Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom hogy a mostani kínai izzók milyenek, de 7-8 éve a kis csoppert próbáltam LED-esíteni, és az is teljes kudarccal végződött. Túl kicsi (60W-os) volt a generátora, a gyári 25/25W-os sima fényszóró izzót 35/35-ös halogénre cseréltem, így viszont nem volt kielégítő a töltése. Próbáltam hátsó (és féklámpa) izzót, indexeket LED-re cserélni, de kurva sz@rul világítottak, ment vissza a sima égő. Egyedül a műszerfal világítás és annak visszajelző izzóinál vált be, sehol másutt. Viszont az a pár megnyert watt is elég volt, hogy ne merüljön menet közben, ráadásul a navit is tudjam tölteni. Igaz, a 6Ah-s akkut 9-esre cseréltem, így lett jó / elfogadható.
mert szar volt, az volt az első kör, nem ad elég fényt
horgot kötni meg hasonló fényigényes dolgokra kell éjszakai pecázáskor
fejlámpával nagyon szar az ilyen műveleteket végrehajtani,
plusz a sok kis led nagyobb felületen egész jó szórt fényt csinál
De miért nem egy LED-es szoffita izzót vettél bele? Azzal semmi dolgod nem volna...
f2 emberben túlteng a felsőbbrendűség érzés
nulláról indult kis senki volt, jó helyen volt jó időben és felküzdötte magát az átlag ember szint fölé
aztán keményen lenézi azt a réteget ahonnét sikerült kiszakadni
szóval neki mindenki hülye csak ő a nagy penge
ezt meg kell szokni, amúgy jó arc, csak emígy nem 😁
van egy csomó gagyi szalag darab
ami kb örök élet akkuról
peca fény is olyan hogy egy 2ah akkun van 3x3 led és egész éjjel világít, szerintem 1000+ óra van benne
kocsiban fél évet se bírt
a 7812 visszaveszi 12 voltra talán így jobban bírja
még az utolsó alis rendelések egyike, ilyen 1 dollár környéke volt a 10 db
Mindenért? nem, de ezért az akkori kormány, igen. Ott van a cikkben, amit linkeltem - persze nyilván nem olvastad el, hisz te elég okos vagy anélkül is 😅 - a románok meg a lengyelek egyből léptek, mikor kiderült, hogy ennek nem lesz jó vége. A mieink meg nem...azok épp öszöddel meg szemkilövéssel voltak elfoglalva.
A cikkben az is ott van, hogy a - jellemzően külföldi tulajdonú - bankoknak ez óriási kasza volt...
Maradt a gagyi ledszalad egy 7812-vel megfejelve?
opel belső lámpa ledesítés 2.0
első körben csak a gagyi ledszalag volt de kinyítta a 14,4 volt
Csak a magad nevében higgyé... 😀
inkább az információ hiánya a bűnös
itt éltünk 40 évig egy burokban, csomó mindent természetesnek hittünk
Ja így értem…. Mindegy mi a helyzet a kormany a hibás mindenért…. Mintha ezt hallottam volna mar. Akkor viszont lámpavasra minden Feri-Viktor hívőt is… 😂 marad itt vagy 2M ember, kint vagyunk a szarbol 😂
ehhez hozzátennék annyit hogy aki ismeri a pénz és a bankrendszer alapjait az tudja hogy ha nincs kölcsön kihelyezés nincs fejlődés
szóval ha mindenki olyan minimálban tolná mint én akkor itt nagy baj lenne
A csík imadja a lassu hosszan elnyujtott melytorkos szopast.
Ezek szerint te is. 😆
de, csak 1 oldalra terelem... deklaráltuk, hogy a Zemberek hülyék, sosem tanulnak semmiből. Ezért választott vezetőiknek a feladata, hogy az érdekeiket képviseljék - nem az, hogy jól megszopassák őket. Én a lámpavasat látom jó megoldásnak... a következő vezető akkor tudná, mi is a feladata.
Ne áltasd magad, amit tervezel, annak már semmi köze a motorozáshoz. 125? nulla előny pl. a kisautódhoz képest, se dinamika, se érzés... van helyette viszont szopás (pont a nulla dinamika, a csomag, a veszély) Nem való az már neked 😁 na nem a kor miatt... de ha úgy érzed, hogy nem kell min. 50 LE, akkor tulajdonképp 15 se kell már.
Persze ha azt mondod, most kell motort venned, mert pár hónap múlva jön gyurcsányné, és akkor már nem lesz rá pézike - megértem 😂
Csak mi Erdélybe mentünk két nyáron is, nem Szlovéniába. És qrva jó volt, pedig mi is szoptunk az esővel épp eleget!
Na, pont nem arra kell, hanem kirándulni. 😆 Tudom hülye vagyok, de ezt én bő két évig csináltam ennél gyengébb, váltós 125-össel A Csikós Zsolti cikkei adták az alapot, azok hatására csináltam meg anno az A1/B125-öt.

Ez a legutolsó cikk, ennek az alján vannak a linkek a korábbiakról. Tényleg ettől kezdtem el motorozni.
https://totalbike.hu/magazin/2012/10/21/szivas_euforia_holnap_visszamennenk/2/
Azzal nem tudsz melle nyúlni, helyben futkosásra, kisebb tavokra tökéletes
De hat előtte volt a japan jen szopas 😂 az sem irtotta ki a kommunista ideológiát a bankok fele az emberi gondolkodásból? 😂
Röviden leírtam már, benne volt ebben Viktor és Feri is gazdagon 😂 a bankok meg az emberek is…. Ne csak egy oldalra tereld a felelősséget…. Nem tanultak a japan jenből sem 😂
Leszarom motoros ódal ez vagy mi.
Egyelőre úgy tűnik, hogy egy 125-ös Honda PCX robogót. Vagy semmit, és leteszem a vasat... Passz.
De hagyjuk a témát, mert a topiktársak idegesek lesznek tőle. 😆
Kíváncsi leszek milyen üszök gyösz, lélekvesztőt veszel a gs helyett. Pedig látni vidiket, hogy baszassák az öreg sor2vel öröm nézni. 🤗
Presszionálták a népet... a TV-ben más se ment, csak hitel reklám... mindenki elhitte, hogy ez neki jó. Most utólag azt mondják sokan, hogy a hülyék beleugrottak, de ez sem igaz - sok értelmiségi ugyanúgy meg lett vezetve.
Tulajdonképp kényszer volt, mert arra a kérdésre, hogy "CHF alapú, 3% kamat, Forint alapú, 15%, melyik kell?" erre ugyan mit válaszolhattak? mikor a csapból is az folyt, hogy ez mekkora jóság...
Mi meg okoskodunk...