Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor miért nem tudod hogy nekem hogy 10ezer?
Én nyugodt vagyok a te autód illetően. Bár ahogy a dália multja rémlik addigra már bontóban lesz.
Nekem is kb, csak még vennem kell két egy literest is 🙂
Egy motor mínusz. Futómű, elektronika,elektromos berendezések, karosszéria..... Szerinted minél spórolták el az alacsony vételárat? Garancián túli érintőkijelző hiba, biztos 3500forintos hiba.
2 év múlva beszámolok oké(meghajlós)
Addig meg izguljunk együtt(kezeit széttáró)
ez nem kunszt boltban nekem se drágább(fetrengős)
tudom(kezeit széttáró) én csak a magam megnyugtatás miatt jegyeztem meg 😅
Mert kell és kész. Én is kértem pedig nem volt muszáj.
basszus szerintem ez az autó nem lesz nálam addig, hogy szarrá menjen rajta a szimering vagy kirepedezen a féltengely gumiharang)
minek kérnék én rá ilyen cserét? papíron így is csinálnak ezek majd nekem sok mindent csak győzzem fizetni 😂
Attól még fognak.számolni rá hogy kijöjjön ugyanaz a szám mint egy benzinesen.
eddig nem úgy volt, hogy az ismerőseid kórházakban dolgoztak a kovid osztályokon (kérdőjeles)
Az nekem.is lejön 😂
blődi. Várjunk már azzal, hogy mi lesz majd később oké?
Szerintem nem vagy te orákulum(gondolkodós)
ebben a dácsiában annyira nincs semmi,hogy nem is nagyon tud elromlani benne semmi(fetrengős)
Elég sok ismerősöm dolgozik márkaszervizekbe.
most nézegettem a számlát 27 ezerért cseréltek olyjat az autón. talán ennyiért én is összekenem magam még akna nélkül is elvállalom(fetrengős)
Egyébként meg a 110-ből lejön 23 áfa a tényleges fizető 87 ezer (gondolkodós)
Főleg úgy hogy ez az alacsony vételár a minőség rovására megy, ezeknek a fosoknak annyi bajuk lesz hogy fogják majd a fejüket a tulajok
te már ezt is tudod, hogy nem így lesz hisz gyakorlott villanyautós vagy aki havonta viszi szervizbe 😅
Hát hogyne.
Na az is fasza lesz. Aztán.mindent kopó.alkatrésznek.fognak minősiteni ami.tönkre megy.
egy rönó szalonban? 😂
Hát nem abból, hogy évente 3 elektromos autót átvizsgálnak(fetrengős)
nekem adtak rá 1 millió km-ert(fetrengős)
Ezek már a hülyeségben lassan jobban überlik egymást mint a választások előtti ígérgetések a pártok részéről 😂
Szerintem arra is fognak.annyit számolni mintha olajcserés lenne. Különben miből.élnének meg.
majd felkötöm.(gondolkodós) 2 év múlva feltöltik az ablakmosó tartályt. Azt szándékosan üresen viszem,hogy valamit fel tudjanak számolni 😂 Szerintem kb. ennyibe ki is merül. Nem kötelező szerviznek van ez sem meghatározva, hanem egy időszakos átvizsgálásnak. Igazából az a lényeg,hogy rögzítik a km állást meg meggyőződnek arról, hogy valóban a pályázatot nyerő tulajdonában van e még a dodzsem (kezeit zséttáró)
Ezigy van. De az plusz egy nap plusz egy ut.
De szerintem nem fogja megérteni mont ahogy a kápét se....