Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sok éve amikor hordtuk a bort egyik délután elcsúsztunk és elmentünk kajázni egy étterembe
nem volt puccos de az átlag 90-es évekbelihez képest jobban nézett ki
mi meg retkesen ahogy illik egy nehéz ifás nap után
jön a pincér rendeltünk, majd odajött egy másik ember hogy biztos van-e erre pénzünk
kitettük az asztalra a napi bevételt hogy szedegesd kifelé amennyi kell aztán fuss a kajával
😂
Másfél év alatt bő 9 ezer km csak összejött, pedig tényleg nem nagyon használom. 😂
Még így is 3x annyit mentek vele, mint Bogyó 😂
De ő nem igénytelen, (figyelsz, Pipi?) megvette, még erején felül is, mert szerette volna, pedig azt is tudta, hogy igazán nem is kell neki.
Nem az autóiddal van baj, hanem a hozzáállással... azt a q dákót se vetted volna meg, ha nem adnak rá támogatást, meg a napelemet se...
Így kívülről azt látom, neked egyetlen "igényed" van: hogy szedd befelé a pénzt 🙁
Meg is tanulja a gyerek már fiatalon, hogy semmit nem kell csinálnia, csak begyűjteni hó elején az albi díjakat. Szorgalmas, elkötelezett, hasznos tagja lesz a társadalomnak, ha felnő 😅
Kinézet? Bemész egy igényesebb helyre a joggingodban, és már az ajtó mellett álló biztonsági őr is leveszi, mekkora surmó vagy! 😂 pedig valszeg megvehetnéd kilóra 😁
Ez annyiban tévedés, hogy sok embernek lenne igénye mindenféle dolgokra, csak a legtöbb nem engedheti meg anyagilag.
Nos, neked lenne pénzed - de nincs se igényed, se fantáziád... Na ez az igénytelenség 😁
De ez nem baj, erről nem tehecc, ez csak van. Sok lottó nyertesnél lehet ezt a jelenséget megfigyelni, sőt az egyik még könyvet is írt róla.
nekünk lassan másfél éve van meg a toyota aztán jó ha 5 ezret futott
de a kecseméti kórháznál már összebaszták az ajtót, már nem karcmentes
De milyeneket? Melyikkel van bajod? Toyotával? Dácsiával?
Mind a 2-őt arra használjuk amire való. 1 hónapos a dákó 1000km van már benne. Ebből volt 2 kecskemét meg 2 ceglédi út ami külterület itt van a szomszédba, ez kb 160 km az 1000-ből. Még is a faszomat kellene venni erre a célra az asszonynak?
Te mit veszel neki? Neked egyáltalán milyen autód van,hogy ennyire fikázod az én autójaimat? Van netek egyáltalán. Bár gondolom, hogy mínusz 6-ban dolgozhass a tetőn kell valami doboz szar neked is. Érdeklődve várom. Had mondhassak róluk véleményt. De nem szeretnék úgy járni mint bogyóval(ujjával nemet mutató) Aki fikázza a garázsomat de a féltett renyója 1 féltető alatt spájzolódik(fetrengős)
hajeszre vártam, a hajeszt nem jött európába. Meguntam a várást leírtam.
Na de milyeneket? 😄
Ez az ötévente kicsit sántít,mert csak a mostani proace meg a dália fiatal.
Remélhetőleg nem dobom fel a pacskert 2 hét múlva(óranézegetős) a bútorboltost, meg a komcsi bagost még megvárnám(meghajlós)
Nem kuporgatom a pénzt. Mindenhová eljutunk ahová szeretnénk mindent megveszek amit szeretnénk nincs gondunk semmire(kezeit széttáró) Ezt a nem kell szopni a roncsokkal nem tudom,hogy általánosságba írtad e vagy nekem. 5 évente új autókat veszek(kezeit széttáró)
😂
Tudod… neki van gyereke, van aki örökölje azt a pénzt amire nincs szüksége, igénye. Neked meg hát na mindegy, van oltásod legalább.
Mondjuk ezt én sem értem.
Kuporgatod a pénzt, azt mire mész vele ha feldobod a pacskert 2 hét múlva?
Van nekem is egy elég vastag befektetési alapom a nyugdíjra, hogy 60 évesen felmutathassam a középső ujjamat, és elmehessek nyugdíjba, de ha már van pénzem, szeretem azt is, hogy nem kell szopnom a roncsokkal. Nincs igényem nekem sem luxusra, de azért jó dolog ha kényelmesebb az élet. Aztán ha beledöglök az oltásba, akkor sem lesz miért bánkódnom. Jó életem volt, és éltem már kétszer annyit mint egy átlag magyar.
nem vagyok az idegen szavak gyűjteménye(kezeit széttáró) az nem valami virág?
Inkabb csak narcisztikus vagy es torz enkeped. 😂
Most a kinézetről beszélünk(kérdőjeles)
De hát zotya hozzád képest egy Adonisz vok (fetrengős)
😂 állítólag nem kíváncsi rád(meghajlós) különben tegnap vette fel a 3-ik oltást csak lemaradtál már az előző 2-ről is mivel x-eltétek egymást(kezeit széttáró)
Jaa, őt nem látom.
Majd ha beoltatja magát, akkor esetleg 😆
Mindenkinek mások az igényei(kezeit széttáró) függetlenül attól, hogy van e rá pénze vagy nincsen(kezeit széttáró)
Nem állapitottam meg de a csepptöltés müködik. Attol hogy te egy évig ilyennel foglalkoztál még csak szar volt valami amire mégse tudtál rájönni mérhetlen bölcsességeddel 😂 gondolom az egyik rokonod villamos fejlesztömérnök 😂
Hát mert kawa egy hozzászólásból megállapította hogy mi volt a baj 😁 Ez egy egyedileg fejlesztett eszköz volt, illetve van is még mindig, mérnökök tervezték.
Egzakt bassz,ha nem lennel ennyire igenytelen lenne egy bazinagy tukrod,belenneznel es latnad,a susogost,a hasitasit es a tokat,a pocakkal. 😂
Az igénytelenség a te esetedben azt jelenti hogy nincs igényed olyan dolgokra, amit te megengedhetnél magadnak, sokak meg nem.