Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2-3 nap azt egy hónap elrak.
ezt értem, csak akkor tegye be a hűtőbe a zöldséges rekeszbe.... aztán dobjon rá havi 1x áramot
Jóvanna, a panellakókra nem gondoltam 😄
Ako jo.....mondjuk sejtettem is hogy ebben is van tapasztalatod 😄
Nekem más ugyhogy más a véleményem is 😃 és valahogy hosszutávon eddig még bejött.
Úgy jó de folyamatosan ne hagyd rajta
Na te lassan ingatlan oligarcha leszel, csak tudnám.minek mikor semmi értelmesre nem költöd az a tenger pénzt. Még autobol is a legszarabbat veszed 😃
Van 50m kábeldob, de panel 4ikről nem lógatnám le hónapokig. Ugye én vagyok a hülye, ja nem. Én kérek suldigungot.
Ezért jó a vellanyótó is csak ugye a lakosság több mint a fele társasházban lakik.
Pont nem, de ebbe ne menjünk most bele mert diktálok a telefonba. egy évig az volt a meló hogy akku felügyeleti rendszert kellett fejleszteni. eléggé képben vagyok
bütykölöm a kecókat. 1-2 hét és megint készen leszek 1-el. (meghajlós) Aztán nyár végéig el vagyok látva mert van még. Ha azok elfogynak veszek újat 😄
Az vigye be, akié már nem friss és mondjuk októbertől áprilisig parkol. Mire a január-februári fagy megjön, az akku lemerülhet, a lemerült akksi elektrolitjának a fagyáspontja jóval magasabb. Ennyi a logika benne. Túlóvatoskodás, de mivel nem mindenki ért hozzá, ökölszabályként a laikusnak biztosabb recept.
Garázs nincs, villany nincs, vagy hosszabbitó nincs? 😅
Én nem tudom a garázsban tölteni sajna.
Nekem is így van tárolva azt havi 2-3 nap csepptöltve aztán hosszú évekig nincs vele gond. (motor akku)
Nem kell bevinni......ha nem csak tavasszal néznek.rá legközelebb. Soha egyetlen jármüböl.se vettem még ki hosszabb idöre.
pár szentistván és lehetne csinálni rendes töltőt, ami nem csepptölti hanem x időnként kisüt belőle 2 marék ampert aztán visszatölti
heti 2x kimeríti a kapacitás 3/4 részéig azán feltölti, így nem seggel le az akku
amúgy ez a "télire beviszem a lakásba" is megérne egy misét, de olyan mint a covid, ebben hiszek és semmi sem tántoríthatja el őket a tevékenységüktől
Jah.....szgk-ba mindegy.....de egy 200 Ah felettinél kicsit se mindegy.
Kizárt. 😂
Fogadjunk ezt is te nyittattad 😄
Nem olcsó pont annyiba kerül mint két 12 voltos 😁
Dehogyis az......az akku életét az növeli ha mozog benne a töltés, bármelyik irányba. Nem tud szulfátosodni.
Az, hogy a mostani mindenféle jelleggörbések kinyirják lehetséges de egy sima fenntarto töltés mindenféle kisütési ciklus nélkül hasznos.
Az elektrolit és a lemezek. Ha egy bodonben van 6 cellanyi lemez es osztoznak a szoszon, akkor vannak a legjobb egyensulyban.
Ha ket egyforma akkut veszel, ugyanabbol a gyartasbol es egyszerre uzemeled be, akkor nyilvan ennel csak hangyafasznyival kevesbe idealis a helyzet.
Ha fillerbaszo a teherauto gazdaja, lehet nem fogja az akksikat parban cserelni. Mas kerdes, hogy magaval baszik ki.
De ugye minden akku savas, csak száraz felitatott ami ugye (zselés) 😅 de az meg a hajra kell vagy a tortára. 😝
Egy akkun belül. De itt két külön akku van. Én értem hogy alapjábanvéve nincs különbség amig tökéletesek az akkuk. A 12 v-os is ha beszarik elég lenne azt az egy vagy két cellát cserélni de nem lehet. egy 24-es rendszer akkuja nem épp olcsóság.
Szerintem gyógyszer osztás alatt nem figyelnek oda rá 😂