hogy mentek ezek a dolgok annó de leírta ini is meg kawa is. Majd a bankos topikban folytatjuk
POCSECS?
Lesz bankos topikunk???
Ráadásul, ha ez akkora “átbaszás” volt, vajon miért vezette be anno, majd csak 2014-ben csinálta meg a Főni a forintositast és miért nem az eredeti pl 172 Ft-s árfolyamon, hanem 256,47 Ft-oson? Érdekes nem? 😆 úgy érzem, ez nem egyetlen éra felelőssége akkor, ha ragaszkodunk a kormányzati felelősséghez… 🤔
Nem… a japan jen volt az első, nem is sokkal előtte, megis vidáman mentek bele az újabba 😉
Azért ne felejtsd el hogy ez volt az első ilyen bankos átbaszás
Addig bízott az ember a bankokban
Most már tényleg csak a hülyék vesznek fel ilyen hiteleket
Amikor egy munkat kifizetnek neked es atutaljak majd te utalod anyagra az se lat a budos eletbe egy fia forintot se,csak bitek es karakterek.
Ráadásul ne fejtsük el, hogy nem sokkal előtte volt a japan jennel ugyanez 😂 megis úgy ugrottak rá, mint gyöngytyúk a takonyra…
A bank olyan, mint bármelyik profitorientált kereskedelmi cég. Ha úgy látod atbasznak, nem kell oda menni, nem kell velük üzletet csinálni.
Tévedés ne essen, nem védem a bankokat, csak minden felelősséget rájuk tolni, alapvetően egy baromság 😂 hol van a másik fel felelőssége, aki aláírta ezt? És miért várja bárki is, hogy az ő saját magával való kibaszasat az állam oldja meg pénzügyileg. Ha téged atbasz mondjuk egy webshop, akkor sem az állam fizet, hanem mehetsz bíróságra stb… hat mi ez a kommunista szemlélet, hogy mindenért az állam vállaljon felelősséget? 😂 nincs mar a kádári kor, hogy az OTP azért van, hogy a népnek segítsen 😂 piacgazdaságot akart a nép, de csak akkor, amikor jó? Ha rossz neki, akkor mégis inkább legyen kommunizmus 😂
Szerény, de nem sértő összeget? Bármikor…. 😂
Csak annyi, hogy az alapján vette fel a hitelt, a szerződésben, amit pedig mint felelős felnőtt ember aláírt, az volt benne, hogy mennyi CHF-t kell visszafizetni. Tehát az árfolyam váltás lényegtelen….
Ö sem fog tiltakozni ha utalsz neki 😄
Ennek mi a jelentösége? Igazábol frankot senki se látott, bármilyen mennyiségben helyezhettek ki frank alapu hitelt. Papiron ide oda váltogatták.
Amikor nagyon lent volt az árfolyam akkor se hinném hogy bukó volt a banknak.
Ez sem igaz, mert meg van határozva hogy mekkora tőkére mennyi hitel helyezhető ki…. Volt mögötte svájci frank, csak nagyobb volt a hitel kihelyezés, mint a frank alapú tőke, ami államilag szabályozott volt akkor is, az első Fidesz alatt is, ma is… ez mindig így volt, ennek megvan az előírása…
Ettől függetlenül teljesen lényegtelen mennyi Ft-t fizetett vissza az adós. Lehet amikor felvette 5M-t kapott és 10M-t fizetett mar vissza, ennek nincs jelentősége… mennyi CHF-t fizetett vissza?
de hát ez F2-ő dumája(fetrengős)
Ma ráadásul ez sem igaz amit írsz(kezeit széttáró) mert ezek mögött a hitelek mögött utólag kiderítve egy cent svájci pénz nem volt(kezeit széttáró)
Tudod ezt a nyílvánvaló átbaszást meg kellett volna akadályozni a pszáfnak