Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Athena olasz, ezek jók tényleg. Bal eleje pöttyen, novemberben szétkapom mikor asszonykám dolgozik hétvégén. Csak az a gechi sok műanyag kilinkó ne lenne. Igaz így meg fogja a szelet hidegben az meg jó.
Szerszámosra. 😋
Melyik kocsira gondoltál ! 🙂
Ezt meg rá kell a kocsimra kendácsolni mert marha jó így melóban is.
100as papír???
Jó ötlet , de szelídebb megoldást választanék ! 😂
60as smirglivel símogasd át, utána a kutyának se kell, le sem kell zárnod 😂
jobban is jártál, én párszor beszoptam a nem gyári szimeringekkel, volt hogy 2 napig se tartott és folyt
haver honda robogóját első lábait nagy kínnal szétszedtem kitakarítottam új olaj új szimering és másnap már ott volt az olaj karika a száron
a gyári szimering meg még mindig jó pedig sokkal több nap telt el
szóval ezek a gazdaboltos cuccok teleszkópba nem valóak, pedig kurvára nem látni a különbséget köztük
Ott azért elviselhető áron van !
Az sem rossz annak aki szereti.
Nincs véletlen valakinek NEM ELADÓ A MOTOROM matricája ? Minden nap megszeretné venni valaki , pedig nem is látta élőben ! 🙃
Bakker oem-ról kellett telószimeringet rendelnem mert nem találtam itthon a boltokban.
Majd valamikor meg kicserélem malacka pálcikáiban. 😁
pecázok hétvégén, holnap még lesz egy kis meló, ha nem végzünk akkor még csütörtökön pár óra aztán irány a peca pár napig
Sajna nem , most jöttem haza eddig baszattam a betont ! 🙃
Remélem motoroztatok, kiváló az idő... Jövőhét 25fok is lehet délutánonként. 🙂
Csütörtök is lődörgés, hétvégén meg megyünk egyet pihizni...
Jó estét, mizujság itt? :)
A lakokocsi projekt vicces lesz,addig nem aldozok szigetelesre mig ilyen lom rozsdaboglya,igy marad cserelheto belso.Agy,alatta motor,ket szekreny,ruhaknak,elol vizesblokk,mosogato,alatta kannaban viz,szivattyu,akkumulatorok,par fiok eccajgnak,mind spanival rogzitve.Kiveheto,tehernek hasznalhato az ev legnagyobb reszeben.
Azt HSS-el? Hát az már biztos hogy kitartó vagy 😆
Van minden IS, de ha csak nagyon nem muszáj esztergálni, vagy az esztétika, vagy a precizitási kívánalmak miatt, akkor inkább nyomtatom, mert ahogy mondtam jóval kevesebb meló.
A lakókocsi projekted tetszik, meg különösebben nem utállak, ezért egy 3D nyomtatást megérsz nekem, esztergálást már nem 😁
Na akkor azt mondod megcsinálod, ne indítsam a nyomtatót? Még nem fűtettem fel, nem késő leállítani 😜
Ismét okosnak akarsz látszani,de ismét nem vagy az.Magyarország területén már a múlt században is volt maláriaszúnyog vele együtt fertőzés is,elvileg az 50es években sikeresen kiirtották őket.
Elméletben igazad van. Gyakorlatban, nekem van esztergám és nyomtatóm is, ezért gyakorlatból tudom, hogy esztergálni egyedi munkadarabokat nekem sokkal több munkaidő macera és költség. Ha te ajánlod fel valakinek hogy ingyen csinálsz neki valamit, akkor majd úgy csinálod, ahogy te szeretnéd 😁

Zoli görgője kb. 50gramm nyomtatva, vagyis nagyon kevés anyag kell hozzá.
Ráadásul amíg ezt a bejegyzést írtam, gyorsan meg is rajzoltam, és rendereltem, így már csak el kell küldeni a nyomtatóra. Legközelebb akkor fogok vele foglalkozni, amikor leszedem a nyomtató asztalról, és ha pár napig nem szól be nekem Zoli el is viszem neki 😁

PE-ből fröccsöntéssel gyártják az ipari görgőket
Asszony azt mondja náluk nem halt meg ilyenben senki.
Alapvetően nem halálos, gyógyítható, ha időben kezelik rájönnek mi az és kezelik. Régóta jelen van Magyarországon, évente pár eset van. Szúnyogok terjesztik.
Amitől aktuálisan fosnak az inkább az hogy találtak már malária szúnyogot. Magyarországi fertőzés még nem ismert, de 1-2 éven belül várhatóan erre is sor kerül.
Sajnos a mi utcankban nincs,pedig hosszu.