Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Haza,max 60 kobmetert ir,egy szoba.Ablakon kell kivezetni,az szar.De megoldhato.
Hangos.
Es reggel nyitaskor az olcsobbikbol volt ketto.A dragabbbikbol meg 6 talan.
Melóta vagy haza? Én is nézegetem.
Ja,es lehet savazni,vettem egy lidlis mobil klimat.Megoregedtem. 😂
A jó tuti nem ilyen,de hideget csinal,zajosan,es a rongyal kell bohockodni.
Viszont most nincs piz klimasra,az asztmat kell rendberakni komolyan,mer villanyautot se vesz nekem kerilaci,szerintem soher. 😂
Igazi balos, csak szövegel hogy semmise jo
Neki 150, öt huzzák le csak 😅
De szerintem látják rajta azéé 😆
Nem ugy volt hogy szegényedsz ezerrel,es igy minden forint szamit? 😂
Kinek szakadék kinek hegycsúcs attól függően hova akar jutni, minden felemelkedő kor után annak vesztesei hatalomra jutva visszarángatták a múltba általános nyomort és háborúkat hozva ez így ciklikusan váltotogatják egymást és az időtartamaik rövidülnek viszont a múltba révedéseknek egy hamarabb végük van és újabb felívwlés szokott jönni.
25 ezerért? Nem volt sok(k).... 😆
meg a kötelező szerviz 😆
kivetted, hogy láss a középső tükörből 😅
nem mindenkinek(kezeit széttáró)
ez így van megy előre rendületlenül és egyre gyorsabban, csak sajnos a szakadék felé
egyesek már látják hogy hamarosan leesünk, de a haladás töretlen
van a ne nézz fel film, ezt a viselkedést teljesen jól jellemzi
mondjuk a film öszességében nem túl jó, de érdemes megnézni
de
hajeszba volt, pont ezen okok miatt amit leírtál hatástalanítottam(vigyorgós) Nemes egyszerűséggel egy oldalcsípővel elvágtam a kábelt 😆
én 120ra emlékszem, kecskeméten lett vásárolva a jbl hangfal
igazándiból a jbl nagyságrendekkel jobb volt a kopogós videoton hangfalaktól, azt se tudtuk mi a high-end........
mondjuk a fizetéshez képest ez is elég high volt mert ilyen 30 ezres munkabérem lehetett akkoriban aztán a teljes szett lehetett kb egy éves fizetésem
https://longkft.hu/audioblog/e...
Ezen én kiállítottam 😁 akkoriban indult ez a móka el Magyarországon... az egész szakma "kicsi" volt, mindenki ismert mindenkit - hőskor...
Akkoriban se tudtál 120-ért High-Endet venni, 96-ban meg főleg nem. Ha Kecsón vetted a cuccot, akkor valszeg Berta Lacitól (JBL) bár sztem az is drágább volt...
Akinek wlég ami épp van az nem él csak létezik, a világ attól megy előre mert mindig jobb életre vágyunk, a hajlékony és a milliárdos is.
😂
nekem 96ban már 120 ezres hangfalszett volt, de csak azért mert "jobb" cucc még nemigazán volt elérhető
azóta lett egy mélynyomó csere mert tönkrement a habszél és olyan fosul csinálták meg(gecidrágán) hogy inkább kibasztam a picsába
az én részlegesen süket füleimnek pont faszák, rázza a szart bennem, mozgatja a függönyt, mi más kellehet még az igényes zenehallgatáshoz?
Milyen vasak voltak ?
Jó az is. Mi Bajna, Héreg, Tinnye, Tarján, Tata, azt haza.
Egy ilyet gurultunk !
Igen, "egy 5 millás hangfal kegyetlen jó szól és az 500 ezeres meg okádék szarul" - ezt mindenki meghallja, akinek van két füle a feje oldalán.
A baj az, hogy a legtöbben 500 ezrest se hallottak még soha, csak olyat, amit a piacon árul a cigány vagy a kínai 2000é... és ezek mondanak ilyen sarkos véleményeket, mint te. 😁
Most a győri vagányokkal mentünk , Csesznek , Zirc , Bakonybél , Csót , Veszprémvarsány , Győr !
nem vagyok kövér csak vastagok a csontjaim 😂