Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El fogyott a fa, most a vándor fattyakon a sor. Az emyém is az, hiányzik is. 😁
https://www.facebook.com/marketplace/item/6168409436515057/?ref=search&referral_code=null&referral_story_type=post&tracking=browse_serp%3A5bfb6b0c-b950-438c-a14e-a1c60243e7d5
de attól még úgy érezheti 😉
És miért ment el bárki is? Az ok a lényeg a többi csak nyikogás mert fáj a hiányuk. Na meg semmit nem kaptak ingyen, azt bőven kifizették a szüleik és én is bőven a saját nyugdíjamat ha egyáltalán kapok, ennél a felosztó kirovó marhaságnál rosszabb nincs, mikor bevezették a háború után akkor kényszerűség volt a horti nyugdíjasok kifizetése miatt aminek ugye eltűnt az alapja és a komcsi ígéret az általános nyugdíj volt, de azóta ezerszer meg lehetett volna változtatni egyéni számlákra oszt valamiért mégsem pedig pénzügyileg többször is volt rá lehetőség.
Még mindig ugyanaz?
Motorozzatok.
Ilyen nincs. Akkor nem kell ott dolgozni. Ha.meg mimdenhol ennyit tud keresni akkor erre árazták be a munkáját
Akkor a nép tolvaj, nem a szoci volt már, lehetett bárhova menni dolgozni, vállalkozni stb. Én vállalkozni kezdtem, nem volt kötelező lopni, amit elloptál azt egy vállalkozótól és annak családjától loptad el. Se már megint túltoljuk, az ehhez hozzászóló megnyilvánulásokból is az látszik amit írtam.
Kezdődik..........kibaszott robotok......
Személyesen érint, elhiszem, hogy nem jó hallani...
Azt vágod, hogy az ilyen migrálók kárt okoznak az ittmaradóknak? Erről nem beszél szívesen senki 😟
Itt megszületnek (ingyen) tanulnak, szakmát képzést kapnak (ingyen), aztán kihúznak pizzafutárnak meg szobaasszonynak... Kint teremtenek értéket, kint adóznak - vissza meg csak akkor jönnek, ha megint kell valami (ingyen), többnyire EÜ ellátás... vagy ha rájönnek, hogy kint se jutnak előrébb. Aztán itthon várják a nyugdíjat....
A "leg ostobább" te vagy, mert ez így írod le 🤣 különben az osztrák-svájci rosszabb, azoknak van legnagyobb arca.
nagyon jó példa hogy egy arab fiatalembert senki sem akart befogadni éjszakára peddig 2 perccel előtte mind tolta az igét milyen fontos a migránsok segítése
kibaszott kétszínű ott a nép többsége
Nem fogadnak azok el senkit, csak gyávák ezt nyilvánosan kimondani. Akkora ott a libsi terror, hogy aki kiáll a migránsok ellen, azt simán ellehetetlenítik... ezért kussolnak inkább. Szeretésre nem lehet senkit kötelezni 😃
90 után meg úgy érezte a nép hogy nem értékelik eléggé a munkáját így egy kis fizetés kiegészítés belefért
A rézhez nem, mert azt sokszög alakra nyomják, nem ilyen kerekre, mint az 5 rétegű fittinget. Réz gázra meg főleg nem, mert ott még a jelnek is benne kell lennie.. Egyébként én 5 rétegűre csavarosat veszek, a nagymesterek szerint az fellazul 😃 - ez mondjuk mutatja, milyen nálunk a csőszerelők képzése 😅- nekem még sose lazult vissza egy se.
A film képkockái mindenkinek meg van , ugye ???? 😂 😂 😂
http://youtu.be/mFGHxiMG4J8
Én a mostról beszélek illetve 90 utánról, a szociban más volt mert államilag tették szinte kötelezővé viszont 90 után már nem. És nem, az átlagnak messze nem rosszabb mint a szoci időkben, persze a kivételezetteknek nyilván.
Igazából kurvára nem érdekel a véleményed, aki a fűnyíró elvet használva tör pálcát mások felett, a jelzőkről nem is beszélve, az emberségből bukott el nálam! Mi az a felsőbbrendűségi tudat, amivel ez megengedhető? Költői kérdés volt, hagyjuk!
sanyi ezt soha nem fogja megérteni(fetrengős) A szoci rendszerben szinte kötelező volt az állami tulajdon saját használatba történő igénybevétele esetleg megtartása(kezeit széttáró) Hát ki is közösítették az embert ha nem így cselekedett 😅
Én persze ezeket csak hallottam, kinek, hogy és miből épült a háza 😅 Akkor még gyerek voltam(kezeit széttáró) Én már a vad kapitalizmusba szocializálódtam(gondolkodós) És merem álltani rosszabb mint az akkori szoci minden téren 😅
Bocsi, de ettől az "önállóan megállja a helyét egy másik országban" -tól én nem esek hasra. Itthon nem tudta megállni? Kint meg tudja... érdekes... és ennek többnyire az az oka, hogy ott olyan tróger melóókat csinál, amit a helyiek nem vállalnak, sőt, azelőtt ITTHON ő se vállalta volna.
Persze, általánosítás, nem ismerem a fiadat, de az elmúlt 20 évben ismertem 20 másikat, aki ilyen volt.
És sajnos mindig is "nyomorult migránsként" fogják kezelni, sosem fogják magukkal egyenlőnek tartani - talán PONT azért, mert a "szerencsét próbáló" fiataljaid miatt besorolnak minket a cseléd-droid kategóriába. 😏 és ez bizony már engem is érint...
az se lopás ha kiveszed a hűtőből a kaját
ugyanez volt a céges vagyonnal a cég a nép vagyona te meg a nép része vagy
Akkor komplett cigányok lettünk 😞 😖 😭
Akkor viszont kijátszanám a előítélet kártyát 😂 😂 azért mert fehér vagyok ?? tesoooföni van egy cigid buszjegyre kéne Brüsszelig 😂
Akinek van pénze azt nem tartom ostobának hisz valamiért neki van nekem meg nincs ahogy téged sem épp ezért, az önteltség az jellem kérdése.
Erről beszélek, de akkor ne is csodálkozzunk, hogy minek néznek minket, mondjuk én is jártam párszor bécsben mikor endgedték végre, de valahogy eszembe sem jutott a boltokból lopni, élhetetlen vagyok na, ez van.
a német a leg ostobább nép a világon szerintem ráadásul öntelt is.