Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szíj meg a kuplung a sarkalatos pont, mint a legtöbb nagysámlinál. Annyira azért nem vészes összeg amúgy, a gyári kuplung 50, a gyári szíj 45. A 2007 a Majesty esetén is vízválasztó, akkor kapott az is új kuplungot a régi "rángatós" helyett.
mindegyik csőfogóval csinál mindent is 2 ilyen cucc és nem kell vinni 100 kulcsot
https://rothenberger-szerszam....
Mindegyik az aki itt elérhető.
Az egy jó kontár volt, mert a csőfogóval csak összebaxni lehet... csak az a baj, kell hozzá sok méret, és nyilván egyszerűbb volt csőfogóval rámarkolni az igénytelen jószágnak 😟
Egyébként nem attól tömít, hogy meg van tépve, hanem mikor beroppan a réz betét a helyére, onnan tovább kár is erőltetni. Én azért szeretem, mert volt, hogy könnyezett elsőre (gumi xar elmozdult, vagy alá került sorja) akkor szétszed, újracsinál - a krimpelőst meg dobhatod el, és 3000 körül vannak már ezek a szarok.
ezért kell rézzel csinálni azt egy 5 ezer fortintos pb gázas forrsztóval megcsinálod
kell hozzá egy csővágó, konyhai dörzsi, kicsi körkefe az idom belsőbe, kenhető gyanta meg forrasztó ón
kb 20-30 ezer az összes kacat+ a fogyó dolgok
aztán az kb az életben nem romlik el
max ha nagyon homokos a víz akkor el tudja koptatni jó sok évtized alatt de ha van szűrő akkor avval se lehet baj
ezek a műanyagos préselt szarok nekem nem jönnek be, a ragasztott meg még annyira sem
amikor össze van olvasztva a cső az még esetleg elmegy csak okádék szarul néz ki, bár az összes műanyag ilyen fos
A hajtásával lehetnek gondok úgy 40000km környékén és az utángyártott cuccokkal nem lehet jól javítani mert rángatni fog a gyári meg közel 300000 na meg ott is befigyelhet az olajevés, a silverwingnél a 400-asnál a főtengely lehet problémás a 600-as jó, az olaszoknál az atlantic ha sokat áll akkor vízpumpa, de az olcsón javítható amúgy megbízható piaggo blokkos a malagutival csak az alkatrész beszerzés kissé problémás mert évekkel ezelőtt kivonultak, de amúgy azzal is szemezgettem, utána olvasgattam pár típusnak azért vagyok ilyen kiművelt mert amúgy még sosem volt robogóm. Ennél a 2007 utáni burginál már nem sok típushiba maradt a hátsó féknyergen kívül aminek a kéziféke önbeállója mehet tönkre mint az enyémnek is és állítólag nem lehet javítani így valahonnan kéne venni egy jót.
Ma : jog szerint személyi felmutatása mellett vagy érett nagykorú (18éves) igaz csak testileg 😂 mert agyba 20 évessel is olyan mintha 10évesel lenél 😂
Régen : meg már menyecske volt 16 -17 évesen ,és kézen állt a család sokasításra és annak étek elkészítésére felszolgálására 😉 😍 nagyrészt falu helyen persze a belvárosi úrhölgyecskék akkor is csak fésülködtek
Nálunk meglazult és szétcsúszott a melegvizes cső 2 hét múlva és vizes csinálta, utána én mindenhol meghúztam és azóta még jó, ahogy láttam az lehet a gond, hogy a vbizes a kérésem ellenére nem volt hajlandó kulcsot használni hanem csőfogóval dolgozott mondván mindig úgy csinálja és az úgy a jó. Mikor áthúzgáltam mindenhol kiderült, hogy mindenhol bőven rá tudtam húzni, a meleg meg a hőtágulás miatt képes hamarabb lazulni a hideg meleg váltakozás okán.
hát ez hülyeség(gondolkodós) Mert ha a 18-as nem nyilatkozik ugyan erről akkor mindegy, hogy 18-vagy 17 vagy 16 😅
Nekem semmi ,csak sok a papírmunka ugyanis hozzá se állok ha ki nem tölti és szignálja a belegyezési nyilatkozatot hogy örömöket szeretne szerezni mezítelen tőlem 😂
Veszélyes világot élünk 😎
áááááááááááááá faszt hottttt hülyén is lehet rajta ülni és hajtani 😂
a 18-at kiírhatod betűvel is. Tizennyolc.(kezeit széttáró) Egyébként mi a bajod a tizenhéttel?
most aztán teljesen összezavartál 😅 Nekem valahogy az rémlik, hogy az ige mit csinál, mit cselekszik mi történik vele(gondolkodós)
A fokozás az lehet ugye a leg. De a többi példádban mi a fokozás? hogy felkapcsol, odahúz, elesik, összetörik?
Fokozva ez mondjuk úgy lenne, hogy qrvára összetörtem(kezeit széttáró) 😅 De ezt mégsem írhatom egybe 😂
burgman találkozó 😅
Azért itt minimum mindenkinek válogatott szerelőmesternek kell lenni ha jól sejtem 😅
húúúú volt az általánosban nyelvtanóra mindig utáltam. 😅
A négyszázas burgonyához képest nincs nagy eltérés. A Suzukin picit több a rakodóhely, nagyobb a lyuk az ülés alatt és magasabb emberek jobban szeretik, mint a Yamahát, tágasabbnak, cirkálósabbnak hat a Burgman.
Kb. egyformán mennek, egyformán megbízhatók, közel ugyanannyit esznek, inkább ott bukik vagy dől a buli, hogy ráülve melyiken érzed magad jobban otthon.
Nem tudom sajnos
Csak ez a két robogóm van
És igazából csak használati módba vagyok szerelmes felülök leszállok ,jó nagy széles ülés , nem kell gépészkedni csak gurulok 😃
400as majesty-ről mit hallani?
kb 3.5-4 l
80-100 km /h kényelmesen
de most nekem 650 a nagy kedvenc 😍
Mennyit zabál egy ilyen 400as?mi az utazója?
Tetszik a Chopper is nagyon 😊 de csóringerként nekem műanyag Chopper jutott ami amugy teljesen kielégít
Február óta 800 km rakattam bele és minden téren elegedet vagyok vele , amugy a kis testvérével (400-asal) is ez volt a helyzet
És meg tetszett a lassan csordogáló nézelődős motorozás
70-100 nekem most bőven elég
Ha motorosnak számitok ha nem 🤪
Nincs irigykedés, de egy olyan műanyag fotelt még én is elbírnék időnként.
Ne irigykedjetek 😂 😂
Ez is igaz 😅
Az már ott parkolt korábban 😀