Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...de ha korszerűbbet akarsz, amivel semmi teenő nincs, akkor valami hasonló, ami felhőbe is ment:
https://www.emag.hu/motoros-ku...
Megoldja szerintem. Nekem 20 méteren még semmi gond. Vagy viheted 2x1 kábelen külön is, de a dupla utp szálakon simán elmegy.
Nálunk ilyen van,meg most hoztak újabbakat is mellé.De azok is ilyen elrendezésüek.
12 volt ilyen 30 méteres vezetéken? mire odaér a kamerához lesz belőle 8 volt
Neked esetleg valami ilyesmi kéne:
https://www.jofogas.hu/csongrad/Indexa_DVR402__analog_kamera_video_rogzito_beepitett_merev_lemezzel_135335251.htm
Ahonnan kidobták a kamerákat, ott nem cserélték a rögzítőt is? Valszeg kellett azt is...
asszony basztat egy ideje hogy kell a kamera
én leszartam, mert nem látom értelmét
most hogy minden szomszédnál van így már van értelme mert csak inkább oda mennek a cigók ahol nincs
szóval valami kacat kell, de ha veszek egy tutit 150ért, avval is szopás van ugyanúgy baszakodni kell a vezetékekkel az áram ellátással stbstb
szóval a vadi új is nagy szopás, főleg mert kurvára félek a magasban
Nem. Központilag mondjuk a rögzitönél 12 v trafo és onnan 12 v szét.
ami ingyen van az csak jó lehet 😁
nem hinném hogy a közeljövőben arra járnék, inkább küldök érte propoliszt,
ilyen trafó gondolom jó lehet kameránként , el is fér ebbe a nagy batár házba a kamera mögé
https://www.anrodiszlec.hu/pro...
Bár mongyuk én hamarabb fogok arra járni.
Nyáron dobtam ki olyan PCI kártyát, amin volt 4 ilyen bemenet. Bármilyen 15 évnél nem sokkal öregebb PC-ben ment, csak azért kellett mennie, mert csak Win2000 sw volt hozzá, elavult szar.
Kicsit könnyezve dobtam ki, mert emlékeztem, hogy mikor vettem, kb. egy havi minimálbér volt az ára 😅
Ilyen BNC bemenetű rögzítőt könnyen kapsz, akár leszereltet is, de még újban is léteznek alsó polcon.
Az én véleményem, önszopatás ezekkel kínlódni, de tudom, te szereted az ilyet 😁
Ingyen megérte de rögzitö nélkül nem.sokat ér. Ha erre jársz adok.ingyé egy asszem 16 csatornásat. Korban hozzáillik
Nem mai gyerek. Utp balun mindkét végre, utp 12v táp meg egy rögzitö hddvel
én ehhez nem értek, azt mondta az ember nappal jó képe volt
ingyen adták szóval nem húztak le nagy pénzzel, itt az a kérdés mennyibe lenne beüzemelni
gagyi kamerarendszer kb 70 ezer, aztán az se nagyon jó cucc, ami már egész jó az 150 ezer, de én erre nem akarnék még 15 ezret se nagyon költeni
Felölem listázhatják a költekezéseim, olyan sokat nem költök. Más az ok.
Általban semmi extra nem kell a rögzitöben. Ha bnc dugos balumtrafoval ki.tudod váltani utp-re.
Ebben igazad van mert megszoktuk viszont anyázni csak a balaton felvidéken szoktak mert ott élnek bunkók máshol nyugodtan kivárják. 😕
olyan mint az atm,de nem beleintegrált hanem azt a kijelzőt használja amit a termékek beviteléhez bökdösöl.
Kicsi szürkés fele.
Ez egy sima PAL kamera, hogy értsd, kb VGA felbontású. Jó fény mellett is 5m-en belül... ilyet vagy 10 éve nem szerel már senki.
Szar hát... van, hogy forgalmatlan időben 3 droid van az egész tecsóban, pedig 30 ezres város, nem a legkisebb tecsó.
Akkor az szar.Nálunk szerintem 8 van és mindig áll ott valaki aki ezeket a dolgokat intézi.
ilyen a cucc, nem fiatal de nem kínai 😆
A mi tecsónkban van vagy 8-10 kassza, sose tudtam még úgy odamenni, hogy 2-nél több üzemeljen - akkor se, ha azoknál 10 méteres sor volt. Már az önkielégítő kasszákra is sorba kell állni... hát sztem nyugodtan baxxák meg magukat.
Nem beszélve arról az apróságól, hogy az önkielégítő kasszához is kell ember, mert a drágább italokról vagy cikkekről le kell szedni a billogot, ott megáll a móka... és akkor mehetek keresgélni droidot, miközben a szarjaim ott vannak két kupacba szétszórva, sorban állók meg engem szidnak 😁
Ja ja 😉 alsó körbe felsőbb körbe is megy mutyi csak mind a kettő más okok miatt
Mondjuk a lidl-ben tényleg szar,bár lehet azért mert azt használom a legritkábban.